Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Modelowanie brzucha i piersi - efekt przeszedł moje oczekiwania!

Po zabiegu Warto
PacjentkazKatowic
Katowice · Utworzono: 6 wrz 2021
Historia

Witam. W ubiegłym roku poddałam się zabiegowi liposukcji w Centrum Estetyki, u dr Mekle, efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania, od zawsze miałam problem z odkładającym się tłuszczem w dole brzucha, nawet dieta i ostre ćwiczenia na siłowni, nie przyniosły rezultatu, dlatego postanowiłam się poddać zabiegowi, efekt rewelacja, nie tylko płaski brzuch, ale także podkreślone mięśnie brzucha, co daje przepiękny efekt, Dr Mekle to nie tylko specjalista w swojej dziedzinie, ale także przesympatyczny człowiek, wraz z całą swoją kadrą potrafi uczynić przemiłą atmosferę od początku do końca, zaczynając od pań pracujących na recepcji, kończąc na paniach z bloku operacyjnego, i wysokiej opiece pozabiegowej. Po liposukcji miałam przyjemność poddać się zabiegowi powiększenia piersi, i tym razem doktor spisał się na medal, implant dobrany idealnie pod budowę ciała, co daje piękny efekt naturalnych dużych piersi, a nie sztucznych. Każdemu polecam skorzystać z Centrum Estetyki Ciała.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.