dr Samir Ibrahim

(4) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 5.000 zł
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (modelowanie ust Poznań)

Mandala Beauty Clinic

(6) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 5.000 zł
Mandala Beauty Clinic to klinika chirurgii plastycznej założona w 2010 roku w Poznaniu przez chirurga plastyka dr Samira Ibrahima. Od 2019 roku mieści się w nowej siedzibie na Osiedlu Botanicznym w Poznaniu. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz bariatrii dbając o zachowanie balansu ciała i ducha zgodnie z myślą przewodnią Kliniki.Naszą... (modelowanie ust Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Polecam pod każdym względem. Życzliwy, empatyczny człowiek i profesjonalista, od razu rzuca się w oczy że do swojej pracy podchodzi z pasją. Dokładnie tłumaczy procedury i odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Poddałam się u doktora liftingowi górnej wargi i nie spodziewałam takich rezultatów. Po zabiegu można iść do domu, blizna niewidoczna. Jak będę chciała coś jeszcze poprawić, z pewnością skorzystam

Jestem dosłownie zachwycona efektem zabiegu LipLift przeprowadzonego przez dr Aldonę Stachurę. Efekt jest dokładnie odwzorowaniem moich wyobrażeń. Pani Doktor doskonale zrozumiała moje oczekiwania. Wspaniała atmosfera podczas zabiegu, doskonała opieka. Czytając opinie o innych chirurgach miałam obawy, że po zabiegu warga będzie za mało, lub za bardzo uniesiona. W moim przypadku wszystko wyszło idealnie tak jak to sobie wymarzyłam. Podczas zabiegu nie odczuwałam żadnego dyskomfortu czy bólu. Środku przeciwbólowe przyjmowałam tylko w dniu zabiegu, następnego dnia nie odczuwałam już najmniejszego bólu! Jestem dosłownie zachwycona, jeśli chodzi o liplift gorąco polecam dr Stachurę.

Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (2)