Leczenie żylaków po ciąży

Zarejestrowany użytkownik

Jeśli chodzi o dr. Szarego nie mogę napisać w kilku słowach. ... Przede wszystkim lekarz z powołania, bardzo kompetentny .Zależy mu by wyleczyć pacjenta a nie tylko zaleczyc. Szuka przyczyny problemu a nie zaczyna od leczenia skutków. Najpierw leczy przyczynę potem skutek. Zależy mu na dobrym wyniku leczenia. Pełen profesjonalizm, precyzja a także wysoka dyskrecja i wyczucie.  Lekarz który bardzo lubi to co robi, pracuje z pasją. Dokladnie tlumaczy przypadlosc i poswieca na to tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Zabieg ktory mialam wykonywany ( embolizacja niewydolnych żył jamy brzusznej i miednicy malej )przebiegł  szybko , wykonany byl profesjonalnie i precyzyjnie. W pierwszym dniu po czułam się średnio, chyba kwestia znieczulenia. Dokuczal mi ból pleców i podbrzusza. Raczej leżałam. Drugi dzień podobnie. Na trzeci po lekach przeciwbólowych nie odczuwałem żadnych dolegliwości. Czwartego dnia czasami pojawiało się kucie w podbrzuszu. Potem już super. 
Serdecznie polecam wszystkim kobietom z żylakami po ciąży. Lekarz godny polecenia, super specjalista.

Drugim etapem leczenia było zamknięcie…

Zarejestrowany użytkownik

Drugim etapem leczenia było zamknięcie żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii. Zabieg polega na zamknięciu żył a następnie po ich wygojeniu na usunięciu krwi która w nich pozostała. Szybkie , precyzyjne ostrzykniecie, bardzo dokładne nakucia. Zabieg wykonany szybko, możliwie najmniej boleśnie. Obecnie moje nogi są jak nowe. Serdecznie polecam opiekę doktora Szarego wszystkim Paniom które chcą przywrócić nogom ładny wygląd. Moim zdaniem lekarz niezawodny, nie ma możliwości by coś nie wyszło. Dokladny, zaangazowany w uzyskanie jak najlepszego wyniku leczenia. Lekarz naprawdę godny polecenia. Cena zabiegu 360 zł. Jeśli wymagane jest ponowne ostrzykniecie to jeszcze 360 zł.
Jeśli chodzi o nogi to kwestia estetyczna natomiast jeśli chodzi o miednice małą to okresy po zabiegu są mniej bolesne praktycznie wcale gdzie przed były koszmarem , poza tym są przynajmniej dwukrotnie mniej obfite i trwają góra 5 dni. Znacznie poprawia to komfort życia. Polecam wszystkim kobietom z problemami po ciąży, ciążach .

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy