Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

26 wrz 2022

Labioplastyka u dr Serafina

Warto
Średnia cena: 11.000 zł

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Nad zabiegiem zastanawiałam się ok 3 lata Długie wargi nie sprawiały problemów zdrowotnych, nie ocierały się, nie mogłam tylko nosić koronkowej bielizny i najgorsze było to, że strasznie się ich wstydziłam. Brzydkie, długie i ciemne. Dość przykry incydent sprawił, że podjęłam decyzję w jeden dzień i napisałam do kliniki dr Serafina. Lekarza szukałam już dużo wcześniej gdy się zastanawiałam nad zabiegiem. Z uwagi na odległość (300 km) moja konsultacja odbyła się online. Dr w mailu wszystko wyjaśnił, podał cenę i zostałam zakwalifikowana do zabiegu. Na zabieg czekałam 3 miesiące. Przed zabiegiem musiałam wykonać zalecone badania. I nadszedł wyczekany dzień. Po przybyciu do kliniki położna zaprowadziła mnie na salę gdzie mogłam się przebrać i odświeżyć. Został mi też założony wenflon. Po chwili przyszła po mnie pani która zaprowadziła mnie na salę gdzie odbył się zabieg. Pan dr włączył muzykę, widząc, że bardzo się stresuje próbował rozładować napięcie. Mówił wszystko co i jak krok po kroku robi jednak widząc, że mój stres się nie zmniejsza w pewnym momencie już nie opisywał co robi (i całe szczęście) tylko żartował. Znieczulenie jak dla mnie okropnie bolesne, ledwo wytrzymałam. Sam zabieg też bardzo nieprzyjemny. Po wszystkim pani położna założyła mi opatrunek i zaprowadziła na salę gdzie dostałam kroplówki i śniadanko. Czułam się bardzo zaopiekowana i w dobrych rękach. Na sali spędziłam ok dwie godziny, pokazano mi jak dbać o ranę, jak zmieniać opatrunek itp, pan dr Serafin udzielił ostatnich wskazówek i wróciłam do hotelu. Pierwsza noc - tragedia. Wyłam z bólu, nawet nie zmrużyłam oka. Cały czas byłam na przepisanych przez dr tabletkach przeciwbólowych. Rano pojechałam do kliniki na kontrolę i mogłam wracać do domu. Po 10 dniach wróciłam na zdjęcie szwów. A po miesiącu kolejna wizyta kontrolna u dr. Dziś od mojego zabiegu minęły już dwa miesiące. Wszystko pięknie się zagoiło. Jestem bardzo szczęśliwa, nie wstydzę się swojego ciała przed partnerem. Seks jest teraz rewelacyjny. Nawet nie wiedziałam, że mogę osiągnąć orgazm przez miłość francuską! Myślałam, że w moim przypadku to niemożliwe - a jednak. Wszystko ładnie jest schowane, równe, nic nie wystaje i nie wisi. Rzuciłam palenie, ćwiczę, chodzę z podniesioną głową i powiem Wam, że gdybym miała jeszcze raz się zdecydować to podjęła bym taką samą decyzję pomimo bólu. Nie zastanawiajcie się tak długo jak ja. I pamiętajcie aby wybrać najlepszego lekarza i nie sugerować się ceną. Panie Dr jeszcze raz dziękuję. Pan odmienił moje życie ❤️

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.