Kriolipoliza Łódź

Kriolipoliza (zamrażanie tłuszczu) zabieg odchudzający Łódź

Kiedy ćwiczenia ani diety nie przynoszą zadowalających rezultatów, a liposukcja wydaje się zbyt inwazyjną metodą warto zastanowić się nad kriolipolizą. Zabieg kriolipolizy polega na ochłodzeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu. Wymrożone komórki tłuszczowe poprzez zwiększenie objętości ulegają zjawisku apoptozy, czyli „zaprogramowanej śmierci”, a następnie stopniowo eliminowane są z organizmu, za sprawą naturalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności dzięki temu grubość warstwy tkanki tłuszczowej się zmniejsza. Kriolipoliza jest szczególnie wskazana w przypadku osób, u których komórki tłuszczowe występują miejscowo, na przykład tzw. oponka na brzuchu, zewnętrzna strona ud - „bryczesy”, wewnętrzna strona ud, ramiona, obszar nad kolanem. Zabieg nie musi być przeprowadzany przez chirurga plastycznego, ważne jest by specjalista przeprowadzający kriolipolizę miał duże doświadczenie w wykonywaniu tego zabiegu oraz sprzęt wysokiej jakości. Do popularnych urządzeń do kriolipolizy należą: CoolSculpting, CoolTech, Clatuu, Z Lipo i in. Obejrzyj zdjęcia przed i po zabiegu zamrażania tłuszczu. Na temat zabiegu kriolipoliza Łódź znajdziesz u nas 0 opinii, niestety jak na razie nikt nie podał jeszcze ceny jaką zapłacił za zabieg, możesz być pierwszy – pomożesz innym w podjęciu decyzji o zabiegu.

La Beauté Clinique
Warszawa, Łódź
4.0
4 rekomendacji
Cena od
249 zł
Cena do
299 zł
Zobacz pełną prezentację
Zobacz pełną prezentację

Kriolipoliza – jak wygląda zabieg Łódź?

Kriolipoliza polega na miejscowym wymrażaniu komórek tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej głowicy. Podczas pierwszej konsultacji specjalista decyduje czy zabieg jest odpowiedni dla Ciebie, czy lepiej zastosować inny zabieg nieinwazyjnej redukcji tłuszczu i cellulitu. Zabieg kriolipolizy trwa nawet do kilku godzin, a pierwsze efekty widoczne są jeszcze tego samego dnia, na pełny efekt należy jednak poczekać do kilku tygodni, a często zabieg należy powtórzyć. Urządzenie do kriolipolizy wyposażone jest w podłużną końcówkę – aplikator zimna, który zasysa fałd skóry razem z tkanką tłuszczową i schładza go. Jedno przyłożenie trwa około 45 minut, maksymalnie godzinę. Jeśli na jednej wizycie pacjent chce poddać zabiegowi obszar całego brzucha wraz z boczkami, to należy wykonać od 4 do 6 przyłożeń. Pierwszy zabieg pozwala na odchudzenie konkretnej partii ciała (brzucha, ud, boczków) o 20-40%. Warto podkreślić, że kriolipoliza zamraża tkankę tłuszczową bez szkody dla otaczających ją sąsiadujących tkanek. Dla uzyskania jak najlepszego efektu wyszczuplenia często specjaliści polecają łączenie zabiegu kriolipolizy z endermologią.

Wybierz najlepszego specjalistę na zabieg kriolipolizy Łódź

Pomimo tego, że urządzenia do przeprowadzania zabiegu kriolipolizy posiadają certyfikaty, są skuteczne i bezpieczne, warto wybrać dobrego i doświadczonego specjalistę do przeprowadzenia tego zabiegu. Zabieg przeprowadzony przez niedoświadczoną osobę może doprowadzić do powstania krwiaków, siniaków, odmrożeń, opuchlizny i in. Warto pamiętać również, że kriolipoliza jest zabiegiem przeznaczonym do modelowania sylwetki, nie jest wskazana do leczenia otyłości lub w celu uzyskania znacznego spadku masy ciała.

Kriolipoliza – nieinwazyjne usuwanie tłuszczuŁódź

U odpowiednio zakwalifikowanych pacjentów kriolipoliza może być alternatywą dla liposukcji (odsysania tłuszczu). Kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym, na kilka dni przed zabiegiem warto zadbać o przyjmowanie większej ilości płynów. Szczegółowe zalecenia przed zabiegiem powinnaś otrzymać na konsultacji ze specjalistą, wtedy również specjalista powinien przekazać ci zalecenia pozabiegowe. Czasami nie wystarczy jeden zabieg, dlatego jeśli jesteś z Łódź warto wybrać specjalistę, który wykonuje kriolipolizę w Łódź. Cena nie powinna być głównym kryterium przy wyborze gabinetu, w którym poddasz się kriolipolizie. Jeśli nie masz potrzebnej kwoty na zabieg możesz zdecydować się na finansowanie kriolipolizy na raty.

Specjaliści w Twojej okolicy