Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

25 kwi 2018 · Zaktualizowano: 13 kwi 2021

Powiększenie piersi u dr Kuźlan idealne spełnienie moich oczekiwań

Warto

O lekarzu

Ocena:
Powiększenie piersi u dr Kuźlan idealne spełnienie moich oczekiwań
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jestem 10 dni po zabiegu powiększenia piersi, na który zdecydowałam się u Pani dr Kuźlan. Jestem bardzo zadowolona. Pani dr implantu dobrała idealnie do moich oczekiwań.

26

Komentarzy (26)

Cześć, Mam implanty Mentor okrągłe wysoki profil HP 330 ml przed miałam rozmiar 70 B. Mogę Ci doradzić na pewno wkładki całkowicie umieszczone pod mięsień i wybierz największe proponowane przez lekarza implanty, ponieważ po zejściu opuchlizny piersi są zdecydowanie mniejsze. Co do opadających piersi jeżeli chcesz mieć podniesione to tylko lifting, niestety lekarze w PL nie chcę wykonywać dwóch zabiegów za jednym razem. Musisz konkretnie przedstawić lekarzowi swoje oczekiwania ja pokazywałam zdjęcia.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Śmiało polecam dr. Paciorka

Dr. Paciorek Po kilku miesiącach od operacji mogę śmiało polecić lekarza oraz klinikę. Przed operacją pacjentka ma możliwość bezpłatnej konsultacji w klinice w porozumieniu z polską asystentką. Po zabiegu w odróżnieniu od niektórych klinik otrzymałam...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.