Instytut Piękna Iwona Wójcik

Instytut Piękna Iwona Wójcik

Brak opinii
Dodaj opinię
Wysockiego, 39 LOK 3, Częstochowa, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Instytut Piękna Iwona Wójcik
Instytut Piękna Iwona Wójcik
Brak opinii

Informacje

  • 158 wizyty na profilu

Instytut Piękna Iwona Wójcik oferuje najwyższej jakości usługi kosmetologiczno-estetyczne w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody od 15 lat. Indywidualny dobór zabiegów oraz kosmetyków, jak również bardzo staranne traktowanie potrzeb pacjenta, świadczy o naszym profesjonalizmie i wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Nawet najbardziej wymagający pacjenci przyznają, że Instytut Piękna Iwona Wójcik jest firmą godną zaufania. Jest to miejsce, w którym Państwa zadowolenie i komfort są efektem naszego profesjonalizmu.

Zespół

Wykwalifikowany zespół specjalistów oraz dobór nowoczesnych technologii i skutecznych zabiegów estetycznych dają gwarancję dotarcia do najskuteczniejszych terapii odwiedzających nas pacjentów. Lata doświadczenia w branży estetycznej pozwoliły nam na wyselekcjonowanie z rynku najlepszych produktów oraz sprzętów, gwarantujących najlepsze i bezpieczne efekty zabiegowe. Cały czas zespół specjalistów tworzy i ulepsza protokoły zabiegowe zgodne z trendami rynku estetycznego. Tym samym jesteśmy w stanie zadbać o zdrowie i urodę najbardziej wymagających pacjentów.

Wyróżnia nas na tle konkurencji zespół specjalistów składający się z lekarzy, pielęgniarek oraz kosmetologów, co zapewnia możliwość wykonywania szerokiej gamy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. 

Specjalizacje

Gabinety są wyposażone w niezbędny, najwyższej jakości sprzęt do laseroterapii, pielęgnacji ciała (endermologia, liposukcja ultradźwiękowa, liporadiologia). Dostępne są też inne małoinwazyjne zabiegi anti-aging. Nasze usługi wyróżniają się bardzo wysoką jakością oraz starannością. Każdy pacjent po uprzednio przeprowadzonym skrupulatnie wywiadzie medycznym zostaje zakwalifikowany do usługi bądź zabiegu najbardziej skutecznego oraz bezpiecznego.

Doświadczenia zdobyte na przestrzeni 15 lat pozwalają nam na wykonywanie najskuteczniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Cechuje nas naturalny kierunek dbania o zdrowie i urodę naszych pacjentów oraz proponowanie im najlepszych rozwiązań terapeutycznych. Estetyczne wnętrza gabinetów oraz spokój i profesjonalna obsługa, stwarzają niepowtarzalny klimat. Serdecznie zapraszamy w niezwykłą podróż do krainy zdrowia i urody, gdzie stawiamy na naturalność, która naszym zdaniem zawsze będzie pożądana.

Lokalizacja

Instytut Piękna Iwona Wójcik znajduje się w Częstochowie.

Instytut Piękna Iwona Wójcik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!