Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

20 mar 2021 · Zaktualizowano: 16 kwi 2022

Rekonstrukcja po nieudanej labioplastyce (Serafin Clinic)

Warto

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Przed zabiegiem

W grudniu a dokładnie 08.03.2020 przeszłam zabieg rekonstrukcyjny po nieudanej labioplastyce. Z jednego kompleksu wpadłam w drugi. Długo zastanawiałam się, czy da się jeszcze poprawić wygląd tak ważnego miejsca dla kobiet. Zaczęłam szukać info w Internecie i trafiłam na Estheticon i same pozytywne opinie o panu dr Serafinie i klinice i dzięki nim zdecydowałam umówić się na wizytę. Jedyny minus odległość ale szukając pomocy było warto jechać tyle km na konsultacje.

Konsultacja i zabieg

Pan Dr Serafin miły, uprzejmy, rzeczowy. Na wizycie Pan Doktor wszystko wyjaśnił wytłumaczył jak i na czym będzie polegał zabieg. Byłam zadowolona, że można jeszcze poprawić wygląd miejsca, z którego byłam tak niezadowolona.

Po niecałych 2 miesiącach od konsultacji odbył się zabieg. Najgorsze było znieczulenie miejscowe ale sam zabieg i atmosfera wprowadzona przez pana doktora była wspaniała i opieka pani Ewy cudowna, za co bardzo dziękuję. Ból po zabiegu znikomy. Był to drugi zabieg więc wszystko goiło się dłużej.

Efekty

Efekt po zabiegu wspaniały. Dlatego popieram wszystkie opinie pacjentek. Warto było pokonać tyle kilometrów. Na każdej wizycie czułam się komfortowo bez żadnego skrępowania. Żałuję, że pierwszy zabieg któremu się poddałam nie był wykonany u pana Dr Serafina. Szczerze i z całego serca polecam wspaniałego specjalistę Pana Doktora Dawida Serafina. Pozdrawiam i dziękuję...

2

Komentarze (2)

Cześć, czy można się z Tobą jakoś skontaktować? Bardzo chciałabym z Tobą porozmawiac
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.