dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100% poleca
Znaleźliśmy 4 specjalistów w Świętokrzyskie
Cena od: 400 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: - dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i... (mezoterapia Kielce)

dr Joanna Haratym - NESSAMED

(1) 100% poleca
Kielce
Cena od: 250 zł
Lek. med. Joanna Haratym jest specjalistką z ponad 20-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, obecnie koncentruje się na praktyce związanej z medycyną estetyczną. Usługi w tym zakresie świadczy w ośrodku Nessa-Med, którego jest właścicielką.Lek. med. Joanna Haratym wykonuje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje modelowanie i powiększanie ust, transfer tkanki tłuszczowej... (mezoterapia mikroigłowa Kielce)

dr Dorota Tyrka CENTRUM MEDYCZNE

(4) 100% poleca
Kielce
Dr Dorota Tyrka to specjalista dermatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w wykonywanym zawodzie. Lekarka zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, a także pomaga pacjentom w dobraniu odpowiednich dla nich metod pielęgnacji. Dr Doroba Tyrka prowadzi własne Centrum Medyczne w Kielcach, gdzie od lat pomaga pacjentom w rozwiązywaniu ich problemów natury dermatologicznej.Specjalizacją dr Doroty Tyrka jest... (mezoterapia bezigłowa Kielce)

dr n. med. Aneta Bąkowska - DERMEX

(1) 100% poleca
Kielce
Dr n. med. Aneta Bąkowska jest dermatologiem i wenerologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się głównie w terapiach odmładzających oraz w usuwaniu blizn, przebarwień i innych niedoskonałości skóry. Od wielu lat należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pacjentów przyjmuje we własnej, prywatnej Klinice Dermex, znajdującej się w Kielcach. Zawodowo jest także związana ze Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach, gdzie... (mezoterapia bezigłowa Kielce)

Centrum Medyczne Plus Med

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 500 zł
Centrum Medyczne Plus Med to placówka specjalizująca się w chirurgii naczyniowej, plastycznej, ogólnej oraz zabiegach medycyny estetycznej i dermatologii. Placówka, którą tworzy wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zlokalizowana jest w centrum Kielc.W Centrum Medycznym Plus Med pacjenci mogą skorzystać z szeregu usług i zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Profesjonalny zespół świadczy usługi z trzech... (mezoterapia mikroigłowa Kielce)

LA SANTÉ Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 200 zł
La santé oznacza po francusku „zdrowie”. Gabinet Kosmetologiczny La Santé, mieszczący się w Kielcach, w sposób kompleksowy podnosi poziom zdrowia, a jednocześnie dba o relaks i komfort psychiczny. La Santé to miejsce dla ciała, ducha i zmysłów, które zachwyci każdego mieszkańca Kielc i okolic.Gabinet Kosmetologiczny La Santé oferuje szeroki wachlarz zabiegów, mających na celu poprawę zdrowia i samopoczucia przychodzących do niego osób... (mezoterapia bezigłowa Kielce)

RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(3) 100% poleca
Kielce
Cena od: 150 zł do 200 zł
„RE-VITAE” Medycyna Estetyczna i Chirurgia Plastyczna mieści się w Kielcach i jest jedyną z niewielu tego typu placówek w województwie świętokrzyskim. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług  z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii estetycznej, ginekologii estetycznej, kosmetologii, kosmetyki estetycznej, a nawet masaże w przystępnych cenach. Dokładamy wszelkich starań by pacjenci „RE-VITAE” czuli się wyjątkowo. „RE-VITAE” Centrum... (mezoterapia Kielce)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 200 zł do 1.000 zł
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (mezoterapia bezigłowa Kielce)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Problem - opadające powieki, zmarszczki wokół ust, bruzdy przynosowe i w okolicy ust, przebarwienia. Chciałabym systematycznie poprawić swój wygląd, odmłodzić twarz, potem może zadbać o szyję i dekolt.

Gabinet wygląda bardzo elegancko, stylowo, ale nie przesadnie, az się nie chce stamtad wychodzić, Pani Doktor tez jest kobietą z klasa. Ma bardzo dobre ceny zabiegow i nigdy nie namawia na niepotrzebny wydatek lub zabieg. Za to ją cenię. A to, że potrafi zdziałać cuda, to już oczywistość. Ja ostatnio bylam na Dermapenie, ale szykuję się na powieki. Jest takie ciekawe urządzenie Plexr. Jak się zdecyduję, napiszę. Dermapen świetnie odżywi skórę, taki długopis z cienkimi igiełkami poprzekłuwa gęsto skórę, w którą się wprowadzi różne substancje odżywcze w kremie, żelu itp. Twarz jest jeszcze następnego dnia mocno zaczerwieniona. Ja miałam też straszne wory pod oczami, ale potem? Jak znowu narodzona! Zniknęły wypryski, przebarwienia wyblakły, pory zmalały. Rewelacja. Uważam, że taki zabieg to świetny prezent dla każdej kobiety! I nie trzeba się bać, bo nie boli!!! Twarz jest posmarowana kremem znieczulającym. Jak znieczulenie już przestanie działać, to się czuje takie pieczenie jak po całym dniu na słońcu.