dr Zbigniew Łucki

Brak rekomendacji
Będzin
Cena od: 10.000 zł do 14.000 zł
Dr Zbigniew Łucki Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej... (augmentacja biustu Będzin)

Specjaliści w pobliżu Będzin

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jestem już prawie 2 tygodnie po zabiegu powiększania piersi u Pana dr Sierocińskiego. Nie mogłam wybrać lepiej! Nie można:) Jeżeli ktoś planuje zmienić coś w swoim wyglądzie, czy to z powodów estetycznych, czy zdrowotnych... Pan dr Sierociński to najlepszy wybór. Niesamowity człowiek... Kompetentny, doświadczony, profesjonalny, rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny, ciepły człowiek, który od samego początku wzbudza zaufanie:). Mogłabym podpisać się pod każdym pozytywnym komentarzem na tej stronie:). Lekarz i chirurg z powołania. Wiedza, umiejętności, podejście. Dziękuje Panu doktorowi i Pani Elwiże z całego serca!! Piersi są...IDEALNE. Lepsze, niż byłam sobie w stanie wyobrazić!! I w końcu są;). Cud-miód;);). Żadnych powikłań, wspaniałe samopoczucie mimo początkowego bólu, który z reszta jest nieodzowny...ale do przejscia:). Cały czas myślami wracam do dnia operacji...I kazdą minute...od samego pojawienia się w szpitalu wspominam bardzo dobrze!:) Czułam że jestem pod świetną opieką. Szczerze polecam...jestem przeszczęśliwa!!:) Justyna

Zabieg przekroczył wszystkie moje oczekiwania. Jestem zachwycona wynikiem. Lekarz jest bardzo kompetentny, zespół bardzo miły i gabinet a także klinika odpowiada najwyższym standardom. Nie miałam żadnych komplikacji, a wynik jest fantastyczny.