dr Wiesław Bieńkowski

(26) 100% poleca
Gdynia
Cena od 1.500 zł do 7.000 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (medycyna przeciwstarzeniowa Pomorskie)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(8) 100% poleca
Gdynia
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze... (zabiegi odmładzające Pomorskie)

dr n. med. Jacek Toboła

(11) 100% poleca
Gdynia
Cena od 200 zł do 1.000 zł
PRODERM - Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry. Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Zajmujemy się diagnostyką i terapią chorób skóry, paznokci i włosów oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Specjalizujemy się także w usuwaniu chirurgicznym łagodnych i nowotworowych zmian skórnych.Do grona naszych specjalistów należą: dr Anna... (zabiegi anti-aging Pomorskie)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Czechy
  • Kolumbia

dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. UMK

(12) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr hab. n. med. Paweł Szychta, prof. UMK, jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej.Dr hab. n. med. Paweł Szychta, prof. UMK, obecnie wykonuje zabiegi z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej w Szpitalu Etermed w Gdańsku. To renomowana... (medycyna anti-aging Pomorskie)

dr Daria Dobaczewska

(12) 100% poleca
Gdynia
Cena od 750 zł
Lek. med. Daria Dobaczewska jest chirurgiem ogólnym oraz chirurgiem plastykiem. Specjalizuje się w operacjach plastycznych i rekonstrukcyjnych piersi oraz twarzy, jak również małoinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO). Swoich pacjentów przyjmuje w Gdyni w Klinice... (odmładzanie twarzy Pomorskie)

MedispaFORYOU

Brak opinii
Gdańsk
MedispaFORYOU to znajdujący się w sercu Gdańska nowoczesny salon oferujący usługi w zakresie medycyny estetycznej, flebologii, kosmetologii, fryzjerstwa i kosmetyki. To jeden z wiodących salonów kosmetologicznych na mapie Gdańska. Utrzymanie jakości na wysokim poziomem jest priorytetem MedispaFORYOU, dlatego też gabinet zatrudnia doświadczonych profesjonalistów i lekarzy, którzy stale pragną się rozwijać i są zaangażowani w proces spełniania... (medycyna anti-aging Pomorskie)

dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina

Brak opinii
Gdynia
Doktor Alina Hedrych-Ozimina jest absolwentką Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed), studia ukończyła w 2005 roku z wyróżnieniem. Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej zdobyła w 2015 roku.  Pracowała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu w Kolonii, w Niemczech (Universität zu Köln), gdzie obroniła dysertację doktorską dotyczącą chorób naskórka, również w Kolonii odbyła staż w prywatnej Klinice... (medycyna przeciwstarzeniowa Pomorskie)

ARTVEIN dr Ryszard Zając

(9) 100% poleca
Gdańsk
Cena od 800 zł do 2.100 zł
lek. med Ryszard Zając- chirurg naczyniowy, flebolog Gdańszczanin. Urodził się w 1964 roku. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w roku 1990. Drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w roku 1999, w roku 2003 zaś drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii naczyniowej.  Dotychczasowa praca: W latach 1990-1999 pracował na Oddziale Chirurgii Ogólnej Okręgowego Szpitala Kolejowego w Gdańsku.W roku 2000... (medycyna przeciwstarzeniowa Pomorskie)

dr n. med. Karolina Kondej

(1) 100% poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej... (zabiegi anti-aging Pomorskie)

Dermedica s.c.

Brak opinii
Gdynia
Cena od 200 zł
Dermedica to Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry, które oferuje pacjentom z Gdańska, Gdyni i okolic szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz zabiegów, mających na celu poprawę ich wyglądu. Pracujący tutaj specjaliści zapewniają kompleksowe rozwiązania problemów, łączące wiele dziedzin wiedzy. Dermedica stawia sobie za cel wykorzystanie nowoczesnych metod, aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty... (zabiegi odmładzające Pomorskie)

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna

(5) 100% poleca
Gdańsk
Cena od 400 zł
Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna, znana też jako Klinika Dobosz, to rodzinna placówka działająca w Gdańsku od 2001 roku. Zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny oferuje wysokospecjalistyczną opiekę medyczną także w zakresie medycyny estetycznej.  Medycyna estetyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się działalności Kliniki Dobosz. Lekarze pracujący w placówce wykonują szeroki zakres zabiegów estetycznych twarzy... (medycyna przeciwstarzeniowa Pomorskie)

Beauty Derm SPA

Brak opinii
Gdynia
Cena od 200 zł do 400 zł
Beauty Derm Instytute Medical Day SPA to gabinety medycyny estetycznej w Gdańsku i Gdyni. Zespół Beauty Derm Instytute tworzą lekarze, kosmetolodzy i specjaliści działających od lat w branży medycznej. Dzięki ciągłym szkoleniom w Polsce i za granicą, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny estetycznej i dermatologii staramy się zapewnić Państwu najlepszą opiekę.Oddając się w ręce naszego wykwalifikowanego personelu mogą Państwo skorzystać... (zabiegi odmładzające Pomorskie)

dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma

(4) 100% poleca
Gdańsk
... (medycyna przeciwstarzeniowa Pomorskie)

Lek. med. Elżbieta Baczewska-Staszak

(3) 100% poleca
Sopot
Lek. med. Elżbieta Baczeska-Staszak jest dermatologiem specjalizującym się w leczeniu chorób skórnych i wenerycznych, a także w medycynie estetycznej. Lek. med. Elżbieta Baczeska-Staszak ma 20 lat doświadczenia pracy w szpitalu oraz 15 lat praktyki zawodowej zdobywanej w zakresie medycyny estetycznej, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanej przez nią pracy. Jest częścią zespołu ELMED Centrum Medycyny Estetycznej Baczewska funkcjonującego... (zabiegi anti-aging Pomorskie)

Dermis - Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej

Brak opinii
Gdańsk
Dermis to Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej, który oferuje pacjentom z Gdańska i okolic diagnostykę oraz leczenie chorób skóry. Wśród najczęściej rozwiązywanych przez nich problemów znalazły się między innymi zmiany skórne, które mogą być usuwane różnymi metodami, w tym chirurgicznymi i laserowymi. W Dermis odbywają się także konsultacje dermatologiczne dla dzieci. Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej... (odmładzanie twarzy Pomorskie)

Centrum Medycyny Estetycznej Baczewska

(2) 100% poleca
Sopot
U nas służą poradą i pomocą lekarze specjaliści. Dzięki nam będą się Państwo cieszyć zdrowiem i urodą! Stosujemy nowoczesne metody leczenia bólu i poprawiania niedoskonałości urody. Założycielką naszego gabinetu jest doktor Elżbieta Baczewska-Staszak, specjalistka dermatologii i wenerologii. Mogą nas Państwo odnaleźć w Krzywym Domku Sopocie przy ulicy Haffnera.  Centrum Medycyny Estetycznej Baczewska specjalizuje się... (medycyna przeciwstarzeniowa Pomorskie)

Katarzyna Perucka

Brak opinii
Gdańsk
Katarzyna Perucka jest wykwalifikowaną fizykoterapeutką, która przyjmuje swoich pacjentów w Małej Klinice w Gdańsku. Placówka ta zajmuje się między innymi rehabilitacją, udziela konsultacji lekarskich w szerokim zakresie specjalizacji, a także wykonuje zabiegi medycyny estetycznej. Mgr Katarzyna Perucka prowadzi kompleksową fizjoterapię dla pacjentów, którzy mają problemy z poruszaniem się. Poleca im także zdrowotne masaże, a także specjalistyczny... (medycyna przeciwstarzeniowa Pomorskie)

Epi-Centrum

Brak opinii
Gdańsk
EPI-CENTRUM Laser Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej znajdująca się w Gdańsku. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz oraz terapiach modelowania sylwetki. W jej ofercie znajdziecie też makijaż permanentny.  EPI-CENTRUM Laser Clinic jest miejscem stworzonym dla osób, które chcą poddać się małoinwazyjnym zabiegom odmładzającym. Wykwalifikowani lekarze stosują nowoczesne metody przeciwstarzeniowe... (zabiegi odmładzające Pomorskie)

Gabinet Medycyny Estetycznej dr Danuta Marcinowska

Brak opinii
Sopot
Gabinet Medycyny Estetycznej należy do lek. med. Danuty Marcinowskiej i znajduje się w Sopocie. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, regenerujących i likwidujących nieestetyczne zmiany skórne.Sopocki Gabinet Medycyny Estetycznej lek. med. Danuty Marcinowskiej oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz zabiegów służących walce z efektami starzenia się skóry. Na uwagę zasługuje wśród nich mezoterapia igłowa, która pozwala na dogłębne wprowadzanie... (odmładzanie twarzy Pomorskie)

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

(1) 100% poleca
Sopot
Centrum Zdrowia i Urody ORCHID to sopocka klinika oferująca szeroki zakres zabiegów między innymi medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej czy chirurgicznego leczenia otyłości. Specjaliści pracujący w Centrum Zdrowia i Urody ORCHID świadczą liczne usługi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Do najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w klinice należą wypełnianie kwasem hialuronowym i toksyną botulinową. Ofertę uzupełniają... (odmładzanie twarzy Pomorskie)

Clinica Cosmetologica

(6) 100% poleca
Gdynia
Trzy placówki w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) składają się na centrum medyczne Clinica Cosmetologica. Każdego miesiąca są one odwiedzane przez ponad 1100 pacjentów, którzy korzystają z szerokiej gamy usług z zakresu profesjonalnej kosmetologii i medycyny estetycznej.Wśród prowadzonych w klinice zabiegów znajdują się zarówno te związane z medycyną estetyczną, jak i kosmetologią. Do Clinica Cosmetologica można wybrać się także na relaksujące... (odmładzanie twarzy Pomorskie)

Lekarz Ewa Abramowicz Stomatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej

Brak opinii
Słupsk
Lek. stom. Ewa Abramowicz jest nie tylko znaną i cenioną ekspertką w zakresie stomatologii, ale doskonałym lekarzem medycyny estetycznej. Z jednej strony specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i stomatologii estetycznej, z drugiej w centrum jej zainteresowań jest laserowe leczenie chorób skóry oraz zabiegi odmładzające z wykorzystaniem lasera.  Należy do grona członków wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Medycyny... (zabiegi anti-aging Pomorskie)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Robiłam kilka zabiegów u P.Anety i P.Magdy i zawsze miałam wielką satysfakcje po wyjściu z gabinetu. Rzetelność i profesjonalizm w/w Pań harmonijnie połączone z ciepłym klimatem kliniki robi bardzo pozytywne wrażenie. To jedno z niewielu miejsc w Gdańsku gdzie za rozsądne pieniądze można solidnie i bezpiecznie zrobić rożne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Ta klinika dla mnie-odkrycie Roku!!:)Szczerze POLECAM!!! oddana klientka I.B.

emilialee

Bardzo dobra klinika medycyny estetycznej, dobrze wyposażona, posiadająca kompetentnych lekarzy. Szeroki zakres usług oferują, potrafią doradzić, wytłumaczyć dokładnie, na czym polegają poszczególne zabiegi i jakich efektów można się spodziewać. Byłam u nich już 3 razy na fotoodmładzaniu. Robiłam labioplastykę, jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
Doctors
Filtry
Z promocjami (0)
Z opiniami (13)