Ponad rok po powtórnej korekcji - nie jestem zadowolona

paula89

Po ponad roku czasu pragnę wyrazić swoją opinie dotycząca doktora i przebytej operacji. Korekta moje nosa miała być po innym lekarzu, zaznaczam, że nos był przechylony w jednym kierunku i chciałam to wyprostować. Doktor Osuch podczas konsultacji powiedział, że to wyprostuje. Cieszyłam się bo chciałam mieć prosty nos, prosiłam jeszcze o to aby był mniejszy, krótszy i wszystko inne co doktor jest w stanie zrobić. Operacja kosztowała mnie 20.000 zł mija ponad rok a nos ma nierówne dziurki i skrzydełka nosa, słupek znacznie opadł, nos jest szerszy niż był i dłuższy. Nie jestem zadowolona, jedyne co doktor zrobił poprawnie to wyprostował go nic po za tym. Postanowiłam wyrazić swoją opinie po roku bo zdaje sobie sprawę z tego, iż nos się zmienia. Nos będzie poprawiał mi inny lekarz z polecenia bez prowadzenia kont społecznościowych tak nadmiernie jak doktor Osuch, lekarz który nie jest marketingowiec, bardzo znany wśród znanych osób i podobno świetny od poprawek po innych lekarzach. Wierze, że tym razem dobrze wybrałam dodam, że doktor Osuch jest bardzo drogi patrząc na ostateczne efekty nie wart swojej ceny. Przykro mi to stwierdzić ale moj nos na zdjęciach wyglada okropnie, bardzo nieproporcjonalnie i nierówno czego dowodem są moje zdjęcia, które wstawię w załączniku. Opieka w klinice pełen profesjonalizm, jednak czas mi poświęcony to jakieś 10 minut na konsultacji.
Robiłam u doktora jeszcze lifting brwi, który skomentuje za jakiś czas bo to świeża sprawa a chce zobaczyć efekt końcowy.

Pokazać komentarze5 Skryć komentarze5
wiolka571

Hej możemy popisać poza forum? Ja jestem rok po operacji robionej u innego lekarza. Nie jestem zadowolona. Mój lekarz zgodził się na powtorna operację. Chciałam ja wykonać u dr Osucha Ale mi odmówił. Teraz doszłam do wniosku że dobrze sie stalo, choc poczatkowo bylam zalamana bo sadzac po internetowych opiniach to bardzo dobry lekarz, mówi się że dobry lekarz ma do 10 % niezadowolonych klientow. Otoz nie wiem czy to moje złudne wrażenie Ale wydaje mi się że teraz mój nos troszkę ładnieje. Może się przyzwyczajam a może coś się jednak jeszcze dzieje tam dobrego. Jestem trudnym przypadkiem A prawda jest taka że nawet do 1,5 roku nos się zmienia (oczywiście mam na myśli nos z powikłaniami pooperacyjnymi). Może warto jeszcze się wstrzymać od kolejnej operacji?

Zobacz odpowiedzi 2
paula89

Mój nos miał rok w lipcu a jest lada moment listopad. Byłam już na konsultacjach u innych chirurgów i każdy powiedział, że nos do poprawki ;) Mój nos już na lepsze się nie zmieni po takim czasie, dziurki nie staną się równe, nozdrza węższe, słupek opada, nos szeroki i długi. Nos jest okropny i nigdy więcej nie wrócę do tego lekarza, który po roku zrobił mi zdjęcie telefonem komórkowym. Zapłaciłam za to 20.000 zł jeśli miał wątpliwości czy podoła mógł nie podejmować się. Doktor ma więcej niezadowolonych pacjentów tylko na "tajnych " forach o których dopiero niedawno się dowiedziałam i czytam opinie o lekarzach. Idź na poprawkę gdzie chcesz, ja tylko wyrażam swoją opinie ;) Życzę powodzenia i nie kieruj się opiniami w internecie, najlepiej pocztą pantoflową. Nie wierz w marketing ;) Pozdrawiam

Odpowiedź na: paula89
emily

Wiesz co nosek który zakryłaś emotkami na zdjęciu , bardzo mi się podoba 😍 mogłabyś powiedzieć kto go robił ? Pozdrawiam serdecznie

iwa kkkkkk

Paula,czy mozesz zdradzic ,kto będzie wykonywal Ci poprawkę?Mam ten sam problem,miałam dawno temu operację,ktora nie spełniła moich oczekiwan i ciagle mysle o poprawce.

Zobacz odpowiedź
wiolka571

Cześć,
Operację poprawkową miałam mieć w listopadzie ale niestety mój lekarz ją przełożył na ten rok i co najgorsze wciąż czekam na wyznaczenie terminu. Poprawkę ma mi wykonać ten sam lekarz który robił pierwszą operację. Poprawką u niego będzie mnie kosztowała tylko 1000 zł, tzn. pokrywam jedynie koszta anestezjologa. Coraz bardziej się niecierpliwię bo strasznie chciałabym mieć to już za sobą i wreszcie być zadowolona. Konsultowałam poprawkę oczywiście u 2 innych lekarzy ale nikt nie chce się jej podjąć. I wiadomo koszta wyniosły by minimum 20 tysięcy więc jestem gotowa ponieść kolejne ryzyko. Operację miałam w Warszawie w Centrum Malia. Mogę napisać coś więcej poza forum.

Jak sama Pani podaje celem operacji było…

Dr Osuch Clinic

Jak sama Pani podaje celem operacji było wyprostowanie skrzywionego nosa po wcześniejszej nieudanej operacji u innego lekarza.

Operacje poprawkowe są z założenia trudne i obarczone ryzykiem niepowodzenia, dlatego cena ich jest wyższa. Podjęliśmy ryzyko i nos jest prosty, czyli taki jaki miał być. Dziurki, skrzydełka to są tkanki, które z uwagi na pozostawione wcześniej blizny nie do końca mogą być zoperowane tak jak Pacjent sobie tego życzy. Niestety medycyna ma swoje ograniczenia.

Dlaczego nie przyjdzie Pani na wizytę kontrolną, która planowo jest po roku od operacji? Na konsultacji jest miejsce na konstruktywną rozmowę i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości.
Zarzuca Pani mi nadmierną obecność w mediach społecznościowych - jestem tam obecny, to fakt - ponieważ chcę być tam gdzie są moje pacjentki i pacjenci, chcę informować ponieważ zależy mi na tym by decyzja o operacji plastycznej była podjęta świadomie

Pozdrawiam
Piotr Osuch

Pokazać komentarze3 Skryć komentarze3
paula89

Byłam u doktora po roku kiedy to odbyła się konsultacja w sprawie liftingu brwi jedynie co doktor zrobił to zdjęcie telefonem. Opinie wstawiłam już jakiś czas temu dzisiaj dopiero została zaakceptowana, ja już jestem po operacji nosa, gdzie inny lekarz mi Go poprawił po doktorze Osuchu efekt po zdjeciu opatrunków niesamowity oby tylko taki został :) żałuje tylko 20 tysięcy u doktora Osucha wyrzuconych w błoto. Tak wyglada nos po operacji u doktora Osucha. Bez odbioru.

Zobacz odpowiedzi 2
Dr Osuch Clinic

Cieszę się, że jest Pani teraz zadowolona. Wiadomo, że jest obrzęk, ale trzymam kciuki, bo mam nadzieję, że efekt utrzyma się dłużej jak kilka miesięcy i będzie Pani finalnie zadowolona. Czekamy na zdjęcie po roku, no bo Pani sama wie najlepiej, ze wczesne efekty to skutek tego co zrobi doktor, a późne to finalny efekt gojenia. Pozdrawiam serdecznie

grażyna

Czy mogłabyś podać nazwisko i namiary na lekarza, który Ci robił ostatnią operację. Ja też szykuję się do zooperowania nosa i byłabym wdzięczna za informacje.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

paula9309 28.03.2018
Warto

Te Zdjęcia które teraz pokazuje są myśle najlepszą recenzją, żadne słowa nie opiszą tego jak się teraz czuje, zdjęcia na wprost które w końcu mogę robić... a to dopiero 3 tygodnie po operacji, nos jeszcze się układa, rob... Więcej 

4 Lubię to   3 Komentarzy  
Specjaliści w Twojej okolicy