Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

2 lut 2022

Pozbyłam się mojego największego kompleksu - labioplastyka, Katowice

Warto

O lekarzu

Klinika Skórna.pl
Katowice
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam, zacznę od tego, że jedyne czego żałuje to tego, że tak długo zwlekałam z decyzją o zabiegu labioplastyki, za długo zmagałam się z problemem przerośniętych warg sromowych. Utrudniało mi to codzienne życie, a sex niestety był nie tylko niesatysfakcjonujący, ale często bolesny.

Długo szukałam lekarza oraz miejsce, gdzie będę mogła w końcu pozbyć się problemu. Dziękuje losowi, że trafiła właśnie na blog Pana Doktora Marcina Nylec, gdzie bardzo wyczerpująco jest ten zabieg opisany. Konsultacja z Panem Doktorem w Klinice Skórna.pl tylko mnie utwierdziła, że wybrałam odpowiednie miejsce i mogę Panu Doktorowi w pełni zaufać. Stresowałam się mocno zabiegiem, ale z perspektywy czasu zupełnie niepotrzebnie, jedynie na co można narzekać to czas zabiegu i tylko tyle. Okres rekonwalescencji przebiegł u mnie prawidłowo i bez komplikacji, w pełni zastosowałam się do zaleceń lekarza.

Efekt przerósł moje oczekiwania, powtórzę się jeszcze raz, że żałuje bardzo tego, że zajęło mi tyle czasu, żeby się zdecydować na zabieg. Poza tym zostało u mnie jeszcze zastosowany kwas hialuronowy w celu powiększeniu warg sromowych oraz zdecydowałam się na zabieg O Shot (osocze na łechtaczkę) teraz w końcu mogę czerpać w pełni satysfakcję z sexu.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Rekonstrukcja kompleksu łechtaczkowego

Polecam, polecam, polecam! Dr przeprowadził u mnie pełną rekonstrukcję kompleksu łechtaczkowego i warg sromowych mniejszych po źle wykonanym zabiegu kilka lat temu! Jestem taka szczęśliwa, pozytywne konsultacje doskonały pobyt w szpitalu. Stały...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.