Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

28 cze 2018 · Zaktualizowano: 10 paź 2023

Odchudzanie z brzucha - Liposonix - Kraków klinika Dr Legrand

Warto

Ocena Natik:

Odchudzanie z brzucha - Liposonix - Kraków klinika Dr Legrand

Staram się zdrowo odżywiać i regularnie uprawiać sport. Jednak na moim brzuchu zawsze było więcej tkanki tłuszczowej niż w innych miejscach. Mam figurę typowego "jabłka". Słyszałam dużo dobrych opinii o technologii HIFU. Zaczęłam interesować się zabiegami wyszczuplającymi i dzięki temu natknęłam się na klinikę Dr Legrand. Z ich oferty wybrałam Liposonix. Na miejscu dowiedziałam się, że jeden zabieg to nawet rozmiar mniej w obwodach. Podchodziłam do tego sceptycznie, a tymczasem jestem w szoku! Mam za sobą dopiero pierwszy z nich (a w planie mam łącznie 3, czyli tyle, ile maksymalnie można wykonać w ciągu roku), a już widzę efekty! Niebawem kolejna wizyta w klinice - już nie mogę się doczekać!

2

Komentarze (2)

Cześć,<br />
czy ten zabieg jest bardzo bolesny? <br />
Piszesz, że już widać efekty, tzn jakie? Ubyło kilka cm z brzucha? :) Ile taka przyjemność kosztuje?<br />
Pozdrawiam
Odpowiedz
Hej. :) Ten zabieg jest prawie nieodczuwalny - ja poczułam tylko małe ciepełko, ale baaardzo delikatne. Czyli ogółem miło i przyjemnie. :) Jeśli chodzi o efekty - cm ubywają, brzuch robi się coraz bardziej płaski i jędrny. Nie wprowadziłam żadnych zmian w mojej diecie i treningu, więc jestem pewna, że to zasługa Liposonix. Podobno końcowy efekt osiąga się dopiero po 8-12 tygodniach, bo wtedy uszkodzona tkanka tłuszczowa zostaje całkowicie usunięta z organizmu. Ja w klinice Dr Legrand płaciłam 1250 zł, ale myślę, że jeśli komuś zależy na fajnym ciałku - warto. :)
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
3cm w obwodzie brzucha

Wykonywałam w Klinice La Perla na Łowickiej zabieg Liposonix i gorąco polecam! Nowoczesna klinika, profesjonalna obsługa i świetne efekty po zabiegu - dużo smuklejsza sylwetka, straciłam ok. 3cm w obwodzie brzucha. Na pewno będę jeszcze korzystać...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.