dr n. med. Jarosław Zieliński

(4 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Słowackiego 12, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 26 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2282570
dr n. med. Jarosław Zieliński
(4 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 1517 wizyt na profilu

Dr n. med. Jarosław Zieliński jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w operacjach modelowania sylwetki oraz zabiegach plastycznych okolic twarzy. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTRChPRiE). Pracuje na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie oraz w prywatnej, warszawskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Melitus. Piastuje również stanowisko asystenta naukowo-dydaktycznego w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Doskonały specjalista w zakresie chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki. Wykonuje zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej klasycznymi metodami oraz techniką Body Jet. Przeszczepia tkankę tłuszczową celem modelowania poszczególnym partii ciała. To także ekspert operacji plastycznych okolic twarzy. Wykonuje chirurgiczną korektę kształtu małżowin usznych. Zajmuje się leczeniem wiotkiej skóry powiek zarówno klasyczną metodą chirurgiczną, jak i przy użyciu Jett Plasma Medical. Przeprowadza też zabiegi mini liftingu twarzy metodą MACS Lift.

Klinika Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Melitus to miejsce, w którym każdy może zadbać o urodę. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz operacjach plastycznych. Ponieważ na pierwszym miejscu stawia się w niej dobro pacjenta, klinika skupia świetnie wykształconych specjalistów, dysponując jednocześnie nowoczesnym sprzętem, posiadającym wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty.

Filarem kliniki Melitus jest dermatologia estetyczna. Doskonale wykwalifikowana kadra wykonuje małoinwazyjne terapie redukcji zmarszczek botoksem, kwasem hialuronowym czy osoczem bogatopłytkowym. To miejsce, w którym możecie poddać się niechirurgicznemu liftingowi twarzy nićmi PDO, mezoterapii igłowej albo peelingom medycznym. Placówka dysponuje również bogatym zapleczem do laseroterapii. Z pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń, lekarze wykonują zabiegi odmładzające i ujędrniające skórę, a także przeprowadzają terapie redukcji blizn, przebarwień i niedoskonałości skórnych.

W ofercie Kliniki Melitus znajdziecie także operacje plastyczne. Udając się do placówki, możecie wykonać chirurgiczną korekcję uszu oraz nosa. Znakomici specjaliści przeprowadzają między innymi blefaroplastykę oraz mini lifting twarzy metodą MACS Lift. W klinice możecie też poddać się liposukcji infradźwiękowej N.I.L lub Body Jet albo wykonać przeszczep tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę.

Dr n. med. Jarosław Zieliński jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi (obecnie: Uniwersytet Medyczny w Łodzi). Studia ukończył w 1993 roku. Następnie podjął pracę w Klinice Chirurgii Ogólnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie uzyskał I stopień specjalizacji z tejże dziedziny. Specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej zdobył, pracując w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2003 roku obronił rozprawę doktorską.

Zamiłowanie do chirurgii plastycznej sprawiło, że zdominowała jego życie zawodowe. Chcąc zdobywać najnowszą wiedzę i szlifować umiejętności, odbywał liczne staże w prestiżowych ośrodkach za granicą, w tym w Derriford Hospital w Plymouth w Wielkiej Brytanii. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej. Do dziś nieustannie bierze udział w sympozjach i konferencjach naukowych, co pozwala mu pozostawać na bieżąco z najnowszymi technikami zabiegowymi. Zawodowo jest związany z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Plastycznej Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie oraz warszawską prywatną Kliniką Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Melitus. Od 2015 roku jest także asystentem naukowo-dydaktycznym w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Rodzaj działalności

  • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Rok założenia:

  • 2002

Miejsce prowadzenia działalności:

  • Klinika

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Opinie (4)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Odstające uszy to był mój największy kompleks. Często nosiłam rozpuszczone włosy, a jak robiłam kitkę, to musiałam zakładać opaskę :( Długo zastanawiałam się nad zabiegiem, ale w końcu się zdecydowałam i nie żałuję! Efekt jest świetny. Żałuję tylko...Czytaj więcej

Dr Zieliński pomógł pozbyć się mojego kompleksu odstających uszu! Jestem bardzo zadowolona! Efekt jest świetny :) Polecam z całego serca.

Lekarz niezwykle precyzyjny, skoncentrowany na pacjencie. W trakcie konsultacji bardzo przystępnie omawia wszystkie aspekty zabiegu i wyjaśnia, jakie efekty można osiągnąć. I takie potem rzeczywiście są!

Korekcja odstających uszu - świetna atmosfera w trakcie zabiegu i bezpłatna opieka w okresie rekonwalescencji

dr n. med. Jarosław Zieliński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Filmy (3)

dr n. med. Jarosław Zieliński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (27)

korekta kości jarzmowych
Odpowiedź specjalisty · 21 wrz 2017
Witam, Zabiegi podobnego typu wykonują przeważnie chirurdzy szczękowo-twarzowi. Sądzę, że podczas osobistej konsultacji lub po przesłaniu zdjęć odpowie na nurtujące Panią pytania. Pozdrawiam.
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Miejsca pracy

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

dr n. med. Jarosław Zieliński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!