dr n. med. Tomasz Rutkowski - Klinika Ginekologii Plastycznej CCM

dr n. med. Tomasz Rutkowski - Klinika Ginekologii Plastycznej CCM

Brak opinii
Dodaj opinię
Filasiewicza 3a, Cieszyn, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr n. med. Tomasz Rutkowski - Klinika Ginekologii Plastycznej CCM
dr n. med. Tomasz Rutkowski - Klinika Ginekologii Plastycznej CCM
Brak opinii

Informacje

  • 2051 wizyt na profilu

Dr n. med. Tomasz Rutkowski jest specjalistą ginekologii ogólnej i estetycznej. Przeprowadza operacje ginekologiczne, w szczególności z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej. Jest członkiem PTG (Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego). Swoje pacjentki przyjmuje w Klinice Ginekologii Plastycznej Cieszyńskiego Centrum Medycznego, a także na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Śląskim w Cieszynie, którym kieruje.

Dr n. med. Tomasz Rutkowski jest ekspertem z dziedziny ginekologii ogólnej, plastycznej i estetycznej. W zakresie ginekologii ogólnej zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób kobiecego układu rozrodczego, w tym leczeniem niepłodności, endometriozy czy zakażeń. Otacza opieką kobiety ciężarne, od przygotowania do ciąży, poprzez badania prenatalne, aż do diagnostyki i leczenia poronień.

Ekspert ginekologii plastycznej i estetycznej dużą wagę przykłada również do tej dziedziny medycyny. Zajmuje się korygowaniem wad kobiecego układu rozrodczego: wrodzonych oraz nabytych, powstałych jako skutek wieku, chorób lub porodu. Wykonuje między innymi plastykę pochwy i krocza, w tym naprawę okolic intymnych po porodzie, a także zmniejszanie lub powiększanie warg sromowych. Redukuje blizny powstałe po porodzie oraz cesarskim cięciu.

W swojej praktyce posługuje się zarówno tradycyjnymi metodami chirurgicznymi, a także nowoczesnymi zabiegami laserowymi czy zdobywającymi sobie coraz większe uznanie nićmi Vaginal Narrower.

Dr n. med. Tomasz Rutkowski kieruje się zasadą, iż każdą kobietę należy otoczyć szczególną, troskliwą opieką, gdyż jej zdrowie fizyczne i psychiczne idą w parze. Dlatego na każdym kroku dba o to, aby jego pacjentki nie tylko czuły poprawę zdrowia, ale również większe zadowolenie, zarówno ze swojego życia seksualnego, jak i wyglądu okolic intymnych.

Cieszyńskie Centrum Medyczne, w którym przyjmuje dr n. med. Tomasz Rutkowski, to klinika spełniająca najwyższe standardy. Znajdują się tutaj nowoczesne sale operacyjne, pozwalające na wykonywanie zabiegów chirurgii plastycznej okolic intymnych, gabinety konsultacyjne i diagnostyczne oraz pokoje wypoczynkowe. Każde miejsce jest tutaj pełne dyskrecji, komfortowe i odpowiednio dostosowane do potrzeb kobiet w różnym wieku i z różnymi problemami.

Dr n. med. Tomasz Rutkowski jest wybitnym ekspertem z dziedziny ginekologii, położnictwa i ginekologii estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Warszawie i Strasburgu. Bezustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i konferencjach.

Prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską w Cieszyńskim Centrum Medycznym. Jest jednocześnie (od 2009 roku) ordynatorem Oddziału Ginekologii i Położnictwa w szpitalu w Cieszynie.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2004

Ukończone specjalizacje:

  • Ginekologia i położnictwo
  • Gynekologie a porodnictví

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Ginekologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Usługi

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zdjęcia (6)

dr n. med. Tomasz Rutkowski - Klinika Ginekologii Plastycznej CCM udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!