Dr n. med. Maria Noszczyk

Dr n. med. Maria Noszczyk

(4 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Słowackiego 12, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 13 godzin
Dr n. med. Maria Noszczyk
Dr n. med. Maria Noszczyk
(4 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 1765 wizyty na profilu

Jestem specjalistą dermatologii i wenerologii, właścicielem Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Ani-Aging Melitus. Od czasów ukończenia studiów zajmuję się dermatologią estetyczną naukowo i praktycznie. Pracuję nie tylko jako lekarz, ale również jako wykładowca. Prowadzę zajęcia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Ochrony Zdrowia oraz w Międzynarodowym Centrum Anti-Aging powstałym dzięki inicjatywie SLDE - Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W 1995 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych, broniąc w Polskiej Akademii Nauk pracę dotyczącą starzenia się skóry.

Jestem jednym z członków założycieli Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej i Anti-Aging, polskiego stowarzyszenia SLDE oraz europejskiej organizacji European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology.

Od wielu lat zajmuję się medycznymi metodami przeciwstarzeniowymi, dlatego w marcu 2002 roku otworzyłam w Warszawie pierwszą Lecznicę Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging pod nazwą Melitus.

Zawsze naszym najwyższym celem było zadowolenie pacjentów. Z tego powodu nasz personel medyczny, mając na uwadze przede wszystkim dobro pacjenta, nie przestaje się szkolić, a podczas leczenia stosuje najnowocześniejsze metody terapeutyczne.

Mottem naszej kliniki jest cytat włoskiego duchownego św. Tomasza z Akwinu, który mówi, że piękno polega na właściwej proporcji i blasku. W ślad za tą myślą i my podążamy za starożytnym ideałem piękna - harmonią, doskonałością i blaskiem.

W Klinice Melitus oferujemy naszym pacjentom najlepsze preparaty renomowanych producentów, które posiadają najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa. Stosujemy najnowocześniejsze urządzenia medyczne i laserowe. Dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami udało nam się w ciągu kilkunastu lat działalności rozwinąć nową dziedzinę medycyny - medycynę przeciwstarzeniową i regeneracyjną, która ma na celu wydłużenie życia i poprawę jego jakości.

Jako konsultant współpracuję z wieloma pismami kobiecymi. Jestem współautorem książki "Medycyna Piękności", którą napisałam współnie z moim bratem, chirugiem plastykiem dr hab. n. med. Bartłomiejem Noszczykiem oraz współautorką książki "Cena Urody", która powstała dzięki wsparciu redaktor "Wysokich Obcasów" Katarzyny Bosackiej. Redagowałam również podręcznik "Kosmetologia Praktyczna" dedykowany jak lekarzom, tak kosmetologom.

Wizytę można umówić telefonicznie lub mailowo korzystając z formularza kontaktowego widocznego na stronach. Nasza klinika jest otwarta od poniedziałku do piątek od 9:00 do 21:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 16:00.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery
  • Inne:
  • Mezinárodní společnost pro plastickou a rekonstrukční chirurgii

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Opinie (4)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Klinika Melitus to wyjątkowe miejsce

KasiaK

Dr n. med. Maria Noszczyk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (3)

Zdjęcia (4)

Filmy (1)

Miejsca pracy

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Dr n. med. Maria Noszczyk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!