Dzień dobry,w styczniu miałam plastykę ścian pochwy. Długo się goiło,długo bolało w kwietniu wróciłam do pracy ale wytrzymałam tylko 3 dni i znów L4.Rehabilitacja uroginekologiczna też nie dawała efektu.Czułam ciągle parcie na pęcherz,częstomocz lekarz zlecił belaflow. Nic nie pomagało kolejna wizyta tym razem u urologa ,który polecił fizjoterapeutę mężczyznę. Niestety to był bład ,podczas rozluźniania rozeszła mi się blizna na tylniej ścianie i doszło rozpieranie w odbycie,bo przez odbyt też rozluźniał. Byłam na sorze tam powiedzieli że ok. Po paru dniach poczułam obniżenie krocza i przestałam czuć pęcherz. Mało co chodzę bo jak jestem bardziej aktywna to wszystko rozpiera od odbytu po pochwę. Na badaniu cystoskopii lekarz powiedział że jest obniżona cewka i dziwi się że ginekolodzy tego nie widzą. Dla nich jak podpisałam zgodę na zabieg to już nic więcej ich nie obchodzi nawet różne powikłania. Nie wiem gdzie,do jakich drzwi pukać żeby ktoś w końcu mi pomógł i spróbował operacji naprawczej. Proszę o pomoc.
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Polecam Pani osrodek wroclawski - MSWiA i dr Zalewskiego. Pozdrawiam, JK
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy