dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100% poleca
Znaleźliśmy 4 specjalistów w Świętokrzyskie
Cena od: 800 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: - dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i... (odmładzanie twarzy Kielce)

dr Joanna Haratym - NESSAMED

(1) 100% poleca
Kielce
Cena od: 200 zł do 450 zł
Lek. med. Joanna Haratym jest specjalistką z ponad 20-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, obecnie koncentruje się na praktyce związanej z medycyną estetyczną. Usługi w tym zakresie świadczy w ośrodku Nessa-Med, którego jest właścicielką.Lek. med. Joanna Haratym wykonuje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje modelowanie i powiększanie ust, transfer tkanki tłuszczowej... (medycyna przeciwstarzeniowa Kielce)

dr Paweł Pióro

Brak rekomendacji
Kielce
Lek. Paweł Pióro to wybitny specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę zdobywał nie tylko na uczelni w Polsce, ale też za granicą. Potrafi wykonać wiele zabiegów, a w przypadku technik podawania kwasu hialuronowego sam prowadzi szkolenia dla innych lekarzy. Często podróżuje, będąc prowadzącym międzynarodowe konferencje oraz kursy branżowe.Specjalizacja z zakresu medycyny estetycznej dr. Pawła Pióro jest... (zabiegi odmładzające Kielce)

RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(3) 100% poleca
Kielce
Cena od: 150 zł do 450 zł
„RE-VITAE” Medycyna Estetyczna i Chirurgia Plastyczna mieści się w Kielcach i jest jedyną z niewielu tego typu placówek w województwie świętokrzyskim. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług  z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii estetycznej, ginekologii estetycznej, kosmetologii, kosmetyki estetycznej, a nawet masaże w przystępnych cenach. Dokładamy wszelkich starań by pacjenci „RE-VITAE” czuli się wyjątkowo. „RE-VITAE” Centrum... (medycyna anti-aging Kielce)

LA SANTÉ Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 130 zł do 190 zł
La santé oznacza po francusku „zdrowie”. Gabinet Kosmetologiczny La Santé, mieszczący się w Kielcach, w sposób kompleksowy podnosi poziom zdrowia, a jednocześnie dba o relaks i komfort psychiczny. La Santé to miejsce dla ciała, ducha i zmysłów, które zachwyci każdego mieszkańca Kielc i okolic.Gabinet Kosmetologiczny La Santé oferuje szeroki wachlarz zabiegów, mających na celu poprawę zdrowia i samopoczucia przychodzących do niego osób... (zabiegi anti-aging Kielce)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (odmładzanie twarzy Kielce)

Centrum Medyczne Plus Med

Brak rekomendacji
Kielce
Centrum Medyczne Plus Med to placówka specjalizująca się w chirurgii naczyniowej, plastycznej, ogólnej oraz zabiegach medycyny estetycznej i dermatologii. Placówka, którą tworzy wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zlokalizowana jest w centrum Kielc.W Centrum Medycznym Plus Med pacjenci mogą skorzystać z szeregu usług i zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Profesjonalny zespół świadczy usługi z trzech... (odmładzanie twarzy Kielce)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Absolutnie nie żałuję, że zdecydowałam się na wizytę akurat w tej klinice, a trafiłam na nią przypadkowo w sieci. Poddałam się paru zabiegom, nie będą wdawać się w szczegóły, ale rezultaty są bardzo zadowalające. Wyglądam lepiej i właśnie o to chodzi, moja samoocena jest wyższa, pozbyłam się w końcu kompleksów. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i okazane zrozumienie

Dobry wieczór szukam dobrego lekarza który zajmie się moimi bliznami po oparzeniu to jest oparzenie 3 stopnia chciałbym zabieg przeszczepu skóry ile by mnie to kosztowało zabieg czekam na odpowiedź szybką Dorota Skrobiranda