Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

6 wrz 2021

Modelowanie brzucha i piersi - efekt przeszedł moje oczekiwania!

Warto
123855
123856
123857

O lekarzu

Katowice
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam. W ubiegłym roku poddałam się zabiegowi liposukcji w Centrum Estetyki, u dr Mekle, efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania, od zawsze miałam problem z odkładającym się tłuszczem w dole brzucha, nawet dieta i ostre ćwiczenia na siłowni, nie przyniosły rezultatu, dlatego postanowiłam się poddać zabiegowi, efekt rewelacja, nie tylko płaski brzuch, ale także podkreślone mięśnie brzucha, co daje przepiękny efekt, Dr Mekle to nie tylko specjalista w swojej dziedzinie, ale także przesympatyczny człowiek, wraz z całą swoją kadrą potrafi uczynić przemiłą atmosferę od początku do końca, zaczynając od pań pracujących na recepcji, kończąc na paniach z bloku operacyjnego, i wysokiej opiece pozabiegowej. Po liposukcji miałam przyjemność poddać się zabiegowi powiększenia piersi, i tym razem doktor spisał się na medal, implant dobrany idealnie pod budowę ciała, co daje piękny efekt naturalnych dużych piersi, a nie sztucznych. Każdemu polecam skorzystać z Centrum Estetyki Ciała.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.