SKIN-MED

SKIN-MED

(4 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Jagiellońska 109, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
SKIN-MED
SKIN-MED
(4 Opinie)·100% poleca

Informacje

Klinika SKIN–MED to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek w Bydgoszczy. Powstała z myślą o osobach, które cenią dyskrecję, komfort i profesjonalizm. Oferuje pełen zakres zabiegów dermatologii estetycznej, kosmetologii laserowej. Klinika SKIN–MED to przede wszystkim profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży beauty. Specjalizujemy się z zabiegach medycyny estetycznej oraz kosmetologii laserowej. Posiadamy szeroką gamę certyfikowanych i medycznych produktów stosowanych wyłącznie przez doświadczonych lekarzy.

Zespół

Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów na bieżąco śledzi światowe trendy, chcąc jak najlepiej walczyć z upływającym czasem i mankamentami urody spędzającymi sen z powiek swoich pacjentów. W kadrze kliniki SKIN–MED znajdują się lekarze wielu specjalizacji. W naszej ofercie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji kosmetologicznej, podczas której specjalista oceni skórę oraz dobierze indywidualny zabieg.

Specjalizacje

Oferta kliniki SKIN–MED obejmuje wiele zabiegów natury estetycznej. W zakresie medycyny estetycznej świadczone są między innymi zabiegi z wykorzystaniem osocza czy kwasu hialuronowego. Ich zadaniem jest przede wszystkim likwidacja zmarszczek i odmłodzenie skóry. Poza tym pacjenci mogą poddać się kuracji przeciw łysieniu lub nadpotliwości. Dodatkowo oferta wzbogacona jest o zabiegi liftingu i wolumetrii twarzy oraz ciała, a także powiększania ust. W klinice oferujemy również konsultacje z dermatologiem, który demoskopowo oceni zmiany skórne i zaproponuje najlepsze terapie. Z zakresu kosmetologii oferujemy zabiegi endermologii, liftingu twarzy czy zabiegów modelujących sylwetkę.

Lokalizacja

Bydgoska klinika SKIN–MED to luksusowe wnętrza składające się z sześciu przestronnych gabinetów urządzonych tak, aby każdy z jej pacjentów czuł się bezpiecznie i komfortowo. Specjaliści pracujący w SKIN–MED sięgają tylko po sprawdzone i najnowocześniejsze metody zabiegowe z wykorzystaniem najlepszych sprzętów i materiałów. Klinika położona jest w centrum miasta. Atutem jest dogodny dojazd.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Opinie (4)

5.0
4 Opinie · 100% poleca
Łysienie

Mezoterapia na wypadanie włosów - po serii zabiegów włosy nie wypadają - Bydgoszcz

Historia ukończona (Mezoterapia igłowa):

Miałam wykonywaną mezoterapię igłową owłosionej skóry głowy. Dużym problemem było u mnie nadmierne wypadanie włosów dlatego zdecydowałam się na ten zabieg. Na początku Pani która wykonywała zabieg opowiedziała mi o tym jak przebiegać będzie cały zabi...Czytaj więcej

Łysienie

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym - już po pierwszym zabiegu przestały mi wypadać włosy

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (3)

Zdjęcia (5)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.