Liposukcja brzucha i przeszczep tłuszczu do piersi - czy to możliwe?

Dolores 69

Witam mam nadwage wzrost 164 ważę 76 i mam wystający brzuch i piersi mam opadające rozmiar 85 C chciałabym, czy tak można, dać tłuszcz od dołu piersi żeby się trochę podniosły i na gorze piersi żeby je zaokrąglic i jaka cena za zabieg cały mniej więcej?

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2

Dzień dobry.
Niestety nie powiększamy, ani ie zmieniamy kształtu piersi za pomocą przeszczepu tłuszczu. Jest to metoda, której efekty trudno przewidzieć ponieważ nie wszystkie komórki tłuszczowe sie przyjmują - część z nich obumiera i zabieg trzeba powtarzać (odpłatnie) - dlatego zrezygnowaliśmy z tej metody. Co do brzucha - zapraszamy na konsultacje osobistą.

Pozdrawiamy
AMC

Zobacz odpowiedź
Nutka

3 lata temu miałam wykonaną w Poznaniu liposukcję brzucha wraz z powiększeniem piersi. Piersi wyszły bardzo dobrze. Na początku mówiono, ze rozmiar stanika nie zmieni się, a jednak się zmienił i to nawet sporo, a tłuszcz nie wchłonął się. Z piersi jestem b. zadowolona. Brzuch natomiast wyszedł trochę nierówny.

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Zarejestrowany użytkownik 02.02.2015
Warto

Polecam Dr.Śliwińskiego i Jego klinikę. Najwyższy standard obsługi, kultura osobista tak Doktora jak i całej załogi dają ogromny komfort w trakcie pobytu jak i po zabiegu. To moja kolejna operacja ,której poddałam się w ... Więcej 

Krystyna 29.10.2012
Warto

Jestem po zabiegu odsysania tłuszczu - jestem bardzo bardzo zadowolona co prawda na końcowy efekt trzeba jeszcze poczekać ale już jest cudownie. Polecam gorąco Pana doktora Śliwińskiego - pełen profesjonalizm, świetna i ... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy