Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

3 komentarze

Gorąco polecam powiększanie biustu u dr. Nawrockiego

Pacjent: krysta

Wrocław

Wykonano przez Lek. med. Ryszard Nawrocki w Wrocław
Lek. med. Ryszard Nawrocki

Leczenie warto

Zgłoszone przez krysta. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika krysta na temat Lek. med. Ryszard Nawrocki

5.0

Gorąco polecam powiększanie biustu u dr. Nawrockiego

18 mar 2018 · Zaktualizowano: 2 paź 2023

Pan doktor to profesjonalista w każdym calu. Ma świetne podejście do pacjentek, a przede wszystkim jest bardzo sympatycznym, miłym człowiekiem. Na konsultacji nie liczy czasu, doradza, opowiada o swoich doświadczeniach. Po dokładnym obejrzeniu pacjentki i wzięciu wymiarów przedstawia swoje propozycje, ale również słucha jakie są oczekiwania pacjentki. Wszystkie zalecenia przed zabiegiem i te dot. rekonwalescencji przedstawia również na piśmie, w tym leki, które będą potrzebne. Co ważne, nie ma problemu zadzwonić do Pana Doktora czy napisać z każdymi wątpliwościami. Polecam również bardzo profesjonalny zespół, który współpracuje z lekarzem.

3

Komentarze (3)

Cześć Krysta,<br />
bardzo się cieszę, że udało Ci się trafić na tak dobrego specjalistę! :)<br />
Powiedz jak długo jesteś już po zabiegu powiększenia biustu? Jakie piersi miałaś przed operacją, a jaki rozmiar masz teraz?<br />
Pozdrawiam ciepło!<br />
Emka
Odpowiedz
Minęło już 5 tygodni, Przed operacją 75A+, w tej chwili 75 D. Jestem bardzo zadowolona, Pan Doktor doradziła mi 275ml okrągłe mentor i na to przystałam.
Odpowiedz
Witaj Krysta, ja 4.01 mam zaplanowaną operację powiększania piersi u doktora i bardzo się stresuję, startuję z małego A. Możesz napisać, jak się goiły Twoje piersi? Czy wszystko było w porządku? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam
Aldona
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Lifting czoła Warszawa

cieszę się ze w koncu pozbyłam się tych szpecących zmarszczek, wiecznie wyglądałam jakbym była na kogoś wkurzona, wszystko przebiegło bezproblemowo, czułam się otoczona opieką, bardzo bałam sie zabiegu ale wszystkie moje watpliwosci zostały...

Czytaj więcej
Po operacji nosa w Weiss Klinik
W Weiss Klinik miałam korygowany nos, u dr. Zbigniewa Giedrojcia Juraha. Nosek wygląda idealnie! Warto było trochę pocierpieć, zwłaszcza przy usuwaniu opatrunku. Pan doktor przemiły człowiek! Polecam!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.