dr Zbigniew Łucki

Brak rekomendacji
Będzin
Cena od: 9.000 zł
Dr Zbigniew Łucki Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej... (lifting piersi Będzin)

Specjaliści w pobliżu Będzin

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Nie polecam. Może doktorze powinien Pan pójść na emeryturę. Blizny po drugiej operacji są okropne. Moje brodawki są poszarpane! Rozchodzą się i nie ma pomocy ze strony lekarza. Okaleczył mnie i umył ręce. Jedyny plus personelu, zawsze Panie były pomocne

Kilka tyg temu przeszlam zabieg podniesienia piersi w gabinecie Aesthete w Bytomiu Miechowice. W wieku 38 lat po wykarmieniu piersia i zrzuceniu 30kg nadwagi moje piersi niestety wymagaly interwencji chirurgicznej. Efekcie koncowy przerosl moje najsmielsze oczekiwania. Piersi sa podniesione, symetryczne i jedrne do tego sa tak slicznie, okragle, wygladaja jak z wkladka. W mojej opini Dr Janina Janicka- Grabowska zdzialala cudu. Jest niesamowita! Dziekuje.