Dr Osuch Clinic - plastic surgery
Dr Osuch Clinic - plastic surgery

Dr Osuch Clinic - plastic surgery

Chirurgia Plastyczna
 • 125 odpowiedzi
 • 17 Lubię to

Dr Osuch Clinic - plastic surgery

 • 91% < 1 dnia 6
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów
Kontakt

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Puławska 488
02-844 Warszawa
Warsaw
Polska

Rekomendacje (55)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr Osuch Clinic - plastic surgery? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Dr Osuch Clinic - plastic surgery

3 miesiące po powiększaniu piersi - implanty okrągłe 250 ml, cięcie w fałdzie podpierśowym

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
Sylwia30  |  16.10.2017
  Warto , Cena ogółem: 15 500 zł

Jestem 3 miesiące po operacji powiększenia piersi. Implanty okrągłe 250ml, cięcie w fałdzie podpiersiowym. Po operacji piersi wyglądają idealnie, są miekkie i wygladają jak prawdziwe. Już nic nie boli. Blizny są niewielkie i z dnia na dzień wyglądają coraz lepiej. Doktor potrafił mi idealnie doradzi... Więcej 

Powiększanie piersi - polecam doktora Piotra Osucha

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
m.d  |  09.05.2017
  Warto

Polecam doktora Piotra Osucha. Bardzo rzeczowy i profesjonalny ale też rozbraja błyskotliwością i humorem. Klinika na poziomie i z przemiłym zespołem. A piersi? Gdybym miała przejsc przez to raz jeszcze to nie zastanawiałabym się nawet chwili!

Nie śniłam o tym, że będę miała tak śliczny nos!

 |  Korekcja nosa (Operacja nosa)
Zarejestrowany użytkownik  |  02.02.2017
  Warto , Cena ogółem: 13 000 zł

Jestem tydzień po całkowitej korekcie nosa u dra Osucha. Jestem zachwycona! Nie śniłam nawet o tym, że będę miała kiedyś tak śliczny nos. Kompleks, który towarzyszył mi od wielu lat, jest już tylko wspomnieniem! :) Pan doktor jest najwyższej klasy Profesjonalistą i przesympatycznym człowiekiem. Podc... Więcej 

 1 Lubię to  |   8 Komentarzy

2 miesiące po operacji powiększenia biustu

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
Zarejestrowany użytkownik  |  19.08.2016
  Warto , Cena ogółem: 14 000 zł

Obecnie jestem 2 miesiące po operacji powiększenia biustu i moge powiedziec, ze jestem bardzo zadwolona. Nie jest to tylko efekt, który "moze byc", a uważam, ze nawet "musi być", Panie Doktorze :) bo do biustu (a raczej jego braku) sprzed operacji napewno nie chciałabym wrocic. Moje piersi różniły s... Więcej 

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, profesjonalista

 |  Korekcja nosa (Operacja nosa)
GabrielaGabi  |  19.06.2016
  Warto , Cena ogółem: 12 000 zł

Przez 7 lat wstrzymywałam się z decyzją o zabiegu, chodziłam na wiele konsultacji, aż w końcu trafiłam do Pana Piotra, który okazał się profesjonalistą, prawdziwym estetą i człowiekiem godnym zaufania. Zanim Pan Piotr podjął decyzję, czy zgodzi się na wykonanie zabiegu musiałam przejść konsultację u... Więcej 

 2 Lubię to  |   1 Komentarz

Miesiąc temu miałam zabieg powiększenia piersi

 |  Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste)
AnnaNi  |  16.06.2016
  Warto

Miesiąc temu miałam zabieg powiększenia piersi własnym tłuszczem u doktora Osucha. Zanim go wybrałam odwiedziłam kilku specjalistow w Londynie gdzie mieszkam, oraz w Polsce. Jako jeden z niewielu lekarzy nie naklanial mnie na sile do implantow i potrafil uszanować to, ze wlasnie implantow nie chciał... Więcej 

 2 Lubię to

Pan doktor rozwiał wszelkie moje wątpliwości

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
Zarejestrowany użytkownik  |  04.05.2016
  Warto , Cena ogółem: 14 000 zł

Pan doktor bardzo rzeczowy, empatyczny. Rozwiał wszelkie moje wątpliwości przed zabiegiem. Nie mogę się już doczekac operacji i jej efektów!

 2 Komentarzy

Całkowita korekta nosa - polecam dr Piotra Osucha wszystkim jeszcze niezdecydowanym

 |  Korekcja nosa (Operacja nosa)
iso  |  26.02.2016
  Warto , Cena ogółem: 12 000 zł

Jestem trzy tygodnie po operacji nosa u dr Osucha. Jestem zadowolona, że podjęłam decyzję o operacji. Zabieg polegał na całkowitej korekcie kostnej i chrzęstnej części nosa. Nie miałam żadnych dolegliwości bólowych, co przy widocznym opatrunku, który nosiłam przez dziewięć dni na nosie, mogło wydawa... Więcej 

 6 Komentarzy

Operacje mialam 3 tygodnie temu, jesli chodzi o dobor wklade...

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
Malwina  |  09.02.2016
  Warto , Cena ogółem: 15 500 zł

Operacje mialam 3 tygodnie temu, jesli chodzi o dobor wkladek calkowicie zdalam sie na Pana doktora, w koncu on zna sie na tym najlepiej. Efektem jestem zachwycona, choc wiem, ze na ocene jeszcze za wczesnie. Piersi w ogole mnie nie bolaly (co nie znaczy, ze przeszlam przez wszystko gladko). Opieka ... Więcej 

 7 Komentarzy

Bardzo dobry specjalista

 |  Korekcja nosa (Operacja nosa)
minastirid  |  27.02.2015
  Warto

bardzo dobry specjalista, doskonale wie, jak sprawić, żeby pacjent poczuł się dobrze, słucha, doradzi, ale też ma bardzo duże umiejętności jeśli chodzi o chirurgię. moim zdaniem najlepszy chirurg plastyk w naszym kraju.


Wszystkie rekomendacje

Rekomendacje innych lekarzy

Profil

Profil

Motto:

Moim celem jest znalezienie najlepszej metody na to, by wygląd zewnętrzny jak najlepiej odzwierciedlał wewnętrzną młodość pacjentów i umacniał ich pewność siebie.

CzłonkostwoCzłonkostwo:

 • EAFPS - European Academy of Facial Plastic Surgery EAFPS
 • EAFS - European Academy of Facial Surgery
 • PTCOW - Polskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Zajmuję się tą dziedziną od 1997 roku. Pomogłem kilku tysiącom pacjentów w poprawie ich wyglądu zewnętrznego i odzyskaniu pewności siebie.Moje doświadczenie ukształtowała praca w renomowanych ośrodkach w Polsce i na świecie, m.in. Klinika Chirurgii Plastycznej Mc Gill University w Montrealu, Szpital Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szpital MEDICOVER, Klinika dr. A. Sankowskiego. Wartości, w które wierzę to przede wszystkim naturalny wygląd i holistyczne spojrzenie na człowieka. W obu przypadkach chodzi o jak najlepsze dopasowanie zmiany w wyglądzie zewnętrznym do sylwetki i osobowości pacjenta.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Specjalizuję się w operacjach estetycznych twarzy i piersi.
Najczęściej wykonuję zabiegi:
    · Lip lift - powiększanie ust bez użycia wypełniaczy
    · Plastyka powiek
    · Powiększanie piersi implantami silikonowymi
    · Powiększanie piersi własnym tłuszczem
    · Korekcja nosa
    · Lifting twarzy
    · Plastyka brzucha
    · Liposukcja
    · Przeszczepianie włosów 

Filozofia zawodowa

Naszym celem jest znalezienie najlepszej metody na to, by wygląd zewnętrzny jak najlepiej odzwierciedlał wewnętrzną młodość pacjentów. Wiemy, że wtedy pacjent zyskuje wyższe poczucie własnej wartości i pewności siebie.
Oferujemy przyjazną i wspierającą atmosferę, którą tworzy wykwalifikowany zespół lekarzy i pielęgniarek – ten sam od ponad 15 lat. Bazujemy na latach doświadczeń w zakresie chirurgii plastycznej i czerpiemy z radości kilku tysięcy zadowolonych pacjentów, którzy odzyskali wygląd, o którym marzyli.
Wierzymy w moc edukacji, bo tylko dobrze poinformowani pacjenci są w stanie podjąć najlepsze i świadome decyzje co do zmiany swojego wyglądu. Dlatego przed każdą operacją poświęcamy odpowiednią ilość czasu na rozmowę z pacjentem, poznanie jego oczekiwań i zrozumienie prawdziwych intencji stojących za decyzją o operacji plastycznej. Takie podejście pozwala nam wypracować rozwiązanie szyte na miarę oczekiwań konkretnego człowieka, a zarazem takie, które przyniesie dobry rezultat, jest bezpieczne i realne w realizacji.  

Nasz gabinet/klinika

Dr Osuch Clinic w Warszawie oferuje pełen zakres zabiegów  chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i medycyny regeneracyjnej.
Najwyższej klasy sprzęt operacyjny, sala operacyjna, sala wybudzeń po zabiegach, przytulne, klimatyzowane pokoje dla pacjentów, a także całodobowa opieka profesjonalnego personelu medycznego to gwarancja bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów.
W bogatej ofercie Kliniki znajdują się operacje plastyczne twarzy – korekcja nosa, plastyka powiek, lifting twarzy, lip lift, zabiegi estetyczne na ciało – powiększanie piersi, plastyka brzucha, przeszczepianie włosów oraz procedury mało inwazyjne z obszaru medycyny estetycznej.
Operacje plastyczne wykonujemy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu i sprawdzonych metod chirurgicznych. Wprowadzamy na polski rynek większość światowych nowości z dziedziny chirurgii plastycznej.

Wykształcenie i doświadczenie

2010 - 2012 kierownik Oddziału Chirurgii Plastycznej, Szpital Medicover w Warszawie
2010 - 2012 konsultant chirurgii plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym
2005 - 2010 chirurg plastyk, starszy asystent Szpital im. W. Orłowskiego w Warszawie, Klinika Chirurgii Plastycznej, kierownik specjalizacji prof. Józef Jethon
2004 - 2015 indywidualna praktyka lekarska z obszaru chirurgii plastycznej w Lasermed
1998 - 2005 asystent dr Andrzeja Sankowskiego, Klinika Chirurgii Plastycznej Estetycznej
1998 - 2004 chirurg w Oddziale Chirurgii Plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy ul.  Banacha

 

 

Doświadczenie w chirurgii plastycznej
·           2010 – do teraz. Konsultant Chirurgii Plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
·           2005 – do teraz. Chirurg plastyk, Szpital im. W. Orłowskiego w Warszawie, Klinika Chirurgii Plastycznej.
·           2004 – do teraz. Indywidualna praktyka lekarska z obszaru chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Współpraca z LASERMED Centrum Dermatologii Laserowej i Chirurgii Plastycznej.
·           1998 – 2005. Asystent dr. Andrzeja Sankowskiego, prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej.
·           1998 – 2004. Chirurg w Oddziale Chirurgii Plastycznej, Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie przy ul. Banacha.

Nasze zdjęcia

Zabiegi

Zabiegi

Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha)
   Miniabdominoplastyka
BOTOX® Z 600 zł Do 1 800 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) cena brutto uwzględnia... Z 12 000 zł Do 18 000 zł
Korekcja blizn Z 3 000 zł Do 6 000 zł
Korekcja brwi (Brow lift) Z 8 500 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) cena brutto, obejmuje...
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) cena brutto, plastyka... Z 5 000 zł Do 7 000 zł
   Plastyka powiek dolnych
   Plastyka powiek górnych
Lifting czoła (Forehead lift) cena brutto, obejmuje... Z 8 500 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu)
Powiększanie piersi (Augmentacja) cena brutto, zawiera...
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) cena brutto, obejmuje... Z 12 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
   LipLift - korekcja ust Z 4 000 zł
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Z 2 000 zł Do 4 000 zł
Wypełnienia iniekcyjne
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Z 4 000 zł Do 6 500 zł

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Video

Przed/po

Przed/po

Artykuły

Artykuły

Lip Lift

25.11.2016

Osobom, które rozważają korektę ust, medycyna estetyczna daje do wyboru zabiegi liftingujące, modelujące, powiększające usta za pomocą... Więcej 

Szczupłym lżej w pracy?

20.12.2010

Prawie siedmiu na dziesięciu Polaków uważa, że szczupła sylwetka pomaga w karierze zawodowej. Dla blisko 50% to znaczący atut podczas... Więcej 

Odpowiedzi na Forum
 • 91% < 1 dnia 6
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów