Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

1 komentarz

2 miesiące po operacji powiększenia biustu

Pacjent: klarakwapisz

Wrocław

Wykonano przez Dr Osuch Clinic w Warszawa
Dr Osuch Clinic

Cena orientacyjna: 14.000 zł

Zgłoszone przez klarakwapisz. Może się różnić w zależności od pacjenta i stopnia złożoności problemu. Średnia cena Powiększanie biustu wynosi 17.000 zł.

Leczenie warto

Zgłoszone przez klarakwapisz. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika klarakwapisz na temat Dr Osuch Clinic

5.0

2 miesiące po operacji powiększenia biustu

19 sie 2016 · Zaktualizowano: 11 paź 2023

Obecnie jestem 2 miesiące po operacji powiększenia biustu i moge powiedziec, ze jestem bardzo zadwolona. Nie jest to tylko efekt, który "moze byc", a uważam, ze nawet "musi być", Panie Doktorze :) bo do biustu (a raczej jego braku) sprzed operacji napewno nie chciałabym wrocic. Moje piersi różniły się od siebie, dlatego podczas operacji Dr Osuch podjął słuszną decyzję o zastosowaniu wkładek w dwoch roznych wielkościach. W efekcie piersi dzis są pięknie wyrównane i gdybym nie wiedziała to nie byłabym w stanie wskazać, w ktorej jest większy implant. Przed operacja wiele razy słyszałam, ze to nie tylko zmiana fizyczna, ale i psychiczna. Śmiało mogę potwierdzić tą regule. Poniewaz jestem młodą osobą wybrałam mniejsze wkładki okrągłe. Myślę, że w przyszłości, po ciąży kiedy będę chciała, aby piersi zyskały jeszcze pełniejszy kształt ponownie poddam się operacji. Przyznam, ze bardziej stresowałam się przed pierwsza konsultacja i decyzja jaki kształt, rozmiar wybiorę, a nie przed sama operacja. Mysle, ze to zasługa całego zespołu, każdej osoby która, współtworzy Klinikę Dr Osucha. Zarówno przed jaki i po operacji czułam wewnętrzny spokoj, ponieważ wiedziałam, ze jestem w najlepszych rękach. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora, wszystkim Paniom czytającym moją opinie, a tymbardziej tym obawiajacym się efektu sztuczności, poniewż Pana Piotra cechuje wysokie poczucie estetyki i chęć osiągnięcia efektu zbliżonego do tego, ktory daje natura. Myśle, że efekty mówią same za siebie ponieważ, wraz ze mna na operacje w Klinice DOC zdecydowała się moja koleżanka, ktora teraz rowniez jest juz po operacji, a w kolejce na konsultacje czeka kolejna. Pozdrawiam, KK

1

Komentarz (1)

Dobrze to słyszeć, że mogą być takie efekty. Gratuluję. Chciałam się zapytać, jak po 2 miesiącach się czujesz fizycznie? Jak z ruchami rąk, możliwościami itp. Gdzie w Twoim przypadku był umieszczony implant?
Pozdrawiam!
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Żylaki u zawodnika MMA!

Do doktora trafiłem z polecenia od mojego lekarza sportowego. Jestem zawodnikiem MMA więc częste kontuzje sprawiły, ze się doigrałem i stan moich nóg był w kiepskiej formie. Żylaki miałem na obu nogach więc zdecydowałem się na zabieg od razu....

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej