Lek. med. Przemysław Styczeń

Lek. med. Przemysław Styczeń

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Modzelewskiego 63/U3, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Lek. med. Przemysław Styczeń
Lek. med. Przemysław Styczeń
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 579 wizyty na profilu

Lek. med. Przemysław Styczeń to wysoce wykwalifikowany ekspert z dziedziny medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. Ponadto członek-założyciel Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Studia ukończył na Akademii Medycznej w Katowicach. Ponadto, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (z wyróżnieniem) oraz programu MBA International Business na Akademii Medycznej w Katowicach. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i pogłębia wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, w kraju i za granicą. Dodatkowo, dzieli się swoim doświadczeniem i ekspertyzą z innymi – wykłada na Interdyscyplinarnych Studiach Menedżerów Farmacji (przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej), a także w Europejskim Centrum Szkoleń FENICE na Wydziale Ochrony Zdrowia Szkoły Wyższej ALMAMER (na kierunku kosmetologicznym).

Specjalizacje

Specjalizuje się głównie w zabiegach medycyny regeneracyjnej. Dlatego też pacjenci mogą poddać się szerokiej gamie usług rewitalizacji skóry. Ponadto wykonuje rozmaite zabiegi medycyny estetycznej. Warto tu wymienić przede wszystkim usuwanie i wypełnianie zmarszczek oraz bruzd, powiększanie i modelowanie ust, korekcję nosa, uszu, oczu lub grzbietów rąk. Zajmie się również stymulacją wzrostu włosów, leczeniem nadpotliwości, bruksizmu i migreny. Dodatkowo, posiada kwalifikacje do usuwania tkanki tłuszczowej, mezoterapii, peelingów medycznych, lipolizy iniekcyjnej i terapii z użyciem laserów.

Medycynę estetyczną widzi jako jeden ze skutecznych sposobów poprawy jakości życia. Swoich pacjentów traktuje indywidualnie, zdając sobie sprawę z wagi ich przypadłości. Zawsze w pełni informuje podopiecznych o procesie leczenia i jego poszczególnych etapach, dbając o to, by ci czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Klinika

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Przemysław Styczeń to niezwykle nowoczesna placówka zapewniająca pacjentom dostęp do wysokich standardów i efektywnego leczenia. Nad całością czuwa profesjonalna i miła obsługa.

Lokalizacja

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Przemysław Styczeń mieści się w Warszawie.

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Leczenia Ran
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Leczenia Ran

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Gładkie czoło w kwadrans - usuwanie zmarszczek Warszawa dr Styczeń

Lek. med. Przemysław Styczeń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (7)

Lek. med. Przemysław Styczeń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!