Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
  • 6 odpowiedzi
  • 2 Lubię to

dr n.med Krzysztof Szram - ginekologia

Ginekologia i położnictwo Łódź
Ginekologia i położnictwo Łódź
Praktyka Prywatna Dr Szram
BRONZE BADGE

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n.med Krzysztof Szram - ginekologia? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - dr n.med Krzysztof Szram - ginekologia - Ginekologia i położnictwo Łódź

CzłonkostwoCzłonkostwo:

  • PTG - Polskie Towarzystwo Ginekologiczne

O mnie

Dr n. med. Krzysztof Szram jest specjalistą ginekologii i położnictwa, a także ginekologii estetycznej. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w tej dziedzinie medycyny. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG). Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Łodzi.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Dr n. med. Krzysztof Szram oferuje pacjentkom pełen zakres konsultacji, badań i zabiegów ginekologicznych oraz z zakresu ginekologii estetycznej. Zajmuje się między innymi takimi chorobami jak endometrioza, zespół policystycznych jajników, czy mięśniaki i nowotwory. Udziela konsultacji w zakresie niepłodności, a także prowadzi pacjentki w ciąży.

Wśród zabiegów ginekologii estetycznej, proponowanych przez dr n. med. Krzysztofa Szrama znajduje się między innymi leczenie wypadania macicy i pochwy, a także jej laserowe odmładzanie i obkurczanie. Ostatni z tych zabiegów pomocny jest między innymi w leczeniu nietrzymania moczu. Specjalista podejmuje się również laserowego usuwania blizn, powstałych między innymi na skutek porodu.

Kobiety niezadowolone z wyglądu swoich stref intymnych oraz z jakości współżycia seksualnego mogą u tego eksperta dokonać korekty warg sromowych, chirurgicznej naprawy krocza oraz plastyki pochwy. Możliwe jest także powiększanie punktu G, dzięki czemu osiągają one poprawę komfortu i jakości życia seksualnego, a także podnosi się poziom ich pewności siebie.

Filozofia zawodowa

Specjalista podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki i problemów, z jakimi do niego przychodzi. Wierzy, że jedynie dogłębny wywiad, przyjazna rozmowa z pacjentem i empatia pomogą mu w prawidłowym postawieniu diagnozy i w kompleksowej pieczy nad stanem osoby, szukającej u niego pomocy.

Pacjentki chwalą go za cierpliwość i szacunek, z jakimi się do nich odnosić. Doceniają jego dyskrecję oraz łagodność w mówieniu o kobiecych problemach i potrzebach.

Nasz gabinet/klinika

Dr n. med. Krzysztof Szram przyjmuje w kilku prywatnych klinikach medycznych: w Łodzi, Zgierzu i Tomaszowie Mazowieckim, a także współpracuje z trzema szpitalami: w Łodzi, Zgierzu oraz Pabianicach. W Łodzi prowadzi również swoją prywatną praktykę ginekologiczną. 

Wszystkie placówki medyczne, z którymi specjalista zdecydował się na współpracę, wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt, umożliwiający wykonywanie zabiegów i operacji na najwyższym poziomie. Wykwalifikowany personel medyczny stara się zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale również przyjazną atmosferę i zadbać o komfort psychiczny pacjentów.

Wykształcenie i doświadczenie

Dr n. med. Krzysztof Szram uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1996 roku. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w dziedzinie ginekologii i położnictwa, które zdobył między innymi w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie pełnił obowiązki zastępcy kierownika Kliniki Ginekologii.

Pracował także w szpitalu MSWiA w Łodzi, gdzie pełnił funkcję ordynatora Oddziału Ginekologii, następnie kierował Oddziałem Ginekologii Operacyjnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

Bezustannie rozwija swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, zjazdach i sympozjach medycznych z zakresu ginekologii operacyjnej oraz estetycznej, które odbywały się w kraju i za granicą.

Konsultacje

Dr n. med. Krzysztof Szram przyjmuje swoje pacjentki w swoim prywatnym gabinecie ginekologicznym w Łodzi, współpracuje także z innymi placówkami i szpitalami w Łodzi, Pabianicach, Tomaszowie Mazowieckim i Zgierzu.

Adres e-mail:

krzysztofszram@wp.pl

Godziny otwarcia:

Wt.: 16:30 - 17:30

Pt.: 16:30 - 18:30

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 1 500 zł Do 2 000 zł
Hymenotomia Z 2 000 zł Do 2 500 zł
Kriochirurgia krioterapia nadżerki szyjki... Z 350 zł Do 500 zł
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej usuwanie pojedynczych... Z 1 000 zł Do 2 000 zł
   Laserowe usuwanie blizn np.po cięciu cesarskim Z 1 500 zł Do 2 000 zł
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Cena max za I i II zabieg Z 2 400 zł
   Laserowe odmładzanie pochwy Cena max za I i II zabieg... Z 2 000 zł Do 2 500 zł
   Laserowe leczenie atrofii pochwy Z 2 000 zł Do 2 500 zł
Odtwarzanie błony dziewiczej (Hymenoplastyka) Z 4 000 zł Do 5 000 zł
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) Z 3 000 zł Do 4 000 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 3 000 zł Do 5 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 3 000 zł Do 4 000 zł
Wypełnianie warg sromowych Z 1 500 zł Do 2 000 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Ginekologia i położnictwo Łódź
Adres
Brzezińska 77
Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire
92-111 Łódź
Bałuty
Polska