dr n. med. Jarosław Zieliński
dr n. med. Jarosław Zieliński

dr n. med. Jarosław Zieliński

Chirurgia Plastyczna
 • 27 odpowiedzi
 • 7 Lubię to
 • 100% < 2 dni 1
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów
Kontakt

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Słowackiego 12
01-627 Warszawa
Polska

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med. Jarosław Zieliński? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Rekomendacje innych lekarzy

Profil

Profil

CzłonkostwoCzłonkostwo:

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej. Od 2014 roku pracuję w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. W Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Anti Aging MELITUS zajmuję się leczeniem operacyjnym wiotkiej skóry powiek górnych i dolnych zarówno metodą operacji chirurgicznej, jak również z użyciem Jett Plasma Medical. Przeprowadzam zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej (Body-Jet, inne) oraz przeszczepiania własnej tkanki tłuszczowej w różne okolice ciała w celu ich modelowania.  Zajmuję się również operacyjną korekcją odstających małżowin usznych, a także leczeniem operacyjnym i zachowawczym blizn i zmian skórnych.

Wykształcenie i doświadczenie


W 1993 roku ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej uzyskałem pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej UM w Łodzi, a następnie uzyskałem specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej pracując w Klinice Chirurgii Plastycznej UM w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych obroniłem w roku 2003 za pracę poświeconą leczeniu pooparzeniowych blizn powodujących przykurcze stawowe.

 

Zainteresowania

Swoje umiejętności i zainteresowania rozszerzam biorąc udział w konferencjach oraz zjazdach naukowych, a także odbywając staże w różnych ośrodkach polskich i zagranicznych np. Derriford Hospital w Plymouth w Wielkiej Brytanii (kilkumiesięczne staże w oddziałach: Chirurgii Plastycznej oraz Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej).

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Zabiegi
Odpowiedzi na Forum
 • 100% < 2 dni 1
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów