dr n.med. Daria Charytonowicz

(3) 100% poleca
2 ośrodki w Warszawa
Dr n. med. Daria Charytonowicz jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji oraz w zabiegach modelowania sylwetki. Wykonuje także operacje plastyczne twarzy. Członkini dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (ang. International Confederation for Plastic, Reconstructiwe... (medycyna przeciwstarzeniowa)

dr n. med. Jarosław Zieliński

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
...Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTRChPRiE). Pracuje na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie oraz w prywatnej, warszawskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Anti-aging Melitus. Piastuje również stanowisko asystenta naukowo-dydaktycznego w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Doskonały specjalista w zakresie chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki. Wykonuje zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej klasycznymi... (zabiegi anti-aging)

dr n.med. Agnieszka Surowiecka

Brak rekomendacji
Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr n. med. Agnieszka Surowiecka jest międzynarodowym trenerem technik lipo transferów, autologiczne terapii komórkowej (komórki macierzyste i osocze bogatopłytkowe). Prowadzi szkolenia dla lekarzy w Polsce z zakresu wypełniaczy i nici haczykowych. Jest częstym wykładowcą na zjazdach międzynarodowych i krajowych.  W 2011 roku ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Zdobyła specjalizację z chirurgii ogólnej,  a także posiada doktorat z dziedziny... (zabiegi anti-aging)

lek. med. Jacek Ściborowicz - MediVita

(50) 100% poleca
Tarnów
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 500 zł
...Medycyny Estetycznej, WOSAAM - World Society of Anti Aging Medicine oraz specjalizacja miedzynarodowa z medycyny estetcznej prowadzona przez prezydenta WOSAAM dr Thierry Herthoge, Kongresy w Dubaju ICAAM. International Congresin Aesthetic Anti-aging Medicine, w Monte Carlo - Anti Aging Medicine World Congres Monte Carlo, Neostrada Phisician Academy w Princeton w NY w USA oraz ponad 50 różnych indywidualnych szkoleń potwierdzonych certyfikatami. 1986 ukończenie Akademii Medycznej... (odmładzanie twarzy)

lek.med. Violetta Grącka - Chrzanowska

Brak rekomendacji
Szczecin
Cena od: 400 zł do 800 zł
Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w klinice Medestetic w Szczecinie. Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska w swojej klinice Medestetic oferuje pacjentom zabiegi na twarz oraz ciało, które pomagają niwelować problemy takie jak: pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, wąskie usta, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny, rostępy, przebarwienia, nadpotliwość, rozszerzone... (zabiegi anti-aging)

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej

Brak rekomendacji
Rzeszów
...ogólnej i naczyniowej. Oferta została poszerzona o zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i drobnej chirurgii. Po ukończeniu studiów na kierunku kosmetologia dla lekarzy w Krakowie dr Koczynasz wyspecjalizowała się w zabiegach Anti-aging z zastosowaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Kolejny przełom nastąpił w 2009 roku – Salon został przeniesiony do większego lokalu, a dzięki wsparciu Unijnemu udało nam się zakupić innowacyjne urządzenia medyczne. Obecnie Salon mieści... (medycyna przeciwstarzeniowa)

Dr Izabela Lenartowicz

(28) 100% poleca
Katowice
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 200 zł
...zabiegów. Uczestniczę na bieżąco w kongresach, sympozjach i szkoleniach poświęconych medycynie estetycznej w Polsce i za granicą, gdzie poznaję na najnowsze osiągnięcia tej gałęzi medycyny.  Współpracuję z Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-aging gdzie jako trener technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami..  Należę do wielu stowarzyszeń naukowych, w tym: • Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i... (zabiegi odmładzające)

SAN-MEDICAL CENTRUM MEDYCZNE

(6) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

5 ośrodki w Bielsko-Biała, Warszawa, Kraków...
...pracę doktorską, zdobywając tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkiem prestiżowej organizacji ISHRS skupiającej specjalistów chirurgii odtwórczej włosów z całego świata. Poza tym należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Swoje doświadczenie zdobywał między innymi u boku dr. Vinzenzo Gambino czy dr. Akaki Tsilosani. Adres e-mail: info@san-medical.pl Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 9:00-19:00 Media społecznościowe: Faceb... (medycyna przeciwstarzeniowa)

dr n. med Marek Kwiatkowski

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
...Wewnętrznych I Diabetologii w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Dr Walasik posiada ogromne doświadczenie w leczeniu chorób metabolicznych oraz problemów związanych z kardiodiabetologią. Internista jest najlepszym lekarzem Anti-aging u czyli medycyny przeciwstarzeniowej, której najważniejszym założeniem jest profilaktyka. Starzenie się to zachwianie homeostazy organizmu przez drobne dolegliwości przeradzające się w dotkliwe choroby.Odwiedzając dr Walasika i stosując zaplanowany... (odmładzanie twarzy)

Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
3 ośrodki w Szczecin, Poznań, Warszawa
Cena od: 60 zł do 80 zł
...rewitalizacji i odmładzania. Jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, a swoją prywatną praktykę prowadzi od 1999 roku. Od 2004 roku specjalizuje się również w medycynie estetycznej. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, a także członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. W chwili obecnej jej klinika posiada trzy filie: w Szczecinie, Poznaniu i Warszawie. Godziny otwarcia: Pn. - Pt.: 10:00 - 20... (medycyna przeciwstarzeniowa)

dr n. med. Henryk Mekle

(13) 100% poleca
Katowice
Jestem lekarzem chirurgiem z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Jestem właścicielem Centrum Estetyki Ciała, kliniki oferującej usługi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej. Od 1998 roku prowadzimy wspólnie z żoną NZOZ Mekmed w Katowicach, przychodnię wielospecjalistyczną, której częścią jest Centrum Estetyki Ciała. Moją specjalizacją są zabiegi proktologiczne, dermatochirurgiczne, zabiegi chirurgii kosmetycznej oraz iniekcyjne... (zabiegi anti-aging)

dr n. med. Jacek Toboła

(14) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 200 zł do 1.000 zł
PRODERM - Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry. Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.Zajmujemy się diagnostyką i terapią chorób skóry, paznokci i włosów oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Specjalizujemy się także w usuwaniu chirurgicznym łagodnych i nowotworowych zmian skórnych.Do grona naszych specjalistów należą: dr Anna Toboła - specjalista... (zabiegi odmładzające)

Lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

Brak rekomendacji
2 ośrodki w Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 900 zł do 1.200 zł
...się w usuwaniu żylaków i pajączków naczyniowych. Jako pierwsza w Polsce wykonała zabieg Hemoff (zamykania klejem tkankowym żylaków odbytu).  Jej pasją są także chirurgia plastyczna i zabiegi medycyny estetycznej i Anti-aging. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach regeneracyjnych i odmładzających z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych i tłuszczowych (lipofilling). Jest także ekspertem w plastyce powiek. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie, takie... (zabiegi odmładzające)

Dr n. med. Tomasz Pniewski

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
Dr n. med. Tomasz Pniewski - specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz akademicki, pracuje w Klinice Dermatologii Warszawskiej Akademii Medycznej. Doktor Pniewski jest lekarzem dermatologiem z bardzo dużym doświadczeniem klinicznym. W swojej praktyce zajmuje się leczeniem chorób skóry, chorób prenoszonych drogą płciową oraz dermatologią estetyczną. Ma wieloletnie doświadczenie w dermatologii zabiegowej, specjalizuje się w zabiegach odmładzających... (zabiegi anti-aging)

dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic

(1) 100% poleca
Łódź
Cena od: 300 zł
...Adam Srebrzyński jest specjalista chirurgii ogólnej i lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2004 roku. W Silver Clinic wykonuje zabiegi Anti-aging, z zakresu dermatochirurgii, chirurgii plastycznej, laseroterapii oraz flebologii. Od 2015 roku współpracuje z prywatną skzołą medycyny estetycznej OLLIE. Z kolei dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska to specjalistka dermatologii, również absolwentka Uniwersytetu Medycznego... (medycyna przeciwstarzeniowa)

Dr Maciej Kulicki

(16) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 250 zł
Lek. med. Maciej Kulicki to jeden z najlepszych ekspertów w zakresie chirurgii plastycznej w kraju. Prowadzi swoją własną klinikę w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres wykonywanych zabiegów. Specjalizuje się przede wszystkim w plastyce piersi (augmentacja, mammoplastyka, mastopeksja), twarzy (podniesienie, modelowanie) i brzucha (abdominoplastyka, odsysanie... (medycyna anti-aging)

dr Emil Michalski

Brak rekomendacji
Warszawa
Lek. med. Emil Michalski jest flebologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w laseroterapii, którą wykorzystuje do leczenia niedoskonałości skórnych. Lasery stosuje też w leczeniu żylaków kończyn dolnych. Pracuje w prywatnej Klinice Melitus w Warszawie. Zawodowo jest również związany z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim w Warszawie, gdzie odbywa staż specjalizacyjny z zakresu diagnostyki obrazowej i molekularnej.Doskonały specjalista... (medycyna przeciwstarzeniowa)

Dr Anita Tarajkowska - Olejnik

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
Jestem lekarzem, specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Od wielu lat jestem związana z Kliniką Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Współpracuję również z Lecznicą Melitus, gdzie wykonuję zabiegi medycyny estetycznej.Moją specjalizacją jest leczenie chorób skóry u dzieci i młodzieży, przede wszystkim trądziku młodzieńczego. W swojej praktyce stosuję nowoczesne metody lecznicze oraz pielęgnacyjne... (zabiegi anti-aging)

prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar

(2) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
Prof. dr hab. n. med. Maciej Kielar jest chirurgiem ogólnym i naczyniowym. Specjalizuje się w chirurgii laparoskopowej, operacyjnym leczeniu chorób tętnic i żył oraz zabiegach flebologii estetycznej z wykorzystaniem laserów. Wykonuje także operacje usuwania zmian skórnych. Jeden z założycieli Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN). Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP), Polskiego Towarzystwa... (medycyna anti-aging)

dr Janusz Jaworowski

(25) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

2 ośrodki w Warszawa, Białystok
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii ogólnej. Specjalizuję się w endoskopowym powiększaniu piersi, plastyce piersi, liposukcji VASER lipo, korekcji nosa – rhinoplastyce, abdominoplastyce, mommy makeover, zabiegach z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami silikonowymi i tkanką tłuszczową... (odmładzanie twarzy)

dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(11) 100% poleca
2 ośrodki w Bydgoszcz, Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do... (medycyna przeciwstarzeniowa)

dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 250 zł
...med. Monika Kuźmińska to specjalistka medycyny estetycznej i dyrektor medyczny YONELLE Zwolińska Beauty Institute w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging oraz wykładowcą na licznych kongresach zarówno PTMEiA, jak i Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.   Jedną z głównych specjalizacji Instytutu Yonelle jest odmładzanie wyglądu kobiet dojrzałych przy wykorzystaniu nowoczesnych, wyłącznie sprawdzonych i bezpiecznych technik. Warto wspomnieć... (zabiegi odmładzające)

dr n. med. Ewa Żabińska - Czas Kobiety

(6) 100% poleca
Kraków
Cena od: 300 zł do 800 zł
Szanowni Państwo, jestem specjalistą dermatologiem z ponad dwudziestoletnim stażem zawodowym. Od 1997 roku czynnie zajmuję się zagadnieniami medycyny estetycznej. Stale uczestniczę w licznych zjazdach, konferencjach naukowych oraz warsztatach, aby aktualizować moją wiedzę i doskonalić umiejętności praktyczne. Prowadzę szkolenia dla lekarzy z zakresu diagnostyki nowotworów skóry oraz dermatologii estetycznej. Jestem współautorem wielu publikacji naukowych... (zabiegi anti-aging)

dr n. med. Małgorzata Kot

(8) 88% poleca
Łódź
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 400 zł do 600 zł
Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete to gabinet zajmujący się pielęgnacją oraz leczeniem skóry twarzy i ciała. Gabinet prowadzi specjalistka chirurgii plastycznej dr n. med. Małgorzata Kot, która ukończyła Wydział Lekarski łódzkiej Akademii Medycznej. W roku 1984 uzyskała specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w roku 1990 specjalizację drugiego stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Chirurgią plastyczną zajmuje... (zabiegi odmładzające)

dr Maciej Rogala - Gold Clinic

Brak rekomendacji
Warszawa
Gold Clinic to klinika, która powstała z pasji do medycyny estetycznej. Stopniowo poszerzając portfolio swoich usług, stała się miejscem, które zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę w zakresie medycyny i ginekologi estetycznej, kosmetologii oraz dietetyki. Założycielem kliniki jest dr Maciej Rogala, który nie tylko dzieli się swoją wiedzą, prowadząc szkolenia, ale również stale ją pogłębia, uczestnicząc w licznych sympozjach i warsztatach... (odmładzanie twarzy)

BONA DEA Medycyna Estetyczna

(16) 100% poleca
2 ośrodki w Kraków
Cena od: 200 zł
przyjdź...spróbuj...zostań...zapraszamy! Do Państwa dyspozycji jest kadra świetnie wyszkolonych pracowników: lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i kosmetologów. Dzięki gamie zabiegów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, urologii, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, okulistyki, laseroterapii oraz kosmetologii uzyskają Państwo efekty, o jakich zawsze marzyli. Nasi specjaliści: lekarze, fizjoterapeutki, kosmetolodzy korzystają... (medycyna przeciwstarzeniowa)

lek. med. Grażyna Żmudzińska

Brak rekomendacji
Olsztyn
Cena od: 150 zł
Lek. med. Grażyna Żmudzińska jest specjalistką medycyny estetycznej i Anti-aging. W tym zakresie świadczy usługi w prowadzonym przez siebie gabinecie Aether. Lek. med. Grażyna Żmudzińska specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zapewniając w pełni profesjonalną opiekę na każdym etapie leczenia. Do najpopularniejszych zabiegów wykonywanych przez specjalistkę należą ostrzykiwanie toksyną... (zabiegi anti-aging)

Dr Grzegorz Kołodziejski

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
Jestem lekarzem dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej związanym zawodowo z Lecznicą Melitus (Warszawie). Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1996 roku, a specjalizację I stopnia z dermatologii i wenerologii uzyskałem w 2001 roku.  Mam wieloletnie doświadczenia w zakresie terapii laserowych. Zabiegi medycyny estetycznej, podczas których korzystam z urządzeń laserowych, wykonuję już od 1999 roku. Przy swojej... (medycyna przeciwstarzeniowa)

Dr n. med. Urszula Kozłowska

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
...Aktywnie uczestniczy w działalności Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jest również członkiem European Society of Cosmetic and Aethetic Dermatology. Prowadzi wykłady w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-aging powstałym z inicjatywy Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Dr n. med. Urszula Kozłowska wykonuje w Lecznicy Melitus większość zabiegów z oferty dermatologii estetycznej - wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, powiększanie ust... (zabiegi odmładzające)

Lekarz Wojciech Kulczycki

(4) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 100 zł
Cykle szkoleń za zakresu medycyny estetycznej lek. Wojciech Kulczycki odbył w Fenice Dermatology & Aesthetic Medicine oraz Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-aging w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty umiejętności (w tym klasy Master) i dyplomy potwierdzające jego wysokie kompetencje jako lekarza medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej nieustannie pogłębia biorąc udział w licznych... (zabiegi anti-aging)

dr n. med. Janusz Jastrzębski

(4) 100% poleca
Jastrzębie-Zdrój
Cena od: 1.500 zł
   Dr n. med. Janusz Jastrzębski jest neurochirurgiem, chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonuje także małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. Obecnie pracuje we własnej Klinice Chirurgii Klasycznej i Estetycznej Lancet w Jastrzębiu-Zdroju.Doświadczony i ceniony chirurg wykonujący operacje plastyczne. Specjalizuje się w zabiegach powiększania... (zabiegi odmładzające)

Lecznica Melitus

(5) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-aging MELITUS  specjalizuje się w dermatologii estetycznej w myśl filozofii anty-aging, której celem jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowia, wydłużanie życia i poprawianie jego jakości niezależnie od wieku. Koncentruje się bardziej na człowieku zdrowym i jego stanach fizjologicznych związanych chociażby z menopauzą i andropauzą.Lecznica Melitus oferuje porady z zakresu dermatologii leczniczej, estetycznej, laserowej... (zabiegi anti-aging)

lek. Jakub Miszczyk

Brak rekomendacji
Warszawa
...z nią dziedziny, takie jak terapie z wykorzystaniem lasera, medycyna estetyczna, drobne zabiegi chirurgiczne czy przeszczep włosów. Z tego względu pacjenci mogą się do niego udać na takie zabiegi Anti-aging i pielęgnacyjne jak między innymi iniekcja toksyny botulinowej, terapia światłem IPL, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy wypełnianie zmarszczek. U tego specjalisty można także wykonać modelowanie twarzy metodami nieinwazyjnymi: powiększanie ust kwasem hialuronowym... (zabiegi odmładzające)

Dr Ewa Rybicka

(13) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

2 ośrodki w Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 500 zł do 2.000 zł
Lek. med. Ewa Rybicka to lekarz medycyny estetycznej z ponad 20-letnim stażem, ekspert w zakresie medycyny Anti-aging. Prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) i Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Posiada oficjalny tytuł „Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej”. Zawodowo związana z miastem Warszawa, gdzie prowadzi klinikę medycyny estetycznej Estetica Nova.  Główny obszar... (zabiegi anti-aging)

Klinika DR DĘBSKI

(1) 100% poleca
Warszawa
Klinika Dr Dębski powstała w Warszawie w listopadzie 2019 roku. Jej oferta skierowana jest do osób zainteresowanych zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii onkologicznej piersi, dermatologii i medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, ortopedii oraz kosmetologii. Dr Dębski zaprosił do współpracy doświadcznych lekarzy specjalistów i doskonale wyszkolony personel medyczny, zapewniając Pacjentom najwyższy standard usług. Na 700... (medycyna anti-aging)