Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Redukująca cienie pod oczami

Po zabiegu Warto
gosc104252
Utworzono: 15 wrz 2015 · Zaktualizowano: 16 wrz 2015
Historia

Skorzystałam u dr Majewskiej z serii mezoterapii na cienie pod oczami. Zabieg nie jest przyjemny - na szczęście dyskomfort trwa kilka minut - polecam znieczulenie emlą przed zabiegiem. Początkowo efekt zabiegu nie był spektakularny, wręcz traciłam motywację do kolejnych zabiegów. Po 2 miesiącach od ostatniego widzę ogromną różnicę. Cienie, które mam od dziecka (są to zasinienia bardziej niż cienie) po raz pierwszy w życiu się znacznie zmniejszyły. Do ideału mi jeszcze trochę brakuje :) dlatego wrócę na jeszcze 1-2 zabiegi. Polecam zabieg i doktor Lidię - bardzo ciepła i kompetentna osoba.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 16 wrz 2015

Witam, moja przyjaciółka ma podobny problem i wybiera się na karboksyterapię. Jakim preparatem były u Pani niwelowane cienie pod oczami?Jak często trzeba było zabieg powtarzać?
Pozdrawiam
Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.