dr Paweł Pióro

dr Paweł Pióro

Brak opinii
Dodaj opinię
staszica 6/04, Kielce, Świętokrzyskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Paweł Pióro
dr Paweł Pióro
Brak opinii

Informacje

  • 621 wizyt na profilu

Lek. Paweł Pióro to wybitny specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę zdobywał nie tylko na uczelni w Polsce, ale też za granicą. Potrafi wykonać wiele zabiegów, a w przypadku technik podawania kwasu hialuronowego sam prowadzi szkolenia dla innych lekarzy. Często podróżuje, będąc prowadzącym międzynarodowe konferencje oraz kursy branżowe.

Specjalizacja z zakresu medycyny estetycznej dr. Pawła Pióro jest bardzo szeroka. Potrafi zastosować zarówno toksynę botulinową jak i wypełnić zmarszczki kwasem hialuronowym. Oprócz pracy z tradycyjnymi preparatami może wykonywać zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii laserowych, w tym powiększanie ust, leczenie rozstępów i zamykanie naczyń. Przeprowadza również zabiegi chirurgiczne oraz przeszczepy: włosów i tłuszczu.

Dr Paweł Pióro to osoba bardzo dynamiczna, idealnie łącząca wiedzę, technologię, doświadczenie i świetne podejście do pacjenta. Osoby odwiedzające jego gabinet szczególnie cenią sobie jego profesjonalizm i fachową rękę.

Nowoczesne wnętrza, przytulna atmosfera i wysokiej klasy aparatura, to wyznaczniki Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach, z którym współpracuje lek. Paweł Pióro. Placówka powstała z myślą o tym, aby zapewnić pacjentom nie tylko komfortowe warunki, ale też najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzanych zabiegów.

Lek. Paweł Pióro ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie zajęcia prowadzone były w trybie anglojęzycznym. Po wiedzę udał się również do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, jest absolwentem prestiżowego Uniwersytetu LOYOLA w Chicago. Przez pewien czas pracował w jednym z chicagowskich szpitali na oddziale patomorfologii.

Konsultacje lekarskie w kieleckim Centrum Medycyny i Estetyki rozpoczynają się od 130 zł. Pełen i aktualny cennik jest dostępny na stronie internetowej kliniki, na wizytę do dr. Pawła Pióro można umówić się drogą telefoniczną i poprzez formularz elektroniczny. Unikalną formą rozliczenia oferowaną przez centrum medyczne jest możliwość wykupienia bonów podarunkowych.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Towarzystwo Chirurgów Polskich

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

dr Paweł Pióro udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!