Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Powiększenie piersi dr Paciorek Mentor 490cc

Po zabiegu Warto
KasiaFeniks
Utworzono: 18 lip 2021 · Zaktualizowano: 20 sie 2021

O lekarzu

MUDr. Martin Paciorek
MUDr. Martin Paciorek Moravskoslezský kraj
International doctor
Skontaktuj się ze specjalistą
Historia

Hej, dziewczyny:) Operację robiłam 07.07.21 w Czechach, w klinice Primed Clinic u dr Paciorka (wszyscy mówią po polsku). Długo przeglądałam fora, grupy i zdjęcia prac lekarzy, aby wybrać doktora, którego wg mnie prace są idealne, spełniające moje oczekiwania co do kształtu i wielkości piersi, odstępu między nimi a także wyglądu blizny pozostawionej po zabiegu. No i znalazłam 🤩.

Odległość kliniki od Katowic to zaledwie godzina drogi samochodem. Cena zabiegu 2800-3000e w zależności od rodzaju wybranego implantu (Mentor, profil zwykły lub wysoki) oraz, w tym już stanik, 2 doby w klinice, antybiotyki do dnia wyjazdu i 2 kontrole po. Bardzo dobrą sprawą wg mnie, jest możliwość, a nawet konieczność pozostania w klinice 2 dni, a nie jak w wielu klinikach, tylko jedną dobę.

Wszystkie formalności przed zabiegiem załatwiłam mailowo. Jako że terminy na konsultacje były dość odległe, a jedynymi terminami były terminy na operację z możliwością konsultacji przed zabiegiem, zdecydowałam się od razu. Lekarza w końcu i tak miałam już wybranego :).

Co do lekarza i kliniki: Sam dr Paciorek – cudowny, miły, z cierpliwością odpowiadał na każde pytanie. Po operacji przychodził, pytał jak się czujemy, głaskał po ręku. Nie mogłam wybrać lepszego :) Pielęgniarki to samo. Co chwilę przychodziły, pytały czy czegoś nie trzeba. No i co rusz przynosiły jakieś jedzenie:)

Co do samej operacji: Ból, ból i jeszcze raz ból. Pierwsza noc to była dla mnie tragedia. Mimo wysokiego progu bólu bolało mnie niesamowicie. Łzy, wręcz szloch, który dopadł mnie chwilę po przebudzeniu. Dostałam od pielęgniarek więcej leków, niż koleżanki, ale wciąż bolało. Może na mnie słabiej działały, nie wiem 🤷 Noc nieprzespana. Dopiero o 7 przyszedł lekarz i dał kolejną porcję leków i trochę pomogło.

Najsilniejszy ból utrzymywał się tak do 2 dnia, w połowie 3 zelżał, ale wciąż bolało podczas np. jazdy samochodem do domu, przy wstawaniu z łóżka. Gdyby przyszło mi opuścić klinikę na drugi dzień, nie dałabym rady. Podsumowując:) 2-3 dni ból ogromny, w 3 dobie zelżał. 4-5 dzień na metanolu i apapie. W 9 duży przeskok, w końcu mogłam wstać z łóżka i myślę, że jutro już normalnie pójdę w końcu na spacer i w sumie wszędzie:)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

ma_gorzata_pracz

·

· 20 sie 2021

A czy dodalabys zdjęcia z profilu? Też właśnie się wybieram do dr Paciorka :)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.