lek. med. Marek Wasiluk

lek. med. Marek Wasiluk

(10 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Al. Komisji Edukacji Narodowej 47, Warszawa, Mazowieckie
lek. med. Marek Wasiluk
lek. med. Marek Wasiluk
(10 Opinii)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Marek Wasiluk jest specjalistą medycyny estetycznej i stomatologiem. Specjalizuje się w laseroterapii stosowanej w zabiegach odmładzających oraz w celu usunięcia niedoskonałości skórnych. Lek. med. Marek Wasiluk ukończył w 1998 roku studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jego pierwszą specjalizacją jest stomatologia. Jako pasjonat nowoczesnych rozwiązań w medycynie, nieustannie uczestniczył w kursach i sympozjach naukowych pozwalających mu wdrażać we własnym gabinecie innowacyjne metody leczenia zębów. W ten sposób odkrył możliwości, jakie niesie medycyna estetyczna. Ukończył z wyróżnieniem podyplomowe studia z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej PTMEiAA. Na pierwszą z tych uczelni powrócił jako wykładowca laseroterapii i do dziś kształci młodych ekspertów medycyny estetycznej. Wiedzę wraz z nowymi umiejętnościami zdobywa w czasie międzynarodowych kursów i szkoleń prowadzonych pod okiem największych autorytetów z zakresu medycyny estetycznej.

Specjalizacje

Znany i ceniony ekspert w zakresie laseroterapii. Jako jeden z pierwszych stomatologów zaczął stosować lasery w leczeniu próchnicy. Dziś jego życie zawodowe zdominowała medycyna estetyczna. Specjalizuje się w laserowych zabiegach odmładzających skóry. Opracował bardzo skuteczny, autorski program leczenia rozstępów za pomocą laserów. Przy ich użyciu likwiduje także inne niedoskonałości skórne, w tym przebarwienia.

Klinika

Klinika Zdrowia Triclinium to miejsce, w którym kompleksowo zadbacie o urodę. Jej głównym filarem jest laseroterapia stosowana przede wszystkim w celu odmłodzenia skóry oraz wymodelowania sylwetki. Wykwalifikowana kadra wykonuje także laserowe usuwanie przebarwień, blizn i rozstępów. W klinice możecie poddać się zabiegom laserowego zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Bez względu na to, że laseroterapia zajmuje szczególne miejsce w ofercie kliniki, warto pamiętać, że specjaliści przeprowadzają także małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Wśród stosowanych przez nich metod, na pierwszy plan wysuwa się ostrzykiwanie skóry toksyną botulinową oraz kwasem hialuronowym czy lifting twarzy za pomocą nici. W gabinecie możecie też poddać się zabiegom modelowania sylwetki – lipolizie iniekcyjnej oraz kriolipolizie. Tym, co wyróżnia Klinikę Zdrowia Triclinium, poza wykwalifikowaną kadrą jest doskonałe zaplecze zabiegowe. Gabinety są wyposażone w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, w tym najnowocześniejsze lasery.

Lokalizacja

Lek. med. Marek Wasiluk przyjmuje w Klinice Zdrowia Triclinium w Warszawie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Stomatologia
  • Stomatologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (10)

5.0
10 Opinii · 100% poleca
Laserowe leczenie trądziku

Kuracja laserowa zmian trądzikowych przyniosła efekt lepszy od zamierzonego! Polecam dr. Marka Wasiluka. Dużo osób mi go polecało i okazuje się, że te polecenia nie były przesadzone ;)

Laserowe leczenie trądziku

Dr. Marek Wasiluk pomógł mi uporać się z wieloletnim problemem trądziku, który wcale nie zmalał po osiągnięciu dorosłości ;) Lasery to moje wybawienie! Dziękuję Panie Doktorze za to, że nie bał się Pan sięgnąć po radykalne środki.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Polecam usuwanie rozstępów za pomocą rf mikroigłowej u dr. Marka Wasiluka. Moje zmiany nie były aż tak zaawansowane, ale dzięki temu udało mi się usunąć ich 99%.

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.