Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Wrocław

Leczenie nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu
Zgłoszone przez zarejestrowany305583. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Mam strasznie male piersi i wstydze sie rozebrac gdzie kolwiek na basenie itp, bo wiem ze nie mam piersi , nie czuje sie kobieca bez piersi , chciala bym je powiejszyc do malego C i wolala bym naciecie pod pacha . Jakie sa koszta takiego zabiegu? Pozdrawiam

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Mam 52 lata. W zeszłym roku dr Surow zrobił mi lifting twarzy oraz korektę górnych powiek. Zabieg zrobił po mistrzowsku! Czuję się i wyglądam młodszą o co najmniej 10 lat!
W tym roku również odwiedziłam Kaliningrad razem z moją przyjaciółką,...
Czytaj więcejWybralam Klinikę Elite, aby to właśnie w niej powiększyś sobie piersi metodą tłuszczową. "Obsługa" na pięć z plusem :) Zabieg przeprowadzony perofesjonalnie w najwyższym standardzie. Efekty takie jakich oczekiwałam. Efekt jest naturalny a piersi...
Czytaj więcej
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy