dr Bartosz Pułtorak

(1) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Lek. med. Bartosz Pułtorak jest chirurgiem ogólnym. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach leczenia żylaków, kuracjach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Członek Polskiego Towarzystwa flebologicznego (PTF) oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP). Pracuje we własnym Centrum Medycznym Medicus Estetic w Tychach.Znakomity ekspert w zakresie małoinwazyjnych metod leczenia żylaków. Stosuje skleroterapię oraz metodę... (powiększenie piersi Tychy)

Centrum Medyczne Medicus Estetic

(8) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Śląskie
Centrum Medyczne Medicus Estetic to nowoczesna placówka znajdująca się w Tychach. Klinika specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach z zakresu flebologii, medycyny estetycznej oraz laryngologii, a także w operacjach plastycznych. Kadrę stanowią również doświadczeni chirurdzy ortopedzi, niosący pomoc pacjentom borykającym się ze schorzeniami narządu ruchu.Filarami Centrum Medycznego Medicus Estetic są flebologia oraz chirurgia plastyczna. Wykwalifikowana... (augmentacja biustu Tychy)

Specjaliści w pobliżu Tychy

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

15.10.2019 miałam operację powiększania biustu. Jestem 4 dni po operacji. Już w trzecim dniu samodzielnie umyłam włosy, które mam do pasa. Taki ból to nie ból. W moim przypadku nazwałabym to po prostu dyskomfortem. Zaczynając od początku. Konsultacja przeprowadzona w gabinecie przy ul Zabrskiej w Katowicach. Zabrałam ze sobą zdjęcie z maja gdzie jeszcze mój biust wyglądał jak dla mnie idealnie. Niestety przez siłownię i zmianę diety biust się zmniejszył i opadł. Rzut okiem doktora na zdjęcie, pobrane moje aktualne wymiary i od razu przedstawiona propozycja implantów. W moim przypadku to 360ml. Umówienie terminu operacji na 1,5 miesiąca poźniej. Około 5 dni przed operacją dzwoni do mnie konsultant medyczny z przypomnieniem, że to już czas na zrobienie badań (pobranie krwi). Kolejny telefon po wizycie z anestezjologiem. Konsultant medyczny odpowiada na wszystkie moje zadane pytanie i podaje godzinę, o której mam się zjawić w klinice. Zjawiam się we wtorek o godzinie 12 i załatwiam wszystkie formalności. Następnie zostaję zaprowadzona na oddział. Sala z dwoma łóżkami i własną łazienką. Personel szpitala rewelacja. Tabletka na uspokojenie chociaż nie była potrzebna. Koło 15 zabrali mnie na operację. 1.5h później wracam na salę. Wybudzona z pełnej narkozy i o dziwo żadnego bólu. Kroplówka podpięta. Na noc dodatkowo tabletka przeciwbólowa czy boli czy nie i tak dostajesz. Kolejnego dnia od rana znowu kroplówka przeciwbólowa i wieczorem do domu. Dreny usuniete bezboleśnie, opatrunek zmieniony. Biustonosz pooperacyjny założony na sali jeszcze pod narkozą. Piersi przepiękne. Ładny kształt. Nie jakby ktoś przepołowił piłkę i wsadził dwie połówki. Biust wygląda prawie jak naturalny. Zero sztuczności. Dokładnie tego oczekiwałam. Doktor zna się na rzeczy! Trafiłam z polecenia i bardzo się cieszę z tego powodu. Gdybym mogła cofnąć czas i podjąć znowu decyzję to na pewno jeszcze raz poszłabym do doktora Sierocińskiego. Cudotwórca. Brak słów na opisanie umiejętności doktora. (Jeszcze jestem opuchnięta).