Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

11 wrz 2020

Lipoliza w klinice Dr Radziejewskiej

Warto

O lekarzu

Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Polecam zabiegi w klinice Dr Radziejewskiej. Jest lekarzem ogromnej wiedzy i doświadczenia. Doskonałym fachowcem w dziedzinie medycyny estetycznej. Potrafi wczuć się w potrzeby pacjenta, profesjonalnie doradzić. Zabiegi są skuteczne. Korzystam z wielu metod z doskonałym skutkiem. Wyglądam przynajmniej dziesięć lat młodziej. Cały zespół świetnie wyszkolony, uprzejmy. Każdy w klinice poczuje się jak w domu. Polecam wszystkim. Ja na pewno tam wrócę.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Mam 18 lat, nie mogę schudnąć

Mam 18 lat, nie mogę schudnąć chociaż ćwiczę i zdrowo jem. Na wzrost 167 ważę 70-72 kg. Mam nadwagę. Chciałabym schudnąć ale mam wątpliwości to tego zabiegu.A oto moje pytania: -Czy zabieg jest bezpieczny? -Ile on trwa i czy od razu po nim mogę...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.