dr n. med. Piotr Osuch, chirurg plastyczny

dr n. med. Piotr Osuch, chirurg plastyczny

+48 501 093 653

PLATINUM BADGE
Ilość postów: 58  ( 12)

Chirurgia Plastyczna

   Warszawa

Dr Osuch Plastic Surgery Clinic

+48501 Pokaż +48501093653 (+48501093653) zadzwoń +48501093653Kontakt z nami

  Adresy
Adres
Pulawska 488
Dr Osuch Plastic Surgery Clinic
Warszawa
Warsaw
00-844
Polska

Telefon
+48501 Pokaż +48501093653 (+48501093653)
zadzwoń +48501093653 (+48501093653)

Rekomendacje innych lekarzy

 
05 Chirurgia Plastyczna
 
 
01 Powiększanie piersi (Augmentacja)
 
 

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med. Piotr Osuch, chirurg plastyczny? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.Doświadczenia pacjentów dr n. med. Piotr Osuch, chirurg plastyczny

Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 14 000 zł   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Obecnie jestem 2 miesiące po operacji powiększenia biustu i moge powiedziec, ze jestem bardzo zadwolona. Nie jest to tylko efekt, który "moze byc", a uważam, ze nawet "musi być", Panie Doktorze :) bo do biustu (a raczej jego braku) sprzed operacji napewno nie chciałabym wrocic. Moje piersi różniły s...

Więcej
GabrielaGabi

,
Warto, Cena ogółem: 12 000 zł   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Przez 7 lat wstrzymywałam się z decyzją o zabiegu, chodziłam na wiele konsultacji, aż w końcu trafiłam do Pana Piotra, który okazał się profesjonalistą, prawdziwym estetą i człowiekiem godnym zaufania. Zanim Pan Piotr podjął decyzję, czy zgodzi się na wykonanie zabiegu musiałam przejść konsultację u...

Więcej
AnnaNi

,
Warto   |  
Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste)

Miesiąc temu miałam zabieg powiększenia piersi własnym tłuszczem u doktora Osucha. Zanim go wybrałam odwiedziłam kilku specjalistow w Londynie gdzie mieszkam, oraz w Polsce. Jako jeden z niewielu lekarzy nie naklanial mnie na sile do implantow i potrafil uszanować to, ze wlasnie implantow nie chciał...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 14 000 zł   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Pan doktor bardzo rzeczowy, empatyczny. Rozwiał wszelkie moje wątpliwości przed zabiegiem. Nie mogę się już doczekac operacji i jej efektów!

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 12 000 zł   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Jestem trzy tygodnie po operacji nosa u dr Osucha. Jestem zadowolona, że podjęłam decyzję o operacji. Zabieg polegał na całkowitej korekcie kostnej i chrzęstnej części nosa. Nie miałam żadnych dolegliwości bólowych, co przy widocznym opatrunku, który nosiłam przez dziewięć dni na nosie, mogło wydawa...

Więcej
Malwina

,
Warto, Cena ogółem: 15 500 zł   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Operacje mialam 3 tygodnie temu, jesli chodzi o dobor wkladek calkowicie zdalam sie na Pana doktora, w koncu on zna sie na tym najlepiej. Efektem jestem zachwycona, choc wiem, ze na ocene jeszcze za wczesnie. Piersi w ogole mnie nie bolaly (co nie znaczy, ze przeszlam przez wszystko gladko). Opieka ...

Więcej
minastirid

,
Warto   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

bardzo dobry specjalista, doskonale wie, jak sprawić, żeby pacjent poczuł się dobrze, słucha, doradzi, ale też ma bardzo duże umiejętności jeśli chodzi o chirurgię. moim zdaniem najlepszy chirurg plastyk w naszym kraju.

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja)

Witam byłam u pana dr. tylko na konsultacji 13.06 jestem pod wrazeniem pelnego profesjonalizmu ze strony dr.Osuch. Mialam umowiona operacje wyciecia groczolowlokniaka z prawej piersi ale w Anglii gdyz tam juz mieszkam od 4lat. Moja wizyta dotyczyla tego iz moja prawa piers jest znacznie wieksza od l...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 15 zł   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Jestem 4 miesiące po operacji powiększania piersi. Piersi są równiutkie, kształtne i idealnie dobrane przez Pana Doktora do mojej sylwetki. Opieka przed i po operacji na wysokim poziomie. Polecam wszystkim Klinikę Lasermed i dr. Piotra Osucha, świetny lekarz i przesympatyczny człowiek. Pozdrawiam.

Więcej
rilke

świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, ale też ma super p...

,
Warto
Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, ale też ma super podejście do pacjentów, jeśli trzeba wytłumaczy wszystko bardzo dokładnie, jak trzeba uspokoi. Super.

Więcej


Wszystkie rekomendacje

ProfilMotto:

Moim celem jest znalezienie najlepszej metody na to, by wygląd zewnętrzny jak najlepiej odzwierciedlał wewnętrzną młodość pacjentów i umacniał ich pewność siebie.

O mnie

Jeden z najbardziej cenionych polskich chirurgów plastycznych. Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. 

Zajmuję się tą dziedziną od 1997 roku. Pomogłem kilku tysiącom pacjentów w poprawie ich wyglądu zewnętrznego i odzyskaniu pewności siebie. Swój warsztat szlifowałem w renomowanych ośrodkach akademickich w Polsce i za granicą (Akademia Medyczna w Warszawie, Mc Gill University w Montrealu).Moje doświadczenie ukształtowała praca w renomowanych ośrodkach w Polsce i na świecie, m.in. Klinika Chirurgii Plastycznej Mc Gill University w Montrealu, Szpital Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szpital MEDICOVER, Klinika dr. A. Sankowskiego.Wartości, w które wierzę to przede wszystkim natural look i holistyczne spojrzenie na człowieka. W obu przypadkach chodzi o jak najlepsze dopasowanie zmiany w wyglądzie zewnętrznym do sylwetki i osobowości pacjenta.

 

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Specjalizuje się w operacjach estetycznych twarzy i piersi.

Najczęściej wykonywane zabiegi:

· Lip lift - powiększanie ust bez użycia wypełniaczy

· Plastyka powiek

· Powiększanie piersi implantami silikonowymi

· Powiększanie piersi własnym tłuszczem 

· Korekcja nosa

· Lifting twarzy

· Plastyka brzucha 

· Liposukcja

· Przeszczepianie włosów  

 

Filozofia zawodowa

Naszym celem jest znalezienie najlepszej metody na to, by wygląd zewnętrzny jak najlepiej odzwierciedlał wewnętrzną młodość pacjentów. Wiemy, że wtedy pacjent zyskuje wyższe poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Oferujemy przyjazną i wspierającą atmosferę, którą tworzy wykwalifikowany zespół lekarzy i pielęgniarek – ten sam od ponad 15 lat. Bazujemy na latach doświadczeń w zakresie chirurgii plastycznej i czerpiemy z radości kilku tysięcy zadowolonych pacjentów, którzy odzyskali wygląd, o którym marzyli.

Wierzymy w moc edukacji, bo tylko dobrze poinformowani pacjenci są w stanie podjąć najlepsze i świadome decyzje co do zmiany swojego wyglądu. Dlatego przed każdą operacją poświęcamy odpowiednią ilość czasu na rozmowę z pacjentem, poznanie jego oczekiwań i zrozumienie prawdziwych intencji stojących za decyzją o operacji plastycznej. Takie podejście pozwala nam wypracować rozwiązanie szyte na miarę oczekiwań konkretnego człowieka, a zarazem takie, które przyniesie dobry rezultat, jest bezpieczne i realne w realizacji.   

 

Nasz gabinet/klinika

Dr Osuch Clinic w Warszawie oferuje pełen zakres zabiegów  chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i medycyny regeneracyjnej.

Najwyższej klasy sprzęt operacyjny, sala operacyjna, sala wybudzeń po zabiegach, przytulne, klimatyzowane pokoje dla pacjentów, a także całodobowa opieka profesjonalnego personelu medycznego to gwarancja bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów.

W bogatej ofercie Kliniki znajdują się operacje plastyczne twarzy – korekcja nosa, plastyka powiek, lifting twarzy, lip lift, zabiegi estetyczne na ciało – powiększanie piersi, plastyka brzucha, przeszczepianie włosów oraz procedury mało inwazyjne z obszaru medycyny estetycznej.

Operacje plastyczne wykonujemy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu i sprawdzonych metod chirurgicznych. Wprowadzamy na polski rynek większość światowych nowości z dziedziny chirurgii plastycznej.

 

 

Uwaga !!!

Kanał filmowy pokazujący operacje dr. Piotra Osucha: www.youtube.com/user/drplastyk

Dodatkowe informacje na temat zabiegów na stronie:   www.drosuch.pl

Doświadczenie w chirurgii plastycznej

  • 2010 -  2012 Kierownik Oddziału Chirurgii Plastycznej, Szpital Medicover w Warszawie
  • 2010 – 2012 Konsultant chirurgii plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym
  • 2005 – 2010 chirurg plastyk, starszy asystent Szpital im. W. Orłowskiego w Warszawie, Klinika Chirurgii Plastycznej, kierownik specjalizacji - prof. Józef Jethon
  • 2004 – 2015 indywidualna praktyka lekarska z obszaru chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej w Lasermed
  • 1998 – 2005 asystent dr Andrzeja Sankowskiego, Klinika Chirurgii Plastycznej Estetycznej
  • 1998 – 2004 chirurg w Oddziale Chirurgii Plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy ul.  Banacha

Wykształcenie

  • Akademia Medyczna w Warszawie, I Wydział Lekarski
  • McGill University, Montreal, Plastic Surgery Department
Doświadczenie w chirurgii plastycznej
·           2010 – do teraz. Konsultant Chirurgii Plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
·           2005 – do teraz. Chirurg plastyk, Szpital im. W. Orłowskiego w Warszawie, Klinika Chirurgii Plastycznej.
·           2004 – do teraz. Indywidualna praktyka lekarska z obszaru chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Współpraca z LASERMED Centrum Dermatologii Laserowej i Chirurgii Plastycznej.
·           1998 – 2005. Asystent dr. Andrzeja Sankowskiego, prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej.
·           1998 – 2004. Chirurg w Oddziale Chirurgii Plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy ul. Banacha.

Nasze zdjęcia


Pokazać wszystkie zdjęcia


ZabiegiCeny w walucie
Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) cena brutto, obejmuje... 14 000 zł 18 000 zł
BOTOX® 600 zł 1 800 zł
Body lifting 25 000 zł 40 000 zł
Chirurgia ręki
Zespół cieśni kanału nadgarstka 4 000 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) cena brutto uwzględnia... 12 000 zł 18 000 zł
Ginekomastia 8 000 zł 10 000 zł
Korekcja blizn 3 000 zł 6 000 zł
Korekcja brwi (Brow lift) 8 500 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) cena brutto, obejmuje... 9 000 zł 13 000 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) cena brutto, plastyka... 5 000 zł 7 000 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) 5 000 zł
Korekcja wciągniętych brodawek 5 000 zł
Lifting czoła (Forehead lift) cena brutto, obejmuje... 8 500 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) 8 000 zł 12 000 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) cena brutto, zawiera... 14 000 zł
Operacje plastyczne brody
Plastyczna rekonstrukcja piersi
Plastyka ramion (Brachioplastyka) cena brutto, zawiera... 8 000 zł 10 000 zł
Plastyka ud (Lifting ud) 7 000 zł 8 000 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) cena brutto, zawiera... 14 000 zł 16 500 zł
Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) cena brutto, obejmuje... 12 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Powiększanie ust własnym tłuszczem 2 000 zł 4 000 zł
Przeszczep włosów - transplatacja włosów 10 000 zł 18 000 zł
Wypełnienia iniekcyjne
Lipofiling - przeszczep tłuszczu 4 000 zł 6 500 zł
Zmniejszenie piersi Cena brutto, zawiera... 16 000 zł

Uwaga

  • Ceny są tylko orientacyjne
  • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.

Video

Przed/po
Artykuły

Dieta czy liposukcja – Polki i Brytyjki o odchudzaniu

Dieta czy liposukcja – Polki i Brytyjki o odchudzaniu

W walce z nadwagą Brytyjki polegają na chirurgach plastycznych. Polki stawiają przede wszystkim na dietę i ćwiczenia. To kwestia różnic w...
  30.11.2011
Czy chirurgia plastyczna może być eko?

Czy chirurgia plastyczna może być eko?

Nie ma wątpliwości, że wszystko, co naturalne jest teraz w modzie. Furorę robią kosmetyki ekologiczne, organiczne, naturalne. W Polsce...
  28.03.2011
Szczupłym lżej w pracy?

Szczupłym lżej w pracy?

Prawie siedmiu na dziesięciu Polaków uważa, że szczupła sylwetka pomaga w karierze zawodowej. Dla blisko 50% to znaczący atut podczas...
  20.12.2010

Młode mamy u chirurga plastycznego? 70% Polek zwraca uwagę na swój wizerunek po ciąży

Młode mamy u chirurga plastycznego? 70% Polek zwraca uwagę na swój...

Blisko 70% Polek zwraca uwagę na swój „pociążowy” wizerunek i w ramach szykowania się do powrotu do pracy kupuje nowe ubrania (35%),...
  06.09.2010
Chirurgia plastyczna na ślubnym kobiercu

Chirurgia plastyczna na ślubnym kobiercu

Coraz starsza para młoda szuka sposobów na to, by w dniu ślubu wyglądać wciąż młodzieńczo. Ponad 50% przyszłych brytyjskich panien...
  07.07.2010

Pokazać wszystkie artykuły

Członkostwo


Członkostwo:
EAFPS - European Academy of Facial Plastic Surgery EAFPS
EAFS - European Academy of Facial Surgery
PTCOW - Polskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów