Dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska

Dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska

Brak opinii
Dodaj opinię
Karola Adamieckiego 1, Łódź, Łódzkie
Dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska
Dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska
Brak opinii

Informacje

Dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska jest właścicielką i głównym ekspertem gabinetu medycyny estetycznej GrinMed. Oferta, którą kieruje do swoich pacjentów, skupia się na zabiegach medycyny upiększającej i przeciwstarzeniowej. Dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej i kosmetologiem. Ekspertka w dziedzinie diagnostyki obrazowej cellulitu, skóry i tkanki podskórnej. Autorka nagrodzonej pracy dyplomowej i doktorskiej o zastosowaniu ultrasonografii w diagnostyce oraz monitorowaniu cellulitu. Wieloletni wykładowca na kierunku Kosmetologia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i w Instytucie Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. Autorka lub współautorka licznych artykułów w prasie branżowej. Instruktorka szkoleń z zakresu wypełniaczy, mezoterapii i peelingów medycznych.

Specjalizacje

Dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska specjalizuje się w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Na liście propozycji usług skierowanych do pacjentów ośrodka widnieją między innymi: odnowa skóry, usuwanie przebarwień i zmarszczek, a także terapia cellulitu i rozstępów. Poza tym dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska wykonuje korektę kształtu twarzy oraz podejmuje się jej medycznego liftingu, regenerując powierzchowne i głębokie tkanki. Ofertę uzupełnia korekta sylwetki poprzez likwidację tkanki tłuszczowej. Dla bezpieczeństwa i satysfakcji swoich pacjentów stosuje wyłącznie materiały wiodących światowych marek.

Klinika

Gabinet medycyny estetycznej GrinMed, zlokalizowany w Łodzi, oferuje nie tylko zabiegi mające na celu upiększenie czy też przywrócenie utraconej urody, ale kompleksową opiekę medyczną, porady dietetyczne dotyczące zachowania i przywrócenia dobrostanu psychofizycznego oraz pielęgnację skóry twarzy i ciała. Za profesjonalizm placówki odpowiada jego właścicielka dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska, która świadczy tutaj szereg usług medycznych. Celem zabiegów wykonywanych w GrinMed jest poprawa wyglądu twarzy i ciała, przywrócenie im harmonii i piękna utraconej młodości, a także usuwanie skutków schorzeń skóry, takich jak np. trądzik pospolity lub różowaty.

Lokalizacja

Dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska przyjmuje w swoim gabinecie GrinMed w Łodzi.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Choroby wewnętrzne
  • Vnitřní lékařství

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.