MEDEVAC Klinika Pawlikowski

MEDEVAC Klinika Pawlikowski

(7 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Radwańska 26, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
MEDEVAC Klinika Pawlikowski
MEDEVAC Klinika Pawlikowski
(7 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 1298 wizyt na profilu

Klinika Pawlikowski, znana jeszcze do niedawna pod nazwą MEDEVAC, znajduje się w Łodzi. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii estetycznej. To także miejsce, w którym możecie poddać się zabiegom laseroterapii.

W ofercie kliniki znajdziecie szereg zabiegów, które pozwolą Wam zadbać o urodę. Dużą popularnością cieszą się małoinwazyjne terapie odmładzające, w tym wypełnianie zmarszczek botoksem i kwasem hialuronowym oraz mezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. W placówce możecie poddać się zabiegom liftingującym nićmi Aptos i Barb 4D, a także wykonać wolumetrię albo modelowanie ust metodą ostrzykiwania.

Klinika Pawlikowski to również miejsce, w którym możecie wymodelować sylwetkę. Wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi liposukcji infradźwiękowej N.I.L. oraz modelowanie ciała przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej. Doskonały rezultat przy punktowym redukowaniu tkanki tłuszczowej przynosi także lipoliza iniekcyjna.

Placówka dysponuje zaawansowanymi technologicznie laserami, stosowanymi przy szeregu terapii odmładzających na twarz i ciało. Korzystając z laseroterapii w Klinice Pawlikowski, szybko i nieinwazyjnie pozbędziecie się blizn, rozstępów oraz przebarwień skórnych. To znakomita metoda wspomagająca leczenie trądziku. W gabinecie wykonuje się także laserowe usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają również laserową korekcję powiek.

Klinika Pawlikowski specjalizuje się dodatkowo w ginekologii estetycznej. Wśród najbardziej popularnych zabiegów można wymienić waginoplastykę kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem oraz labioplastykę przeprowadzaną metodą chirurgiczną bądź laserową. Lekarze wykonują też wybielanie okolic intymnych. W ofercie kierowanej do mężczyzn można znaleźć między innymi zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowy, własnym tłuszczem albo metodą łączoną.

Klinika Pawlikowski to miejsce, w którym stawia się na najwyższą jakość świadczonych usług. Placówka jest wyposażona w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, pozwalający zadbać o maksymalne bezpieczeństwo pacjenta i świetne rezultaty estetyczne. Podczas zabiegów są stosowane wyłącznie certyfikowane preparaty.

O tym, że w klinice panuje wyjątkowo przyjazna atmosfera, pacjenci mogą przekonać się już od chwili przestąpienia jej progu. Lekarze indywidualnie podchodzą do każdej terapii, aby jak najlepiej dopasować ją do oczekiwań pacjenta. Z myślą o swoich podopiecznych, gabinety są także otwarte w późnych godzinach wieczornych. Istnieje możliwość umówienia konsultacji nocnej.

Klinika Pawlikowski powstała w 2014 roku w Łodzi. Jej założycielem jest lek. med. Bartosz Pawlikowski. Zakładając placówkę, połączył swoją pasję niesienia pomocy ludziom, doświadczenie w tym zakresie oraz inspirację zaczerpniętą podczas pobytu w latach 2005-2006 na misjach wojskowych w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku. Początkowo klinika nosiła nazwę MEDVAC, będącą skrótem medical evacuation – amerykańskiej medycznej formacji wojskowej. Dynamiczny rozwój placówki przyniósł zmianę jej nazwy, co jednak nie zmieniło panujących w niej wysokich standardów leczenia. Klinika skupia doskonałych specjalistów, wyróżniających się nie tylko szeroką wiedzą i umiejętnościami, ale też ogromną empatią. Lekarze nieustannie dokształcają się i poznają najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie medycyny estetycznej, biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Opinie (7)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Leczyłam w klinice problemy z trądzikiem i jestem bardzo zadowolona z efektów! Z poczatku bardzo bałam się lasera, nie rozumiałam jego działania i się przed nim wzbraniałam, ale w klinice wszystko dokładnie mi wyjaśniono, zabiegi były przeprowadzane...Czytaj więcej

Moja przygoda z Kliniką Pawlikowski rozpoczęła się w momencie, kiedy bardzo schudłam i moja skóra nie była już taka sprężysta jak wcześniej. Zabieg laserami pomógł mi mieć jędrną skórę przy nowej wadze. Polecam gorąco!

Szukałam w Łodzi miejsca, gdzie mogę powiększyć usta kwasem hialuronowym. Znalazłam wiele ofert. Znajomi polecili mi tę klinikę, z czego bardzo się cieszę. Efekt finalny przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Polecam, przyszłam na usunięcie tatuażu. Głupota młodości. Tatuaż nie był mały, stąd obawy były dość duże. Na szczęście dobra opieka sprawiła, że się uspokoiłam, wszystko mi szczegółowo wytłumaczono. Zapewniano, że nie ma się czego obawiać i rzeczywi...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
MEDEVAC Klinika Pawlikowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (4)

MEDEVAC Klinika Pawlikowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (4)

Rumień - najlepszy laser
Odpowiedź specjalisty · 14 paź 2017

Alma Harmony wykorzystuje tzw intensywne żródło światła( IPL) co w rozumieniu medycznym oznacza że nie jest laserem. Cutera to laser KTP 532 nm.W mojej klinice w związku z różnym działanie tych urządzeń stosuje terapie łączoną.Alma doskonale...

Czytaj więcej
MEDEVAC Klinika Pawlikowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!