dr n. med. Kamila Padlewska

dr n. med. Kamila Padlewska

Brak opinii
Dodaj opinię
Sokołowska 9 lok. 2, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
dr n. med. Kamila Padlewska
dr n. med. Kamila Padlewska
Brak opinii

Informacje

  • 364 wizyty na profilu

Doktor Kamila Padlewska jest specjalistką dermatologii i wenerologii, swoich pacjentów przyjmuje we własnej prywatnej klinice ORICEA na warszawskiej Woli.

Doktor Kamila Padlewska jest ekspertem zabiegów estetycznych z wykorzystaniem wypełniaczy, botoxu oraz zabiegów Sculptra, peelingów chemicznych, mezoterapii, zabiegów laserowych. Swoim pacjentom pomaga pozbyć się problemów takich jak pierwsze oznaki starzenie, przesuszona skóra, trądzik różowaty, trądzik młodzieńczy, zmarszczki mimiczne, przebarwienia, blizny, rozstępy.

Doktor Kamila Padlewska uzyskała specjalizację I i II stopnia z dermatologii-wenerologii w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Swoje doświadczenia pogłębiała na Oddziale Chirurgii Dermatologicznej i Immunologii w Scrips Clinic and Research Foundation w La Jolla, Klinice Dermatologicznej University of California, USF College of Medicine w San Diego oraz Ain Shams Hospital w Kairze. Była wielokrotną stypendystką rządu francuskiego (Instytut Pasteura, Paryż) i w 1999 obroniła pracę doktorską. Jest autorką licznych publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach dermatologicznych oraz prasie kobiecej. Od 2005 jest profesorem nadzwyczajnym Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Należy do Fundacji Medycyny Estetycznej, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD), Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Kosmetologów, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-aging, Sekcji Medycyny Estetycznej PTL i Polskiego Towarzystwa Mezoterpii. Jest autorką dwóch książek poświęconych medycynie estetycznej "Kosmetologia ciała" oraz "Medycyna estetyczna i kosmetologia".

Doktor Kmaila Padlewska swoich pacjentów przyjmuje we własnej klinice ORICEA na warszawskiej Woli przy ulicy Sokołowskiej oraz w klinice PROFEMED przy Al. Jerozolimskich. Na konsultacje i zabiegi mozna umawiać się korzystając z formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (2)

dr n. med. Kamila Padlewska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!