Dermedik

Dermedik

(6 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Wybickiego 42/2, Kraków, Małopolskie
Opcje płatności w ratach
Dermedik
Dermedik
(6 Opinii)·100% poleca

Informacje

Klinika Medycyny Estetycznej DERMEDIK, który znajduje się w Krakowie, od wielu lat oferuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii. Każdego dnia specjaliści pracujący dla Instytutu poprawiają jakość i komfort życia kobiet oraz mężczyzn, pragnących skutecznie zwalczyć niedoskonałości związane z wyglądem i problemami natury zdrowotnej.

Zdrowe ciało, piękna skóra, a może mocne włosy? Instytut DERMEDIK oferuje zabiegi, które pomogą osiągnąć wszystkie wymienione efekty. W ofercie kliniki dominuje medycyna estetyczna: zabiegi odmładzające, botoks, a także lifting twarzy. Poza tym popularnością cieszy się chirurgia plastyczna, dzięki której pacjenci mogą poddać się korekcie bądź plastyce poszczególnych partii ciała. Klienci instytutu mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu laseroterapii i flebologii.

Łączenie profesjonalnego podejścia z posiadaną wiedzą powinno służyć dobru osób, które liczą na profesjonalną pomoc i chcą pozbyć się kompleksów. Każda terapia dobierana jest indywidualnie, pod kątem preferencji pacjentów oraz efektów, jakich oczekują. Eksperci DERMEDIK największą satysfakcję czerpią z uśmiechu zadowolonych pacjentów spoglądających po zabiegu w lustro.

Zespół

Klinika Medycyny Estetycznej DERMEDIK tworzy zespół lekarzy specjalistów i kosmetologów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w zawodzie. Nieustannie poszerzają swoją wiedzę, o czym świadczą przyznane dyplomy i zdobyte certyfikaty. Kadra Instytutu to eksperci z wieloletnim stażem, którzy poza wykonywaniem zabiegów z pasją i zaangażowaniem, zajmują się też prowadzeniem szkoleń. Cyklicznie uczestniczą w sympozjach, konferencjach i kongresach – głównie jako prelegenci oraz specjaliści w swoich dziedzinach.

Specjalizacje

Klinika Medycyny Estetycznej DERMEDIK stawia na jakość i bezpieczeństwo. Pracujący tam lekarze starannie dobierają preparaty i środki do poszczególnych zabiegów. Z uwagą śledzą nowości technologiczne z branży medycyny estetycznej i kosmetologii. Uważnie wybierają sprzęt, który wykorzystują podczas pracy. Są prekursorami we wprowadzaniu zabiegów na polskim rynku kosmetycznym, co przekłada się na ich pozycję ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Lokalizacja

Klinika Medycyny Estetycznej DERMEDIK znajduje się w Krakowie. W naszych gabinetach prowadzimy konsultacje i przeprowadzamy zabiegi.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich
  • Inne:
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 120

Opinie (6)

4.8
6 Opinii · 100% poleca

Po abdominoplastyce mam brzuch o jakim marzyłam

Historia ukończona (Plastyka brzucha):

Dr. Zbigniew Plewa genialna robota mam taki brzuch o jakim marzyłam wachalam się na parę godzin przed operacją, czy dobrze wybrałam jednak gdy wszystko się wygoilo i spojrzałam w lustro poczułam się jak nigdy wcześniej taka naprezona i smukła w pasie...Czytaj więcej

Bardzo miła atmosfera, wysoki profesjonalizm wykonanych usłu...

Historia ukończona (Mezoterapia igłowa):

Bardzo miła atmosfera, wysoki profesjonalizm wykonanych usług. Świetna muzyka i bardzo miła obsługa:) Zabieg na twarz wykonany bezboleśnie a efekty są na prawdę zadowalające. Kadra kosmetyczna świetna, tak samo lekarska! Gratuluję również Paniom Właś...Czytaj więcej

anna

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.