Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

17 sie 2018

Żylaki u zawodnika MMA!

Warto
Średnia cena: 5.600 zł

O lekarzu

dr n. med. Wojciech Rybak - ARS ESTETICA
2 ośrodki w Dolnośląskie, Mazowieckie...
Ocena:
Żylaki u zawodnika MMA!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Do doktora trafiłem z polecenia od mojego lekarza sportowego. Jestem zawodnikiem MMA więc częste kontuzje sprawiły, ze się doigrałem i stan moich nóg był w kiepskiej formie. Żylaki miałem na obu nogach więc zdecydowałem się na zabieg od razu. Dziś mija miesiąc od leczenia i właściwie czuje się jakby problemu nigdy nie było. Zaufany człowiek!

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Żylaki EVLT

Serdecznie polecam dr Kłosa i dr Batijewskiego za perfekcyjnie przeprowadzony zabieg laserowego usuwania żylaków. Żylaków nie ma a efekt kosmetyczny, na ktorym mi najbardziej zależało jest super. W lato bedę mogła wrócić do krótkich spodenek...

Czytaj więcej
laseroweusuwanieżylaków evlt
U doktora Molskiego miałam robiony zabieg laserowego usuwaniażylaków. Jestm bardzo zadowolona z poobytu w szpitalu- zaledwie kilka godzin a efekt było już widac na wizycie kontrolnej i to mimo że żylaki miałam spore.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.