dr n. med. Krzysztof Szram

dr n. med. Krzysztof Szram

Brak opinii
Dodaj opinię
Brzezińska 77, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr n. med. Krzysztof Szram
dr n. med. Krzysztof Szram
Brak opinii

Informacje

  • 628 wizyt na profilu

Dr n. med. Krzysztof Szram jest specjalistą ginekologii i położnictwa, a także ginekologii estetycznej. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w tej dziedzinie medycyny. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG). Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Łodzi.

Dr n. med. Krzysztof Szram oferuje pacjentkom pełen zakres konsultacji, badań i zabiegów ginekologicznych oraz z zakresu ginekologii estetycznej. Zajmuje się między innymi takimi chorobami jak endometrioza, zespół policystycznych jajników, czy mięśniaki i nowotwory. Udziela konsultacji w zakresie niepłodności, a także prowadzi pacjentki w ciąży.

Wśród zabiegów ginekologii estetycznej, proponowanych przez dr n. med. Krzysztofa Szrama znajduje się między innymi leczenie wypadania macicy i pochwy, a także jej laserowe odmładzanie i obkurczanie. Ostatni z tych zabiegów pomocny jest między innymi w leczeniu nietrzymania moczu. Specjalista podejmuje się również laserowego usuwania blizn, powstałych między innymi na skutek porodu.

Kobiety niezadowolone z wyglądu swoich stref intymnych oraz z jakości współżycia seksualnego mogą u tego eksperta dokonać korekty warg sromowych, chirurgicznej naprawy krocza oraz plastyki pochwy. Możliwe jest także powiększanie punktu G, dzięki czemu osiągają one poprawę komfortu i jakości życia seksualnego, a także podnosi się poziom ich pewności siebie.

Specjalista podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki i problemów, z jakimi do niego przychodzi. Wierzy, że jedynie dogłębny wywiad, przyjazna rozmowa z pacjentem i empatia pomogą mu w prawidłowym postawieniu diagnozy i w kompleksowej pieczy nad stanem osoby, szukającej u niego pomocy.

Pacjentki chwalą go za cierpliwość i szacunek, z jakimi się do nich odnosić. Doceniają jego dyskrecję oraz łagodność w mówieniu o kobiecych problemach i potrzebach.

Dr n. med. Krzysztof Szram przyjmuje w kilku prywatnych klinikach medycznych: w Łodzi, Zgierzu i Tomaszowie Mazowieckim, a także współpracuje z trzema szpitalami: w Łodzi, Zgierzu oraz Pabianicach. W Łodzi prowadzi również swoją prywatną praktykę ginekologiczną.

Wszystkie placówki medyczne, z którymi specjalista zdecydował się na współpracę, wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt, umożliwiający wykonywanie zabiegów i operacji na najwyższym poziomie. Wykwalifikowany personel medyczny stara się zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale również przyjazną atmosferę i zadbać o komfort psychiczny pacjentów.

Dr n. med. Krzysztof Szram uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1996 roku. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w dziedzinie ginekologii i położnictwa, które zdobył między innymi w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie pełnił obowiązki zastępcy kierownika Kliniki Ginekologii.

Pracował także w szpitalu MSWiA w Łodzi, gdzie pełnił funkcję ordynatora Oddziału Ginekologii, następnie kierował Oddziałem Ginekologii Operacyjnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

Bezustannie rozwija swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, zjazdach i sympozjach medycznych z zakresu ginekologii operacyjnej oraz estetycznej, które odbywały się w kraju i za granicą.

Dr n. med. Krzysztof Szram przyjmuje swoje pacjentki w swoim prywatnym gabinecie ginekologicznym w Łodzi, współpracuje także z innymi placówkami i szpitalami w Łodzi, Pabianicach, Tomaszowie Mazowieckim i Zgierzu.

Data uzyskania uprawnień:

  • 1994

Ukończone specjalizacje:

  • Ginekologia i położnictwo
  • Gynekologie a porodnictví

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Zdjęcia (5)

dr n. med. Krzysztof Szram udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (3)

Labioplastyka a sport
Odpowiedź specjalisty · 12 maj 2017
Jazda na rowerze oraz uprawianie sportów jest bezpieczne po prawidłowym gojeniu warg sromowych po wykonanej labioplastyce po około 1 miesiącu. Niestety czasami ten okres ulega wydłużeniu.  dr n.med Krzysztof Szram
Jakie są przeciwskazania do labioplastyki?
Odpowiedź specjalisty · 9 maj 2017

Zabiegu labioplastyki nie wykonujemy u kobiet, które nie posiadają ważnego badania cytologicznego oraz gdy występują inne schorzenia ginekologiczne wymagające wcześniejszego wyleczenia. Przeciwskazaniem do zabiegu są obecne infekcje ogólnoustrojowe,...

Czytaj więcej
Jak przebiega labioplastyka?
Odpowiedź specjalisty · 2 maj 2017

Zabieg labioplastyki wykonuje się po uprzedniej konsultacji z pacjentką i ustaleniem wskazań i zakresu plastyki warg sromowych oraz ustaleniu czy ma to być zabieg wykonany laserem, czy w sposób chirugiczny.   Zabieg za pomocą lasera może być wykonany...

Czytaj więcej
dr n. med. Krzysztof Szram udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!