Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(4.9) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Katowice
Cena od 7.500 zł do 9.000 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (powiększenie prącia Katowice)

dr Zbigniew Mazan

(4.9) 100% poleca
Katowice
Cena od 6.500 zł
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (powiększenie obwodu penisa Katowice)

Klinika Chirurgii Mazan

(5.0) 100% poleca
Katowice
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.  Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy... (powiększenie prącia Katowice)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Francja

La Boca Clinic

Brak opinii
Katowice
... (powiększenie prącia Katowice)

NZOZ Euroklinika

(4.9) 100% poleca
Katowice
Cena od 7.500 zł do 9.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (zwiększenie obwodu prącia Katowice)

Klinika Beauty Medica Katowice

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 1.000 zł do 3.999 zł
Klinika kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii Beauty Medica w Katowicach oferuje zabiegi pielęgnacyjne z dziedziny kosmetologii, ale jest również miejscem, w którym można poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej na twarz i ciało. Placówka specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz leczeniu zmian związanych z upływem czasu. W ofercie kliniki Beauty Medica możecie znaleźć duży wybór małoinwazyjnych zabiegów... (powiększenie obwodu penisa Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(5.0) 100% poleca
Katowice
Cena od 5.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (powiększenie prącia Katowice)

Wyróżnione historie

zarejestrowany332558
Powiększanie penisa
zarejestrowany332558

witam, rozwazmy z partnerem zabeg powiekszenia penisa, czy ktos z was mial przeprowadzony taki zabieg? jakie sa wasze ogolne odczucia? czy warto inwestowac, oraz ile wynosi koszt zabiegu? jak czesto pojawiaja sie skutki niepozadane? czy zabieg moze sie nie udac? wiem,z etroche tego duzo ale z gory dzieki za porady i opinie

kolba

Moj penis jest zenujaco maly w zwisie mam okolo 8cm a w zwodzie okolo 14 a obwodem przypomina palec roslego faceta wiec najbardziej mnie interesuje powiekszenie w obwodzie. Chcialbym miec w grubosci takiego penisa zebym mogl kochac sie w prezerwatywach bo do tej pory sa stanowczo za duze.