Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Klinika Formmed to najwyższy standard, a Pani dr Wiśniewska- Goryń świetnie wykonała zabieg powiększania piersi

Po zabiegu Warto
kinga8
Kinga8
Utworzono: 22 sie 2017 · Zaktualizowano: 7 gru 2017

O lekarzu

Ocena:

Klinika Formmed to najwyższy standard, a Pani dr Wiśniewska- Goryń świetnie wykonała zabieg powiększania piersi

Historia

Już od kilku lat myślałam o zabiegu powiększenia piersi. Jestem pielęgniarką, więc że tak powiem „od podszewki” rozpoznałam kwestię chirurgów plastyków, którzy najlepiej wykonują takie operacje. Dobre opinie w środowisku ma co najmniej kilkunastu lekarzy. Podzwoniłam więc i popytałam w kilku klinikach w których przyjmują. Oprócz ceny interesowało mnie także opieka pooperacyjna, czy na nocnym dyżurze po operacjach plastycznych jest również lekarz czy tylko pielęgniarki, jakim sprzętem dysponuje klinika, jak wyposażona jest sala operacyjna. Ważną sprawą była też możliwość kontaktu z lekarzem po zabiegu. I tu tylko dwa ośrodki spełniały moje, może wygórowane, ale poparte doświadczeniem wymagania. Prawie nigdzie nie dyżuruje lekarz!!! Zdecydowałam się na Formmed Es i Panią doktor Wiśniewską-Goryń. Pani doktor świetnie wykonała swoją pracę. Efekt zgodny z ustaleniami z wizyty konsultacyjnej. Uśmiechnięta, miła, zawsze dostępna pod telefonem. Klinika również - wszystko zgodne z opisem, najwyższy standard. No i opieka lekarza (bardzo sympatyczny pan doktor Bartłomiej) przez całą noc do rana dopóki nie zostałam wypisana z kliniki przez doktor Wiśniewską. Polecam

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 7 gru 2017

Super Kinga8,

że podpowiedziałaś taką ważną sprawę! Większości z nas nie przyszłoby do głowy zapytać, czy w nocy dyżuruje lekarz! A jak samo powiększanie? Jakie masz implanty? Czy decyzję o rozmiarze podejmowałaś wspólnie z lekarzem, czy miałaś już jakieś swoje wyobrażenia?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.