Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Leczenie żylaków po ciąży

Po zabiegu Warto
anetanerek341456
anetanerek341456
Utworzono: 9 lut 2016 · Zaktualizowano: 17 maj 2016

O lekarzu

dr Cezary Szary
dr Cezary Szary 2 ośrodki w Mazowieckie...
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Leczenie żylaków po ciąży

Historia

Jeśli chodzi o dr. Szarego nie mogę napisać w kilku słowach. ... Przede wszystkim lekarz z powołania, bardzo kompetentny .Zależy mu by wyleczyć pacjenta a nie tylko zaleczyc. Szuka przyczyny problemu a nie zaczyna od leczenia skutków. Najpierw leczy przyczynę potem skutek. Zależy mu na dobrym wyniku leczenia. Pełen profesjonalizm, precyzja a także wysoka dyskrecja i wyczucie.  Lekarz który bardzo lubi to co robi, pracuje z pasją. Dokladnie tlumaczy przypadlosc i poswieca na to tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Zabieg ktory mialam wykonywany ( embolizacja niewydolnych żył jamy brzusznej i miednicy malej )przebiegł  szybko , wykonany byl profesjonalnie i precyzyjnie. W pierwszym dniu po czułam się średnio, chyba kwestia znieczulenia. Dokuczal mi ból pleców i podbrzusza. Raczej leżałam. Drugi dzień podobnie. Na trzeci po lekach przeciwbólowych nie odczuwałem żadnych dolegliwości. Czwartego dnia czasami pojawiało się kucie w podbrzuszu. Potem już super. Serdecznie polecam wszystkim kobietom z żylakami po ciąży. Lekarz godny polecenia, super specjalista.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

anetanerek341456
anetanerek341456

·

· 17 maj 2016

Drugim etapem leczenia było zamknięcie żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii. Zabieg polega na zamknięciu żył a następnie po ich wygojeniu na usunięciu krwi która w nich pozostała. Szybkie , precyzyjne ostrzykniecie, bardzo dokładne nakucia. Zabieg wykonany szybko, możliwie najmniej boleśnie. Obecnie moje nogi są jak nowe. Serdecznie polecam opiekę doktora Szarego wszystkim Paniom które chcą przywrócić nogom ładny wygląd. Moim zdaniem lekarz niezawodny, nie ma możliwości by coś nie wyszło. Dokladny, zaangazowany w uzyskanie jak najlepszego wyniku leczenia. Lekarz naprawdę godny polecenia. Cena zabiegu 360 zł. Jeśli wymagane jest ponowne ostrzykniecie to jeszcze 360 zł.

Jeśli chodzi o nogi to kwestia estetyczna natomiast jeśli chodzi o miednice małą to okresy po zabiegu są mniej bolesne praktycznie wcale gdzie przed były koszmarem , poza tym są przynajmniej dwukrotnie mniej obfite i trwają góra 5 dni. Znacznie poprawia to komfort życia. Polecam wszystkim kobietom z problemami po ciąży, ciążach .

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.