dr Marek Wasiluk -  Klinika Zdrowia TRICLINIUM

dr Marek Wasiluk - Klinika Zdrowia TRICLINIUM

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Al. Komisji Edukacji Narodowej 47, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Marek Wasiluk -  Klinika Zdrowia TRICLINIUM
dr Marek Wasiluk - Klinika Zdrowia TRICLINIUM
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 1839 wizyt na profilu

Lek. med. Marek Wasiluk jest specjalistą medycyny estetycznej i stomatologiem. Specjalizuje się w laseroterapii stosowanej w zabiegach odmładzających oraz w celu usunięcia niedoskonałości skórnych. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnej Klinice Zdrowia Triclinium w Warszawie.

Znany i ceniony ekspert w zakresie laseroterapii. Jako jeden z pierwszych stomatologów zaczął stosować lasery w leczeniu próchnicy. Dziś jego życie zawodowe zdominowała medycyna estetyczna. Specjalizuje się w laserowych zabiegach odmładzających skóry. Opracował bardzo skuteczny, autorski program leczenia rozstępów za pomocą laserów. Przy ich użyciu likwiduje także inne niedoskonałości skórne, w tym przebarwienia.

Klinika Zdrowia Triclinium to miejsce, w którym kompleksowo zadbacie o urodę. Jej głównym filarem jest laseroterapia stosowana przede wszystkim w celu odmłodzenia skóry oraz wymodelowania sylwetki. Wykwalifikowana kadra wykonuje także laserowe usuwanie przebarwień, blizn i rozstępów. W klinice możecie poddać się zabiegom laserowego zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Bez względu na to, że laseroterapia zajmuje szczególne miejsce w ofercie kliniki, warto pamiętać, że specjaliści przeprowadzają także małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Wśród stosowanych przez nich metod, na pierwszy plan wysuwa się ostrzykiwanie skóry botoksem oraz kwasem hialuronowym czy lifting twarzy za pomocą mikronici Smart Lifting. W gabinecie możecie też poddać się zabiegom modelowania sylwetki – lipolizie iniekcyjnej oraz kriolipolizie.

Tym, co wyróżnia Klinikę Zdrowia Triclinium, poza wykwalifikowaną kadrą dowodzoną przez lek. med. Marka Wasiluka, jest doskonałe zaplecze zabiegowe. Gabinety są wyposażone w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, w tym najnowocześniejsze lasery. Dzięki temu specjaliści mogą jak najbardziej precyzyjnie dobierać metodę terapii, a także łączyć poszczególne techniki leczenia, osiągając w ten sposób spektakularne efekty.

Lek. med. Marek Wasiluk ukończył w 1998 roku studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jego pierwszą specjalizacją jest stomatologia. Jako pasjonat nowoczesnych rozwiązań w medycynie, nieustannie uczestniczył w kursach i sympozjach naukowych pozwalających mu wdrażać we własnym gabinecie innowacyjne metody leczenia zębów. W ten sposób odkrył możliwości, jakie niesie medycyna estetyczna. Ukończył z wyróżnieniem podyplomowe studia z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej PTMEiAA. Na pierwszą z tych uczelni powrócił jako wykładowca laseroterapii i do dziś kształci młodych ekspertów medycyny estetycznej. Od 2008 roku pracuje we własnej Klinice Zdrowia Triclinium, skupiającej znakomitych specjalistów i świadczącej szereg nieinwazyjnych lub małoinwazyjnych zabiegów na twarz i ciało. Wiedzę wraz z nowymi umiejętnościami zdobywa w czasie międzynarodowych kursów i szkoleń prowadzonych pod okiem największych autorytetów z zakresu medycyny estetycznej.

Ukończone specjalizacje:

  • Stomatologia
  • Stomatologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Bardzo polecam zabieg lipolizy infekcyjnej w klinice L’experta u dr. Marka Wasiluka osobom, które zmagają się z drugim podbródkiem. Moja twarz zawsze należała do tych, po których widać dodatkowe kilogramy. Ilekroć bym nie schudła, drugi podbródek zaw...Czytaj więcej

https://www.estheticon.pl/chirurdzy/dr-marek-wasiluk Bardzo dobry lekarz. Ja u niego skorygowałam owal twarzy, kształt nosa i brody. Doktor wyprowadził mnie bardzo ładnie z tych niedoskonałości za pomocą Ellanse. Fajne jest to, że robił to pomału,...Czytaj więcej

dr Marek Wasiluk - Klinika Zdrowia TRICLINIUM udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

RF mikroigłowa

Kompetentny lekarz, przywiązuje dużą wagę do tego aby pacjent został właściwie poinformowany przed zabiegiem. Jest pionierem w wykorzystaniu RF mikroigłowej w usuwaniu rozstępów i ma w tej dziedzinie duże osiągnięcia co mogę osobiście potwierdzić...

Czytaj więcej

Zdjęcia (1)

dr Marek Wasiluk - Klinika Zdrowia TRICLINIUM udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!