lek. med. Leszek Leszczyński

(7) 100% poleca
3 ośrodków w Legnica, Lubin, Głogów
Cena od: 6.000 zł
Ceny zabiegów podane ceny są orientacyjne (ostateczna cena jest ustalana podczas konsultacji z pacjentem) w cenę zabiegu wliczony jest zabieg operacyjny, znieczulenie, opieka pooperacyjna, pobyt w klinice wraz z wyżywieniem, wizyty pooperacyjne Doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywałem pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy- Zdroju pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa gdzie pracowałem... (powiększenie prącia)

Klinika Chirurgii Mazan

(50) 100% poleca
Katowice
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej. Jedną z gałęzi w ofercie Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi w okolicy twarzy – korekcję nosa, powiek, uszu czy podbródka... (powiększenie obwodu penisa)

dr Michał Janiszewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Lek. med. Michał Janiszewski jest w trakcie specjalizacji z urologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i European Assocation of Urology. W warszawskiej Klinice Melitus przeprowadza zabiegi powiększania penisa oraz zabiegi z zakresu urologii estetycznej.Specjalizuje się w zabiegach powiększania penisa własnym tłuszczem i kwasem hialuronowym, z możliwością wzmożenia efektów zabiegu przy użyciu osocza bogatopłytkowego i komórek... (powiększenie obwodu penisa)

KNACK CLINIC - Chirurgia Plastyczna M. Knakiewicz

(31) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 4.500 zł do 6.500 zł
Knack Clinic to wrocławska klinika chirurgii plastycznej oferująca szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Jest tworzona przez bardzo zgrany zespół specjalistów i profesjonalnego personelu medycznego. Satysfakcja pacjentów jest ich misją, dlatego gwarantują usługi na najwyższym poziomie i dokładają wszelkich starań, aby efekty operacji były jak najbardziej zadowolające. W Knack Clinic wykonywane są... (powiększenie obwodu penisa)

BONA DEA Medycyna Estetyczna

(16) 100% poleca
2 ośrodków w Kraków
Cena od: 3.500 zł do 5.500 zł
przyjdź...spróbuj...zostań...zapraszamy!Do Państwa dyspozycji jest kadra świetnie wyszkolonych pracowników: lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i kosmetologów. Dzięki gamie zabiegów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, urologii, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, okulistyki, laseroterapii oraz kosmetologii uzyskają Państwo efekty, o jakich zawsze marzyli. Nasi specjaliści: lekarze, fizjoterapeutki, kosmetolodzy korzystają... (powiększenie prącia)

dr Maciej Rogala - Gold Clinic

Brak rekomendacji
Warszawa
Gold Clinic to klinika, która powstała z pasji do medycyny estetycznej. Stopniowo poszerzając portfolio swoich usług, stała się miejscem, które zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę w zakresie medycyny i ginekologi estetycznej, kosmetologii oraz dietetyki. Założycielem kliniki jest dr Maciej Rogala, który nie tylko dzieli się swoją wiedzą, prowadząc szkolenia, ale również stale ją pogłębia, uczestnicząc w licznych sympozjach i warsztatach... (powiększenie prącia)

Anclara® Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 4.500 zł
Anclara® Health & Aesthetics to klinika medycyny estetycznej założona przez doktor Annę Płatkowską-Szczerek. Mieści się w Warszawie przy ulicy Puławskiej. Specjaliści kliniki dokładają wszelkich starań, by pomóc pacjentom, którzy zmagają się z chorobami skóry, pragną poprawić swój wygląd i zatrzymać procesy starzenia, jak również pacjentom cierpiącym na dolegliwości, którym może zaradzić nowoczesna ginekologia i urologia estetyczna. Pacjenci... (powiększenie prącia)

Lecznica Melitus

(5) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.500 zł do 10.000 zł
Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging MELITUS  specjalizuje się w dermatologii estetycznej w myśl filozofii anty-aging, której celem jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowia, wydłużanie życia i poprawianie jego jakości niezależnie od wieku. Koncentruje się bardziej na człowieku zdrowym i jego stanach fizjologicznych związanych chociażby z menopauzą i andropauzą.Lecznica Melitus oferuje porady z zakresu dermatologii leczniczej, estetycznej... (powiększenie prącia)

Dr Piotr Turkowski

(32) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 5.000 zł do 6.000 zł
Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego oraz Kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyłem z wynikiem celującym szkołę Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Już od lat jestem związany zawodowo z renomowaną kliniką Chirurgii Plastycznej Mandala Beauty Clinic doktora Samira Ibrahima. Kształcenie... (powiększenie obwodu penisa)

dr Janusz Jaworowski

(24) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

2 ośrodków w Warszawa, Białystok
Cena od: 4.500 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii  ogólnej, specjalizuję się w chirurgii onkologicznej chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami silikonowymi i tkanką tłuszczową, przeprowadzam korekcje nosa, plastyki powiek, plastyki uszu, liftingi twarzy, plastyki brzucha i liposukcje. Wiedza to potęga!... (powiększenie prącia)

Lekarz Wojciech Kulczycki

(4) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.000 zł
Cykle szkoleń za zakresu medycyny estetycznej lek. Wojciech Kulczycki odbył w Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine oraz Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty umiejętności (w tym klasy Master) i dyplomy potwierdzające jego wysokie kompetencje jako lekarza medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej nieustannie... (powiększenie prącia)

Dr n. med. Piotr Pietruski

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 4.500 zł
Proces nostryfikacji dyplomu w Stanach Zjednoczonych nie tylko otworzył przede mną możliwości staży niedostępnych dla innych. Pozwolił mi również zrozumieć zachodni model chirurgii plastycznej który oparty jest na trzech następujących filarach: chirurgii, edukacji, oraz działalności naukowo-badawczej. Tylko poprzez jednoczesny rozwój we wszystkich trzech sferach można osiągnąć doskonałość na polu chirurgii plastycznej. To też staram się czynić... (powiększenie obwodu penisa)

dr Halina Berońska-Kulicka

(6) 100% poleca
Warszawa
     Lek. med. Halina Berońska-Kulicka to niekwestionowany specjalista w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgów Plastyków (IPRAS).Specjalizuje się w wykonywaniu szeregu zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Wymienić tu należy przede wszystkim plastykę powiek, piersi, brzucha... (powiększenie obwodu penisa)

KCM Clinic Chirurgia Plastyczna i Bariatria

Brak rekomendacji
Jelenia Góra
KCM Clinic to prywatny wysokospecjalistyczy szpital położony w samym centrum starego miasta Jeleniej Góry, w samym sercu pięknych Karkonoszy. Od 2011 posiadamy nowoczesny multimedialny blok operacyjny, oddziały stacjonarne, klinikę chirurgii jednego dnia, zespół rehabilitacji i klinikę stomatologiczną. Specajlizujemy się w zabiegach z zakresu: Chiurgii plastycznejStomatologiiBariatrii - leczenie otyłościLeczenia endometriozyEndoskopii kręgosłupa... (zwiększenie obwodu prącia)

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 3.500 zł do 5.500 zł
Doktor Małgorzata Ornatowska ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie w roku 1984. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i kierownikiem medycznym w krakowskiej klinice Bona Dea. Odbyła serię szkoleń w Polskim i Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych, a Polskie Towarzystwo Lekarskie za całokształt pracy, ciągłą edukację i pracę szkoleniową nadało doktor Ornatowskiej tytuł „Certyfikowany... (powiększenie obwodu penisa)

Timeless Chirurgia Plastyczna

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 4.500 zł
TIMELESS to warszawska klinika, która oferuje zabiegi obejmujące chirurgię plastyczną, onkologiczną, ogólną oraz medycyny estetycznej. Wykwalifikowani w swojej dziedzinie specjaliści wykonują nie tylko klasyczne zabiegi, ale też bardziej skomplikowane operacje mikrochirurgiczne. Wypracowany wspólnie z pacjentem plan leczenia pozwala osiągnąć optymalny efekt i gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegów. Klinika Chirurgii Plastycznej TIMELESS posiada... (powiększenie obwodu penisa)

lek. Katarzyna Ziniewicz

(3) 100% poleca
Ełk
Cena od: 2.000 zł do 4.000 zł
Lek. med. Katarzyna Ziniewicz jest lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laseroterapii. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje w prywatnej klinice medycyny estetycznej i kosmetologii Beauty Center & Fitness w Ełku.Doskonała specjalistka w zakresie modelowania twarzy toksyną botulinową i kwasem hialuronowym. Wypełniaczy używa też w terapiach... (zwiększenie obwodu prącia)

Dr n.med. Ahmed Elsaftawy

(6) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 5.500 zł
Doktor Ahmed Elsaftawy to chirurg ogólny, specjalizuje się w chirurgii ręki, wykonuje również zabiegi medycyny estetycznej.Główną pasją doktora Ahmeda Elsaftawy jest chirurgia ręki oraz chirurgia estetyczna i rekonstrukcyjna. Jest również pasjonatem medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi pobariatryczne takie jak np. plastyka powłok brzusznych. Jest szkoleniowcem w zakresie medycyny estetycznej oraz liposukcji Vaser Lipo.  Do najcześciej prze... (zwiększenie obwodu prącia)

Klinika Beauty Medica Katowice

(4) 100% poleca
Katowice
Cena od: 1.000 zł do 3.999 zł
Klinika kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii Beauty Medica w Katowicach oferuje zabiegi pielęgnacyjne z dziedziny kosmetologii. Jest miejscem, w którym możesz poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej na twarz i ciało. Placówka specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz leczeniu zmian związanych z upływem czasu.W ofercie kliniki Beauty Medica możecie znaleźć duży wybór małoinwazyjnych zabiegów z zakresu... (powiększenie prącia)

dr Agnieszka Majewska

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 3.000 zł
Lek. med. Agnieszka Majewska jest lekarzem medycyny estetycznej oraz stomatologii. Specjalizuje się w małoinwazyjnych terapiach odmładzających oraz stomatologii estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej MediArt Clinic w Poznaniu.Wielozadaniowy lekarz, który każdego dnia pozwala pacjentom odzyskać wiarę w siebie. Zajmuje się stomatologią estetyczną, wykonując... (powiększenie obwodu penisa)

dr n. med. Marcin Sierociński

(15) 100% poleca
Katowice
Cena od: 5.000 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (powiększenie obwodu penisa)

lek. med. Piotr Romańczuk

Brak rekomendacji
Stargard Szczeciński
Lek. med. Piotr Romańczuk jest wysoce wykwalifikowanym ekspertem w zakresie medycyny estetycznej oraz szeroko pojętej ginekologii. Pacjentów przyjmuje w swojej prywatnej klinice w Stargardzie Szczecińskim.Oferta usług lekarza jest niezwykle bogata. Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W tym miejscu należy wymienić przede wszystkim zabiegi służące poprawie kondycji skóry oraz te, które niwelują... (powiększenie prącia)

Centrum Medyczne AlfaEstetica

Brak rekomendacji
Częstochowa
Alfa Estetica to nowoczesne Centrum Medyczne znajdujące się w Częstochowie. Specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej. W jego ofercie znajdziecie także szereg zabiegów odmładzających na twarz i ciało. W placówce są zatrudnieni również lekarze stomatolodzy świadczący usługi z zakresu implantologii, protetyki oraz stomatologii estetycznej.Dużą popularnością wśród pacjentów cieszą się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej... (zwiększenie obwodu prącia)

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

(12) 100% poleca
Kraków
Cena od: 7.000 zł do 9.000 zł
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk to jeden z najbardziej renomowanych chirurgów plastycznych w kraju. Zawodowo i akademicko związany z Krakowem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu operacji chirurgii plastycznej, zwłaszcza okolic twarzy i piersi. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi liftingu twarzy, modelowanie, korekcję i rekonstrukcję piersi. Ponadto... (powiększenie prącia)

dr Ryszard Mądry

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Ryszard Mądry jest cenionym chirurgiem ogólnym oraz chirurgiem plastycznym, specjalizującym się w zabiegach abdominoplastyki i mastopeksji. Członek wielu prestiżowych organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej oraz Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (ang. European Burn Association). Pracuje we Wschodnim Centrum... (powiększenie prącia)

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 4.000 zł
Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy... (powiększenie prącia)
Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje