Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

2 mar 2020

Przeszczep włosów w Clinic Osipowicz & Turkowski

Warto
81718
81719

O lekarzu

Ocena:
Przeszczep włosów w Clinic Osipowicz & Turkowski
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Klinika Dr. Turkowskiego - nowa klinika w Warszawie z nowoczesnym zespołem lekarzy. Pełna nazwa brzmi: OT.CO Clinic Osipowicz & Turkowski - Klinika Medycyny Estetycznej ulica Bartycka 24B. Jestem po dość poważnym przeszczepie włosów metodą FUE (3000 graftów). Doktor od samego początku obejmuje pełną opieką pacjenta. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Po kolei tłumaczy, jak będzie wyglądał zabieg, jak się do niego przygotować i daje słowne i pisemne objaśnienia postępowania po zabiegu. Sam zabieg bardzo sprawny - doktor zwraca uwagę na każdy szczegół, dba o komfort pacjenta. Czułem się bardzo zrelaksowany i pewny- wpłynęły na to rozmowy i wywiad przed zabiegiem. Dopełnił wygląd miejsca w którym robiłem zabieg- nowa piękna klinika- miejsce komfortowe i nowoczesne. Personel niezwykle miły i przeszkolony w każdym stopniu (chyba również po szkoleniach z kontaktu z klientem bo czułem się tam bardzo komfortowo i eksluzywnie). W trakcie zabiegu można robić przerwy, zmieniać pozycje (doktor sam to proponuje). Zaskoczył mnie posiłek w trakcie (w cenie zabiegu i taki który sam mogłem wybrać z kilku restauracji). Najważniejszą sprawą jest to, że wszystkie zabiegi wykonuje on sam a nie jak w innych sławnych klinikach nazwisko sławnego doktora figuruje tylko na plakatach a zabiegi wykonują inni lekarze albo pielęgniarki.. W znacznej części zabiegów przeszczepu włosów cały zabieg wykonuje robot- nie jest on tak precyzyjny a zabieg trwa tylko 20-30 procent mniej czasu. W moim przypadku 3/4 pracy wykonywał doktor Turkowski a w reszcie zabiegu pomagał mu zespół. Po zabiegu otrzymałem pisemne i ustne obszerne objaśnienia jak postępować oraz leki (które również były w cenie). Nie potrzebne były środki przeciwbólowe- dziś jest 2 dzień od zabiegu i nic nie boli. Będąc klientem innych podobnych temu miejsc stwierdziłem, że bardziej rozreklamowane w telewizji kliniki podchodzą do klienta nieco inaczej, zauważyłem sporo różnic (m.in cena, jakość usług, kontakt z klientem, tak ważny dla mnie dostęp do informacji i objaśnienia lekarza przed i po zabiegu, stały kontakt telefoniczny po zabiegu ze strony kliniki). Teraz mój wybór padnie na klinikę Dr. Turkowskiego. W pełni polecam i pozdrawiam serdecznie. Fotografie: jeden dzień przed zabiegiem i jeden dzień po zabiegu.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

3 zabiegi mam za sobą
Byłem na 3 zabiegach mogę polecić!!! tylko brak kasy powstrzymuje mnie od kolejnych wizyt, jakość wysoka profesjonalnie i bez komplkacji POLECAM Piotr

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.