Centrum Estetyki Ciała

(7) 100% poleca
Katowice
Cena od: 80 zł do 100 zł
W Centrum Estetyki Ciała, znajdującym się w Katowicach-Ligocie, zajmujemy się chirurgią kosmetyczną, proktologią, medycyną estetyczną, dermatologią, podologią. Oferujemy zabiegi, które poprawiają sylwetkę, odmładzają twarz i ciało, usuwamy zmiany skórne z użyciem nowoczesnych technik zabiegowych, w szczególności laserowych. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii i dermatologii.Naszą główną specjalizacją jest "rzeźbienie" sylwetki z... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100% poleca
6 ośrodki w Łódź, Staszów, Kielce...
Cena od: 250 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i leczenie... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Dr n. med. Maria Noszczyk

(4) 100% poleca
2 ośrodki w Warszawa
Cena od: 180 zł do 600 zł
Jestem specjalistą dermatologii i wenerologii, właścicielem Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Ani-Aging Melitus. Od czasów ukończenia studiów zajmuję się dermatologią estetyczną naukowo i praktycznie. Pracuję nie tylko jako lekarz, ale również jako wykładowca. Prowadzę zajęcia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Ochrony Zdrowia oraz w Międzynarodowym Centrum Anti-Aging powstałym dzięki inicjatywie SLDE - Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Dr n. med. Tomasz Pniewski

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 180 zł do 600 zł
...usuwania zmarszczek materiałami wypełniającymi oraz za pomocą nici liftingujących. Oprócz tego jego pacjentki i pacjenci mogą poddać się zabiegom takim jak powiększanie ust kwasem hialuronowym, niwelowanie blizn, Karboksyterapia, usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, leczenie nadpotliwości, leczenie trądziku (młodzieńczego, różowatego), mezoterapia igłowa, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, usuwanie rozstępów, redukcja przebarwień czy lipoliza iniekcyjna. Doktor Pniewski... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

dr n. med. Ewa Żabińska - Czas Kobiety

(6) 100% poleca
Kraków
Cena od: 150 zł do 200 zł
Szanowni Państwo, jestem specjalistą dermatologiem z ponad dwudziestoletnim stażem zawodowym. Od 1997 roku czynnie zajmuję się zagadnieniami medycyny estetycznej. Stale uczestniczę w licznych zjazdach, konferencjach naukowych oraz warsztatach, aby aktualizować moją wiedzę i doskonalić umiejętności praktyczne. Prowadzę szkolenia dla lekarzy z zakresu diagnostyki nowotworów skóry oraz dermatologii estetycznej. Jestem współautorem wielu publikacji naukowych... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

dr Janusz Jaworowski

(25) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

2 ośrodki w Warszawa, Białystok
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalistą chirurgii ogólnej. Specjalizuję się w endoskopowym powiększaniu piersi, plastyce piersi, liposukcji VASER lipo, korekcji nosa – rhinoplastyce, abdominoplastyce, mommy makeover, zabiegach z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej dla pacjentów po leczeniu raka piersi, głowy i szyi. W swojej praktyce najczęściej powiększam piersi implantami silikonowymi i tkanką tłuszczową... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Chirurgia Plastyczna E.A. Barańscy

(2) 100% poleca
Słubice
Cena od: 120 zł do 400 zł
Nasi lekarze dr Elżbieta Parka-Barańska - specjalista chirurgii plastycznej. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej (1982), od 1987 praca na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Sosnowcu. Od 1992 praca w samodzielnym gabinecie chirurgii plastycznej. dr Andrzej Barański  - specjalista chirurgii plastycznej. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1975). Od 1987 praca w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Plastycznej w... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

NZOZ KRIOCENTRUM

(36) 100% poleca
Józefów
Cena od: 100 zł do 250 zł
...nosa, lifting czoła, lifting szyi, lifting twarzy, lifting brwi, podniesienie biustu, plastyka brodawek piersiowych, wypełnianie zmarszczek, jett plasma, HIFU, radiofrekwencja bipolarna i frakcjonalna,depilacja laserowa, zamykanie naczynek, Karboksyterapia, mikrodermabrazja, korekcja znamion, usuwanie hemoroidów, szczelina odbytu, usuwanie żylaków. Kriocentrum mieści się w Józefowie koło Warszawy przy ulicy Stefana Wyszyńskiego 103. Nasz ośrodek spełnia wymogi stawiane placówkom... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Dr Ewa Rybicka

(13) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

2 ośrodki w Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 200 zł
...zainteresowań specjalistki to metody rewitalizacji i odmładzania skóry. Lek. med. Ewa Rybicka jest zwolenniczką terapii pobudzających naturalne procesy regeneracyjne skóry, takich jak między innymi mezoterapia, peelingi chemiczne, Karboksyterapia czy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, na przykład lasera 1470 nm ( Endolift),  fal radiowych czy urządzeń Ultra Skin II i Pelleve. Ma także duże doświadczenie... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska

(23) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Łódź
Cena od: 100 zł do 250 zł
Dr Marzena Majcherczyk - Skulimowska jest specjalistą chirurgii ogólnej, w Łodzi prowadzi własny gabinet Dream-med, gdzie wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.W zakresie medycyny estetycznej wykonujemy bezoperacyjne zabiegi usuwania i wypełniania zmarszczek, przywracania objętości twarzy i korygowania zapadniętych policzków z wykorzystaniem wypełniaczy lub własnej tkanki tłuszczowej, wypełniania doliny... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Dr Iwona Radziejewska-Choma

(52) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Warszawa
Cena od: 150 zł do 400 zł
Lek. med. Iwona Radziejewska-Choma, flebolog oraz lekarz medycyny estetycznej, jest doświadczoną ekspertką w zakresie małoinwazyjnych zabiegów leczenia żylaków oraz specjalistką medycyny przeciwstarzeniowej. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które łączy z medycyną przeciwstarzeniową i prewencyjną. Obok zabiegów pozwalających na redukcję zmarszczek wypełniaczami (botoks, kwas hialuronowy) wykonuje endolift... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

(55) 100% poleca
2 ośrodki w Warszawa
Cena od: 150 zł
ELITE to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. Nasi pacjenci mogą również skorzystać z najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii, które pomogą zadbać o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. W ELITE korzystamy z innowacyjnych i najbardziej skutecznych technologii. Nasze dwa warszawskie salony oferują szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, wykorzystujących światło lasera, usuwających... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

lek. med. Grażyna Żmudzińska

Brak rekomendacji
Olsztyn
Cena od: 100 zł
...rozwiązania, takie jak nici liftingujące, lasery frakcyjne CO2 czy peelingi fotodynamiczne. Do popularnych zabiegów świadczonych w gabinecie Aether należą także ostrzykiwanie botoksem i kwasem hialuronowym, laserowe depilacje oraz Karboksyterapia. Nowością w gabinecie, zyskującą coraz większą popularność, są zabiegi koleganowej regeneracji skóry Linerase, Ultraformer – nieinwazyjny lifting skóry oraz radiofrekwencja mikroigłowa Vivace. O kwalifikacjach i wysokim profesjonalizmie lek. med... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Dr n. med. Tadeusz Witwicki

(18) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 150 zł
Dr n. med. Tadeusz Witwicki to specjalista chirurgii plastycznej II stopnia i chirurgii ogólnej I stopnia. Zawodowo związany z Warszawą, gdzie prowadzi prywatną praktykę lekarską już od 30 lat.  Specjalista w zakresie chirurgii piersi, w tym rekonstrukcji piersi. Oferuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym modelowania sylwetki tłuszczem, innowacyjny lifting twarzy i piersi nićmi APTOS. Jest szkoleniowcem metody... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Lecznica Melitus

(5) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 180 zł do 600 zł
...Dermamelan, Yellow peel) Regeneracja skóry – Pelleve, Termolifting frakcyjny (Infini) Mikrodermabrazja - mechaniczne złuszczanie naskórka Przeszczepy tłuszczu autologicznego, modelowanie dłoni, piersi, pośladków, ubytków pourazowych i innych Karboksyterapia cellulitu Przeszczepy tłuszczu autologicznego, modelowanie dłoni, piersi, pośladków, ubytków pourazowych i innych Nici liftingujące ciało Usuwanie rozstępów Modelowanie ciała i podbródka - lipoliza chemiczna Modelowanie sylwetki... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

dr Adam Srebrzyński - Silver Clinic

(1) 100% poleca
Łódź
Cena od: 200 zł
Silver Clinic to prywatna placówka, znajdująca się w Łodzi i oferująca zabiegi z zakresu dermatologii, wenerologii, chirurgii ogólnej i plastycznej i medycyny estetycznej. Silver Clinic działa od 2007 roku. Jej założycielami są dr Adam Srebrzyński i dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska, prywatnie małżeństwo. Dr Adam Srebrzyński jest specjalista chirurgii ogólnej i lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

dr Joanna Haratym - NESSAMED

(1) 100% poleca
Kielce
Cena od: 100 zł
Lek. med. Joanna Haratym jest specjalistką z ponad 20-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, obecnie koncentruje się na praktyce związanej z medycyną estetyczną. Usługi w tym zakresie świadczy w ośrodku Nessa-Med, którego jest właścicielką.Lek. med. Joanna Haratym wykonuje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje modelowanie i powiększanie ust, transfer tkanki tłuszczowej... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Perfect Hair Clinic

Brak rekomendacji
Katowice
Klinika Perfect Hair Clinic, znajdująca się w Katowicach, oferuje swoim pacjentom wszelkie naukowo zweryfikowane metody leczenia problemów związanych z wypadaniem włosów i łysieniem, w tym androgenowym.Specjaliści pracujący w Perfect Hair Clinic wykonują szereg zabiegów i terapii, których celem jest poprawa wyglądu oraz usunięcie niedoskonałości związanych przede wszystkim z włosami. Główną specjalizacją są przeszczepy włosów, wykonywane przy pomocy... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Dr n. med. Ahmed Elsaftawy

(6) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 150 zł
Doktor Ahmed Elsaftawy to chirurg ogólny, specjalizuje się w chirurgii ręki, wykonuje również zabiegi medycyny estetycznej. Główną pasją doktora Ahmeda Elsaftawy jest chirurgia ręki oraz chirurgia estetyczna i rekonstrukcyjna. Jest również pasjonatem medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi pobariatryczne takie jak np. plastyka powłok brzusznych. Jest szkoleniowcem w zakresie medycyny estetycznej oraz liposukcji Vaser Lipo.  Do najcześciej prze... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

dr Bartłomiej Sobolewski

Brak rekomendacji
Głogów
Lek. med. Bartłomiej Sobolewski jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii. Jednocześnie jest ekspertem medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA). Swoich pacjentów przyjmuje na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Nowej Soli. Wraz z żoną, kosmetologiem Martą Sobolewską, prowadzi klinikę Laboratorium Piękna mieszczącą się w Głogowie.Lek. med. Bartłomiej Sobolewski... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

dr n. med. Elżbieta Podgórska - Elesthetic Clinic

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Elżbieta Podgórska jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz lekarzem medycyny estetycznej. Należy do grona członków Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) oraz Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej ELESTHETIC CLINIC W Warszawie. Zawodowo jest także związana z Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

BeA Beauty Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Antiaging Dr Beata Sikora-Miłowska

Brak rekomendacji
Warszawa
...BeA Beauty Clinic oferuje pełen wachlarz zabiegów anti-aging i medycyny estetycznej, w tym popularne zabiegi odmładzające i rewitalizujące skórę, jak na przykład osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, Karboksyterapia, fototerapia, peeling, HIFU i wiele innych. W ofercie znajdziecie zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej - zarówno odmładzające jak i leczenia nadpotliwości. W klinice wykonacie także zabiegi na ciało, takie jak drenaż... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

BonaReVita

Brak rekomendacji
Radom
...twarz i na ciało. W ramach medycyny estetycznej BonaReVita oferuje dobrze znane pacjentom zabiegi anti-aging i pielęgnacyjne, takie jak mikrodermabrazja, wstrzykiwanie botoksu, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, Karboksyterapia czy mezoterapia igłowa. Ponadto znajdziecie także innowacyjne techniki, na przykład lifting laserowy, nieoperacyjna plastyka powiek, lipofilling, lipoliza iniekcyjna itp. Klinika dysponuje także różnego rodzaju urządzeniami laserowymi i zaprasza na zabiegi... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

dr Paulina Godny

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 99 zł do 299 zł
Lek. med. Paulina Godny to niezwykle dynamicznie rozwijająca się ekspertka w dziedzinie medycyny estetycznej. Zawodowa i akademicko związana z Krakowem i tamtejszym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.Specjalizuje się w diagnostyce i wykonywaniu rozmaitych zabiegów z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Wymienić tu należy przede wszystkim mezoterapię igłową i wypełnianie kwasem hialuronowym. Oprócz tego posiada kwalifikacje... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Ce-Ce Beauty Clinic

Brak rekomendacji
Warszawa
Ce-Ce Beauty Clinic jest kliniką medycyny estetycznej znajdującą się w Warszawie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz w modelowaniu sylwetki bez użycia skalpela.Dużą popularnością w ofercie Ce-Ce Beauty Clinic cieszą się zabiegi odmładzające na twarz. Wykwalifikowana kadra stosuje sprawdzone metody redukcji zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego oraz botoksu. Wykonuje także wampirzy lifting z zastosowaniem... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

lek. med. Elżbieta Tatar

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 200 zł
Lek. med. Elżbieta Tatar jest specjalistą neurologii z 20-letnim doświadczeniem oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Kwestia dbałości o urodę to jej wielka pasja, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, pozwalające jej na poprawienie wyglądu pacjenta. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Promuje nie tylko zabiegi medyczne, ale również zdrowy tryb życia.Lek... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

lek. Ewa Woźniak-Roszkowska

Brak rekomendacji
Piaseczno
Lek. med. Ewa Woźniak-Roszkowska jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Obecnie jest także w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej. Ponadto członek-kandydat Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Zakres usług świadczonych w ramach praktyki lekarskiej jest bardzo szeroki. Obejmuje nie tylko zabiegi medycyny estetycznej (wypełnianie zmarszczek, modelowanie kształtu twarzy), ale również zabiegi... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Klinika Malina-med

Brak rekomendacji
Grodzisk Mazowiecki
Cena od: 80 zł do 200 zł
Malina-Med to specjalistyczna klinika dermatologiczno-kosmetyczna znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim. W ofercie placówki można znaleźć przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe, laseroterapię oraz kuracje modelujące sylwetkę, jak również zabiegi usunięcia żylaków.Jedną z głównych gałęzi w ofercie kliniki są małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Dużą popularnością cieszą się terapie wypełniania zmarszczek botoksem oraz kwasem hialuronowym... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

LASERMED Grzywacz

Brak rekomendacji
Nowy Targ
Cena od: 130 zł
Klinika LASERMED znajduje się w Nowym Targu i świadczy kompleksowe usługi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, ginekologii ogólnej i estetycznej, stomatologii zachowawczej i estetycznej, a także innowacyjnych technik laserowych i metod wykorzystujących komórki macierzyste.LASERMED w Nowym Targu to placówka, która posiada wyjątkowo szeroki zakres usług. W klinice dostępne są konsultacje i zabiegi dermatologiczne, takie jak między... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów

Brak rekomendacji
Kraków
Cena od: 250 zł
Największy nacisk w naszej działalnocći kładziemy na jakość wykonywanych usług i indywidualne podejście do pacjenta.Standard usług świadczonych przez Centrum Leczenia Łysienia i Zaburzeń Skóry Głowy odpowiada najwyższemu światowemu poziomowi. Gabinet dysponuje najbardziej rozwiniętą technologicznie aparaturą diagnostyczną oraz personelem o bardzo wysokich kwalifikacjach.W zespole znajdują się specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Gabinety anpaTu

Brak rekomendacji
Katowice
Cena od: 170 zł do 2.200 zł
...wymodelować sylwetkę i zredukować cellulit oraz nadmiar miejscowej tkanki tłuszczowej, a znajdują się wśród nich między innymi kriolipoliza, zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej Storz, innowacyjny zabieg głębokiego masażu podciśnieniowego Icoone czy Karboksyterapia.  Pacjenci cierpiący na bruksizm i nadpotliwość mogą z kolei zdecydować się na zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej typu A. Do anpaTu można się również udać na depilację cukrową i makijaż permanentny. Misją... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

MediDerm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr Roman Prończuk

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 200 zł
Medi-Derm to nowoczesna prywatna klinika, znajdująca się w Warszawie, która oferuje swoim pacjentom kompleksową opiekę w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, dermatochirurgii, zabiegów laserowych, flebologii i kosmetologii.Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm specjalizuje się w medycynie estetycznej, jak również w leczeniu chorób skóry, w tym bezpiecznym korygowaniu jej niedoskonałości i odmładzaniu. W ofercie znajdują... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

lek. med. Anna Wasilewska

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 200 zł
Lek. Anna Maria Wasilewska to wybitna specjalistka z dziedziny medycyny estetycznej. Zajmuje się przeprowadzaniem wszystkich najskuteczniejszych na rynku zabiegów z zakresu zapobiegania procesom starzenia się skóry. Była wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Została laureatką kongresu młodych naukowców w ramach Europejskiego Stowarzyszenia IADR. Ma na koncie wiele... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

Dr hab. n. med. Wojciech Bik

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 180 zł do 600 zł
Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik jest specjalistą endokrynologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych II stopnia. Od 2008 roku pełni funkcję kierownika Zakładu Neuroendokrynologii Klinicznej CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Poza tym jest zastępcą dyrektora ds. dydaktycznych we wspomnianej placówce.Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zmian skórnych, które są związane z zaburzeniami funkcji... (leczeniem dwutlenkiem węgla)

dr Grażyna Walkowicz

Brak rekomendacji
Katowice
Lek. med. Grażyna Walkowicz jest lekarzem chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL). Pracuje we własnym Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty w Katowicach.Doświadczona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów anti-aging. W swojej... (leczeniem dwutlenkiem węgla)
Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje