Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

9 lut 2016 · Zaktualizowano: 3 paź 2023

Leczenie żylaków po ciąży

Warto

Jeśli chodzi o dr. Szarego nie mogę napisać w kilku słowach. ... Przede wszystkim lekarz z powołania, bardzo kompetentny .Zależy mu by wyleczyć pacjenta a nie tylko zaleczyc. Szuka przyczyny problemu a nie zaczyna od leczenia skutków. Najpierw leczy przyczynę potem skutek. Zależy mu na dobrym wyniku leczenia. Pełen profesjonalizm, precyzja a także wysoka dyskrecja i wyczucie.  Lekarz który bardzo lubi to co robi, pracuje z pasją. Dokladnie tlumaczy przypadlosc i poswieca na to tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Zabieg ktory mialam wykonywany ( embolizacja niewydolnych żył jamy brzusznej i miednicy malej )przebiegł  szybko , wykonany byl profesjonalnie i precyzyjnie. W pierwszym dniu po czułam się średnio, chyba kwestia znieczulenia. Dokuczal mi ból pleców i podbrzusza. Raczej leżałam. Drugi dzień podobnie. Na trzeci po lekach przeciwbólowych nie odczuwałem żadnych dolegliwości. Czwartego dnia czasami pojawiało się kucie w podbrzuszu. Potem już super. Serdecznie polecam wszystkim kobietom z żylakami po ciąży. Lekarz godny polecenia, super specjalista.

1

Komentarz (1)

Drugim etapem leczenia było zamknięcie żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii. Zabieg polega na zamknięciu żył a następnie po ich wygojeniu na usunięciu krwi która w nich pozostała. Szybkie , precyzyjne ostrzykniecie, bardzo dokładne nakucia. Zabieg wykonany szybko, możliwie najmniej boleśnie. Obecnie moje nogi są jak nowe. Serdecznie polecam opiekę doktora Szarego wszystkim Paniom które chcą przywrócić nogom ładny wygląd. Moim zdaniem lekarz niezawodny, nie ma możliwości by coś nie wyszło. Dokladny, zaangazowany w uzyskanie jak najlepszego wyniku leczenia. Lekarz naprawdę godny polecenia. Cena zabiegu 360 zł. Jeśli wymagane jest ponowne ostrzykniecie to jeszcze 360 zł. <br />
Jeśli chodzi o nogi to kwestia estetyczna natomiast jeśli chodzi o miednice małą to okresy po zabiegu są mniej bolesne praktycznie wcale gdzie przed były koszmarem , poza tym są przynajmniej dwukrotnie mniej obfite i trwają góra 5 dni. Znacznie poprawia to komfort życia. Polecam wszystkim kobietom z problemami po ciąży, ciążach .
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Moje nogi znowu są zdrowe

Moja opinia o Kriocentrum jest pozytywna, gdyż moje nogi dzięki dr Batijewskiemu znowu są zdrowe! Przeprowadzone u mnie zabieg usunięcia żylaków z nóg metodą (EVLT-wewnątrznaczyniowe laserowe usuwnie żylaków) i pomiomo bardzo złego ich stanu...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.