Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

19 lis 2017

Korekta odstających uszu - nie warto męczyć się z tym problemem całe życie

Warto
Średnia cena: 4.150 zł

O lekarzu

Ocena:
Korekta odstających uszu - nie warto męczyć się z tym problemem całe życie
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam miałem wykonywaną korektę uszu 30.10.17 zabieg jest bezbolesny , myśle że pytania typu : czy zabieg boli itd są bez sensu, bo sam takie zadawałem i czytałem w internecie, że nie warto itd. Nie warto to słuchać opinii innych i męczyć się z tym problemem całe życie . Ból nie jest taki straszny jakoś przeżyłem i polecam każdemu kto ma taki problem . Mam tylko pytanie do specjalistów bo pani pielegniarka powiedziała że moge zdejmować opaske na jakies 3 razy dziennie po godzince ale nie wiem czy to bedzie miało wpływ na efekt końcowy zabiegu , więc czy powinno sie nosić opaskę 24 godz przez caly miesiąc czy można ją od czasu do czasu zdjąć? Z góy dziękuję za odpowiedz i Pozdrawiam !!!

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Polecam korekcję uszu w tym miejscu!

Od zawsze miałam kompleks odstających uszu. Bałam się jednak operacji plastycznych. Dla mnie ta cała narkoza, ból pooperacyjny to za dużo. Przez przypadek dowiedziałam się będąc w SCM Estetic na zabiegu kosmetycznym, że można to też załatwić...

Czytaj więcej
Korekcja uszu- Monika i Kasia

Dnia 05.02.2016 u doktora Martina Paciorka przeszłyśmy z siostrą korekcję uszu.Jesteśmy bardzo zadowolone z efektu jak i z samej opieki.Lekarz z uśmiechem i humorem nas przyjął,Pani Agnieszka- tłumaczka również jest przemiłą osobą wszystko nam...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.