Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

23 lip 2020 · Zaktualizowano: 9 paź 2023

Polecam zabieg labioplastyki u dr Serafina

Warto
Średnia cena: 6.000 zł
3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...

Do dziewczyn, które zastanawiają się nad zabiegiem labioplastyki, ale wahają się czy warto - nie zwlekajcie dłużej, tylko zapisujcie się na zabieg :) Ja zdecydowałam się na zabieg ze względu na przerośnięte wargi mniejsze, które utrudniały mi utrzymanie higieny, zwłaszcza w trakcie okresu, ale przede wszystkim były moim ogromnym kompleksem. Na zabieg u dr Serafina zdecydowałam się po przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie, i nie zawiodłam się. Przed zabiegiem, na wizycie-konsultacji Doktor opisał jak wygląda zabieg, został wyceniony i otrzymałam instrukcję jakie badania należy zrobić przed zabiegiem (m.in. morfologia, mocz, HIV) i jak się do niego przygotować (np. jeśli dojazd do domu trwa dłużej niż godzinę z Gliwic, wskazany jest nocleg w okolicy i nie można samemu prowadzić pojazdu po zabiegu). Ważna kwestia w mojej opinii: jeśli decydujecie się na zabieg warto wziąć urlop w pracy na tydzień (lepiej dwa), lub ustalić w domu podział obowiązków aby móc się zregenerować i zadbać o siebie (poza tym, szwy nieco ciągną i mogą utrudniać np. siedzenie 8 godz. w pracy). Sam zabieg trwał ok. 1,5 - najbardziej nieprzyjemne było znieczulenie, ale to ból na szczęście krótkotrwały (zastrzyk miejscowy). Po znieczuleniu już nic nie czuć (korekty przerośniętych warg laserem ani zakładania szwów) - to czas relaksu w trakcie operacji, można czytać gazetkę... Po zabiegu przez 1 godz zostaje się jeszcze w gabinecie, pod opieką położnej - dostałam zimny okład, i środki przeciwbólowe, także bólu jeszcze nie było czuć :) Na koniec wizyty pacjentka dostaje listę leków do zakupienia (przeciwbólowe, antybiotyk, maści do smarowania okolicy po zabiegu) oraz instrukcje jak dbać o okolice sromu po zabiegu. Najgorsza jest pierwsza noc po zabiegu - ból jest silny i ciężko się wygodnie ułożyć do spania (można zażyć zapisane środki przeciwbólowe). Warto, aby ktoś zaufany był przy nas przez ten czas (pierwszą noc) choćby podania herbaty lub zimnego okładu. Po 3-5 dniach ustalana jest pierwsza wizyta kontrolna. Po 2 tygodniach po zabiegu miałam ściągane szwy (szwy nieco ciągną, i utrudniają siedzenie - jeśli macie możliwość skorzystania z urlopu na 2 tygodnie, to wybierzcie tę opcję aby móc się w pełni zregenerować). Efekt po zabiegu jest świetny - wargi mniejsze są symetryczne, schowane pod większymi (różnicę widać od razu po zabiegu, ale ze względu na szwy i opuchliznę ten największy efekt Wow pojawił się u mnie po zdjęciu szwów). Efekty "przed i po" zabiegów wykonywanych przez Doktora można obejrzeć na zdjęciach po zalogowaniu na stronie - polecam, bo efekt jest właśnie taki na jak zdjęciach: wargi małe, wąskie i równe, schowane pod większymi wargami. Polecam serdecznie, nie wahajcie się jeśli zastanawiacie się czy warto. Nie warto się męczyć i mieć kompleksów. Zamiast wakacji na 2 tyg lepiej wykonać zabieg :) Jeśli chodzi o cenę - jest ustalana indywidualnie, na konsultacji, ponieważ zależy od zakresu operacji (myślę, że podana średnia 5,5 tys jest adekwatna).

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.