Liposukcja brzucha i przeszczep tłuszczu do piersi - czy to możliwe?

Dolores 69

Witam mam nadwage wzrost 164 ważę 76 i mam wystający brzuch i piersi mam opadające rozmiar 85 C chciałabym, czy tak można, dać tłuszcz od dołu piersi żeby się trochę podniosły i na gorze piersi żeby je zaokrąglic i jaka cena za zabieg cały mniej więcej?

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2

Dzień dobry.
Niestety nie powiększamy, ani ie zmieniamy kształtu piersi za pomocą przeszczepu tłuszczu. Jest to metoda, której efekty trudno przewidzieć ponieważ nie wszystkie komórki tłuszczowe sie przyjmują - część z nich obumiera i zabieg trzeba powtarzać (odpłatnie) - dlatego zrezygnowaliśmy z tej metody. Co do brzucha - zapraszamy na konsultacje osobistą.

Pozdrawiamy
AMC

Zobacz odpowiedź
Nutka

3 lata temu miałam wykonaną w Poznaniu liposukcję brzucha wraz z powiększeniem piersi. Piersi wyszły bardzo dobrze. Na początku mówiono, ze rozmiar stanika nie zmieni się, a jednak się zmienił i to nawet sporo, a tłuszcz nie wchłonął się. Z piersi jestem b. zadowolona. Brzuch natomiast wyszedł trochę nierówny.

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Krystyna 29.10.2012
Warto

Jestem po zabiegu odsysania tłuszczu - jestem bardzo bardzo zadowolona co prawda na końcowy efekt trzeba jeszcze poczekać ale już jest cudownie. Polecam gorąco Pana doktora Śliwińskiego - pełen profesjonalizm, świetna i ... Więcej 

Karolina11 04.06.2017
Warto

Witam, 12/4/17 miałam wykonaną przez Dr Kłosa liposukcję ud wewnetrznych i zewnętrznych, brzucha, boków i przeszczep do piersi. Po pierwsze - to nie jakiś  tam mało  inwazyjny Vaser jak piszą, ale OPERACJA... Więcej 

4 Lubię to   19 Komentarzy  
Specjaliści w Twojej okolicy