lek. med. Julita Jędrzejczak - klinika PRESTIGE

lek. med. Julita Jędrzejczak - klinika PRESTIGE

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Toruńska 5, Koło, Wielkopolskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
lek. med. Julita Jędrzejczak - klinika PRESTIGE
lek. med. Julita Jędrzejczak - klinika PRESTIGE
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 3029 wizyt na profilu

Lek. med. Julita Jędrzejczak jest chirurgiem ogólnym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laseroterapii. Wykonuje także blefaroplastykę oraz usuwanie żylaków. Pracuje we własnej Klinice Medycyny Estetycznej i Zabiegowej PRESTIGE w Kole.

Doskonała ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Przeprowadza terapię redukcji zmarszczek wypełniaczami (botoks, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe) oraz niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO i Spring Thread. W jej gabinecie wykonacie także mezoterapię igłową oraz poddacie się laserowemu odmładzaniu skóry.

Specjalizacja chirurgiczna i szeroka wiedza z tego zakresu sprawia, że jest cenioną specjalistką w zakresie blefaroplastyki. W swojej klinice wykonuje również małoinwazyjne zabiegi pozwalające pozbyć się żylaków kończyn dolnych (skleroterapia) oraz pajączków. Przeprowadza zabiegi lipotransferu tłuszczu. Osobom chcącym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, proponuje liposukcję nowoczesną metodą N.I.L. – bezpieczną i dającą natychmiastowy efekt.

Klinika Medycyny Estetycznej i Zabiegowej PRESTIGE jest miejscem stworzonym z myślą o pacjentach. Wykwalifikowany personel dokłada najwyższych starań, aby każda osoba przestępująca próg placówki mogła w niej poczuć się bezpiecznie i komfortowo. W gabinetach panuje miła, przyjazna atmosfera, a lekarze cierpliwie odpowiadają na pytania pacjentów odnośnie stosowanych metod terapeutycznych.

Klinika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem, pozwalającym bezpiecznie przeprowadzać zabiegi i jednocześnie osiągać oczekiwany rezultat kosmetyczny. W małoinwazyjnych kuracjach lekarze sięgają wyłącznie po atestowane, sprawdzone preparaty, pochodzące od renomowanych firm.

Warto podkreślić, że klinika PRESTIGE znajduje się w przestronnym i ciekawie zaaranżowanym budynku, pozwalającym zrelaksować się i odpocząć zarówno przed zabiegiem, jak i po jego wykonaniu. Placówka dysponuje salą zabiegową oraz salą operacyjną wyposażoną w nowoczesne urządzenia i spełniającą najbardziej rygorystyczne standardy.

W obszarze zawodowych zainteresowań lek. med. Julity Jędrzejczak już od czasu studiów pozostawała chirurgia i medycyna estetyczna. Z tego względu bardzo dużo czasu poświęciła na samokształcenie. Doskonaliła swoje umiejętności w prestiżowych ośrodkach znajdujących się w kraju i za granicą. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy są liczne certyfikaty zgromadzone w ciągu ostatnich lat.

Bez względu na dużą wiedzę i świetne umiejętności nadal chętnie uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki temu pozostaje na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami pojawiającymi się w tej dziedzinie. Uczy się obsługi nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu może następnie optymalnie dopasować program leczenia do potrzeb i oczekiwań swoich pacjentów. Od 2013 roku pracuje we własnej Klinice Medycyny Estetycznej i Zabiegowej PRESTIGE w Kole.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Usunięcie nadmiaru skóry na powiekach - opinia po zabiegu u dr Jędrzejczak

lek. med. Julita Jędrzejczak - klinika PRESTIGE udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (11)

lek. med. Julita Jędrzejczak - klinika PRESTIGE udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (7)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

8 mitów na temat liposukcji

8 mitów na temat liposukcji

Liposukcja to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej, wykonywany w celu usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Rozprawiamy...
27 kwi 2022
lek. med. Julita Jędrzejczak - klinika PRESTIGE udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!