DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej

DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej

(6 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Wybickiego 42, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej
DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej
(6 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 893 wizyty na profilu

Instytut Medycyny Estetycznej DERMEDIK, który znajduje się w Krakowie, od wielu lat oferuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii. Każdego dnia specjaliści pracujący dla Instytutu poprawiają jakość i komfort życia kobiet oraz mężczyzn, pragnących skutecznie zwalczyć niedoskonałości związane z wyglądem i problemami natury zdrowotnej.

Zdrowe ciało, piękna skóra, a może mocne włosy? Instytut DERMEDIK oferuje zabiegi, które pomogą osiągnąć wszystkie wymienione efekty. W ofercie kliniki dominuje medycyna estetyczna: zabiegi odmładzające, botoks, a także lifting twarzy. Poza tym popularnością cieszy się chirurgia plastyczna, dzięki której pacjenci mogą poddać się korekcie bądź plastyce poszczególnych partii ciała. Klienci instytutu mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu laseroterapii i flebologii.

Łączenie profesjonalnego podejścia z posiadaną wiedzą powinno służyć dobru osób, które liczą na profesjonalną pomoc i chcą pozbyć się kompleksów. Każda terapia dobierana jest indywidualnie, pod kątem preferencji pacjentów oraz efektów, jakich oczekują. Eksperci DERMEDIK największą satysfakcję czerpią z uśmiechu zadowolonych pacjentów spoglądających po zabiegu w lustro.

Krakowski Instytut Medycyny Estetycznej DERMEDIK stawia na jakość i bezpieczeństwo. Pracujący tam lekarze starannie dobierają preparaty i środki do poszczególnych zabiegów. Z uwagą śledzą nowości technologiczne z branży medycyny estetycznej i kosmetologii. Uważnie wybierają sprzęt, który wykorzystują podczas pracy. Są prekursorami we wprowadzaniu zabiegów na polskim rynku kosmetycznym, co przekłada się na ich pozycję ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Instytut Medycyny Estetycznej DERMEDIK tworzy zespół lekarzy specjalistów i kosmetologów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w zawodzie. Nieustannie poszerzają swoją wiedzę, o czym świadczą przyznane dyplomy i zdobyte certyfikaty. Kadra Instytutu to eksperci z wieloletnim stażem, którzy poza wykonywaniem zabiegów z pasją i zaangażowaniem, zajmują się też prowadzeniem szkoleń. Cyklicznie uczestniczą w sympozjach, konferencjach i kongresach – głównie jako prelegenci oraz specjaliści w swoich dziedzinach.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich
  • Inne:
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 120

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (6)

4.8
średnia ocen
100% poleca

Po abdominoplastyce mam brzuch o jakim marzyłam

Historia ukończona (Plastyka brzucha):

Dr. Zbigniew Plewa genialna robota mam taki brzuch o jakim marzyłam wachalam się na parę godzin przed operacją, czy dobrze wybrałam jednak gdy wszystko się wygoilo i spojrzałam w lustro poczułam się jak nigdy wcześniej taka naprezona i smukła w pasie...Czytaj więcej

Bardzo miła atmosfera, wysoki profesjonalizm wykonanych usłu...

Historia ukończona (Mezoterapia igłowa):

Bardzo miła atmosfera, wysoki profesjonalizm wykonanych usług. Świetna muzyka i bardzo miła obsługa:) Zabieg na twarz wykonany bezboleśnie a efekty są na prawdę zadowalające. Kadra kosmetyczna świetna, tak samo lekarska! Gratuluję również Paniom Właś...Czytaj więcej

anna

Zobacz więcej opinii
DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Powiekszanie biustu Macrolanem

Dr Plewa zrobił mi zabieg powiększania biustu metodą macrolane. Jestem zachwycona. Wyjątkowo profesjonalne podejście doktora, wspaniała ekipa, anestozjolog i pielęgniarki, bez zastrzeżeń. Dziękuję doktorowi i całej ekipie, tym bardziej,że efekt...

Czytaj więcej
Polecam dra Plewę z Dermedik
Dr Plewa jest świetnym lekarzem, doskonałym specjalistą, a przede wszystkim przemiłym człowiekiem. Polecam tego specjalistę i szkoda że tak niewielu ludzi jest, którzy sa tak dobrymi specjalistami jak dr Plewa.

Zdjęcia (8)

DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!