Centrum Dermatologii Estetycznej BAGŁAJ

Centrum Dermatologii Estetycznej BAGŁAJ

Brak opinii
Dodaj opinię
Widok 8, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Centrum Dermatologii Estetycznej BAGŁAJ
Centrum Dermatologii Estetycznej BAGŁAJ
Brak opinii

Informacje

  • 1953 wizyty na profilu

Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj znajduje się we Wrocławiu. Ośrodek specjalizuje się w wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów odmładzających oraz modelujących sylwetkę, a także w terapiach z zakresu dermatochirurgii.

Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj to miejsce przyjazne pacjentowi. O miłą i swobodną atmosferę w czasie zabiegów dba wykwalifikowany personel. Uczuciu odprężenia i relaksu sprzyjają przestronne wnętrza kliniki, pozostawiające dla pacjentów miejsce, w którym mogą odpocząć przed i po zabiegu. Placówka znajduje się w centrum Wrocławia, dzięki czemu z łatwością dotrzecie do niej, korzystając z wielu środków transportu.

Bezpieczeństwo i doskonały efekt estetyczny zabiegów zapewnia również specjalistyczny sprzęt. Klinika dysponuje zaawansowanymi technologicznie urządzeniami pozwalającymi przeprowadzać szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatochirurgii. Przy kuracjach są stosowane wyłącznie certyfikowane preparaty opatrzone atestem.

W ofercie zabiegów znajduje się szereg zabiegów z wykorzystaniem technologii laserowej, w tym odmładzanie, usuwanie blizn i zmian skórnych i inne. Centrum oferuje zabiegi modelowania sylwetki, w tym nieinwazyjne, takie jak lipoliza iniekcyjna. W ofercie znajduję się też zabiegi omdładzające: między innymi nici liftingujące i fototerapia.

We wrocławskim Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa wykwalifikowana kadra ekspertów. Doświadczeni specjaliści uważnie wsłuchują się w problem pacjenta, dokładnie go analizują, a następnie dopasowują program kuracji do jego indywidualnych potrzeb. Są zwolennikami małoinwazyjnych metod leczenia, przyspieszających rekonwalescencję i pozwalających uzyskać lepsze efekty estetyczne.

Chcąc być na bieżąco ze wszystkimi najnowocześniejszymi rozwiązaniami medycyny estetycznej, lekarze kliniki należą do licznych zagranicznych stowarzyszeń naukowych. Uczestniczą w międzynarodowych szkoleniach, stażach i konferencjach naukowych organizowanych przez renomowane ośrodki, podczas których mogą zdobywać nowe umiejętności pod okiem najlepszych światowych specjalistów medycyny estetycznej i anti-aging.

Na konsultacje można umówić się osobiście lub drogą telefoniczną.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Zdjęcia (17)

Centrum Dermatologii Estetycznej BAGŁAJ udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!