dr Bohdan Potocki

dr Bohdan Potocki

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Grójecka 194, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr Bohdan Potocki
dr Bohdan Potocki
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 532 wizyty na profilu

lek. med. Bohdan Potocki jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, specjalizuje sie w medycynie estetycznej, a swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Warszawie.

Doktor Bohdan Potocki specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nici PDO, toksyny botulinowej, wypełniaczy tkankowych (wypełnianie ust, wypełnianie zmarszczek, wolumetria kwasem hialuronowym), mezoterapii igłowej, peelingach medycznych oraz w zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, fibryny bogatopłytkowej i polinukleotydów. Dzięki czemu pozwala swoim pacjentom pozbyć się problemów i niedoskonałości takich jak: cellulit, rozstępy, wiotka skóra, oznaki starzenia się, zmarszczki mimiczne (kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki na czole, zmarszczki marionetki) blizny czy inne defekty kosmetyczne. Pacjentki mogą się zwrócić do niego w sprawie korekcji doliny łez, worków pod oczami i niwelowania innych oznak starzenia się okolicy oka.

Doktor Potocki jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, staż zawodowy odbywał w Szpitalu Dzieciątka Jezus na oddziale Chirurgii Twarzowo-Szczękowej. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej (AAAM). Medycyną Estetyczną zajmuje się od ponad dziewiętnastu lat. Jest wykładowcą i szkoleniowcem w zakresie zabiegów z użyciem preparatów kwasu hialuronowego oraz zabiegów liftingujących nićmi PDO firm My Derm – Beauty Expert Korea oraz Neogenesis. Prowadzi również międzynarodowe szkolenia dla lekarzy w ramach FARMCO Facial Aesthetic & Reconstructive w Pradze.

W czasie wolnym doktor Potocki jest pasjonatem żeglarstwa i szermierki. Ma uprawnienia instruktora żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarskiego. Oprócz tego posiada patent Jachtowego Sternika Morskiego.

Doktor Potocki swoich pacjentów przyjmuje w swoim gabinecie w Warszawie przy ulicy Grójeckiej. Na wizytę lub zabieg można umówić się korzystając z formularza kontaktowego lub telefonicznie, doktor przyjmuje swoich pacjentów również w dogodnych popołudniowych godzinach, czasem nawet w weekendy.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Osocze bogatopłytkowe - opinia po zabiegu

dr Bohdan Potocki udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (1)

dr Bohdan Potocki udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!